Page 1 of 11
Forum » Razonoda » Pricaonica » Posle ovoga, banane više nećete gledati istim očima (Umetnost na nesvakidašnji način!)
Posle ovoga, banane više nećete gledati istim očima

Gale

1103
poruka na forumu
489 2507

post # 1 | 2014-02-17 , 8:23 PM

Čitam malo pre vesti na blicu, i slučajno pogledam ovaj članak koji me je fascinirao. A evo i zašto.

Kada jedemo banane, obično ih samo progutamo u nekoliko zalogaja i bacimo koru. Korisnik sajta "Imgur" sa nadimkom "lessonslearnt" ima drugačiji pristup.

Kada stane na pola puta s jedenjem banane, ovaj čovek dobije ideju. I treba mu čestitati na tome. Možda rukovanjem?

Zašto jesti običnu, dosadnu bananu, ako je moguće preseliti se u dvorac iz bajke...?

...Mada postoje i banane koje su strašnije od najstrašnijeg horor filma... Šta bi o ovoj rekla Sigurni Viver?

Za neke, pak, niste sigurni da li su iz horora ili komedije.

Neki drugi su očigledno inspirisani Tolkinom.

No Face/Kaonashi. Iz Mijazakijevog remek dela Spirited away (Začarani grad).

A neke su shvatile i šokirane su onim što vide...

Za ovo je ipak teško da ti neki komentar. Neverovatno!

Malo je reći da sam oduševljen sa radom ovog neobičnog umetnika! Kakav kralj, ''big respect''!!!
Kako se vama ovo čini, da li ste nekada videli nešto slično ovome?

Poruku je menjao/la Life_is_good - Ponedeljak, 2014-02-17, 8:29 PM

Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.

11913
poruka na forumu
3116 5475

post # 2 | 2014-02-17 , 9:11 PM

NIkad videla svaka cast umetniku a i sreca babane jedem mozda jednom u g a mozdani tad :p

Dich ersetzt keiner.
Niemand.
Niemalz.

6629
poruka na forumu
2784 8160

post # 3 | 2014-02-17 , 9:17 PM

o boze .... svaka mu cast... ja ne jedem banane cestoo ... a i nistam nesto exstra gadljiva tako da..
sta fali jednu da pojedem u obliku alina lol :lol:

Ja volim jesti. I volim spavati. Zato, ako ti dam svoju hranu ili ti šaljem poruke
kasno navečer, znaj da si posebna osoba u mom životu.

Forum » Razonoda » Pricaonica » Posle ovoga, banane više nećete gledati istim očima (Umetnost na nesvakidašnji način!)
Page 1 of 11
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]