• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » "Beograd na vodi" (Diskusija o toj temi)
"Beograd na vodi"






3907
poruka na forumu
677 4248



post # 1 | 2014-03-09 , 7:46 AM

Sta vi mislite na tu temu?


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








68
poruka na forumu
103 357



post # 2 | 2014-03-09 , 1:26 PM

Quote Korisnica ()
Sta vi mislite na tu temu?


da










108
poruka na forumu
35 310



post # 3 | 2014-03-11 , 6:19 PM

Raj Za domace i strane tajkune. mi obicni gradjani necemo smeti tu ni proviriti.


Proleteri svih zemalja, ujedinite se.








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 4 | 2014-03-13 , 9:17 AM

Protiv sam jer se ne uklapa u arhitekturu BG-a nikako.
Protiv sam zbog ogromne dzamije koja je u planu da se sagradi.
Protiv sam jer smo se od islamista branili,500 godina pod turcima unistavani bili a sada nam ih dobrovoljno dovode u obliku arapa i futuristickog projekta koji blage veze sa zdravim razumom i mozgom nema.
BG na hlebu i vodi se u zargonu vec zove ova glupost bez premca.
Umesto da se ulaze u razvijanje privrede po celoj Srbiji,umesto da se pare daju za pokretanje proizvodnje i ozivljavanje propale ekonomije uvaljuje nam se ova laz od koje Srbija nema nista.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2014-03-25 , 10:30 AM

Sta reci na postavljenu temu kad neznam o cemu se doista radi hmm.

Ali mogu reci nesto na komentar iznad :)
Malo mi je jasnije na sta tema vidi i mislim da svako ima pravo na svoje misljenje
ali ocigledno je u Beogradu odluceno tako kako je i ne vredi se nervirati niti prepirati.

Sve dok se grade Crkve i Dzamije dobro je a kad se podje opet rusiti nedaj boze e onda je sr.
Ako mogu uzeti primer to bi bio Bec grad u austri pa dozvolili turcima da izgrade Dzamiju
jeste da nema ono visoko skroz ali kako god mesto je gde se narod okuplja.

Ko je kad vladao sta je bilo ko pobedio itd ajde ljudi realno sta mi imamo od toga?
Veliko nista zar ne.

U pravu si kad kazes na hlebu i vodi a oni ulazu istina je i nije bitno u sta ulazu i glavnom ne ulazu gde treba to je zalosno
sto narod gladuje i nema posla.

Plasi me d abi tema mogla eskalirati i ako dodje do toga bice maketa jer je potpuno normalno
da svako brani svoje :) A ovaj sajt nas ima svakakvih i do sad je funkcionisao dobro.

Korisnice bez ljutnje ruza shvatam tvoj bjes ali mila sta mi tu smrtnici mozemo dal ce d abude ili ne bice kako oni svi odluce .

Added (2014-03-25, 8:30 AM)
---------------------------------------------
munjamix, :o lele lol kaze ona 3 g se nije kupala leleeeeeeeeeee











2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 6 | 2014-03-25 , 10:43 AM

Nisam iz Beograda,nisam iz Srbije ali kao d jesam i u srcu je smatram za svoju drzavu i sta god da se radi srcem i dusom sam uz nju
prema tome potpuno se slazem sa Korisnicom


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 7 | 2014-03-25 , 2:43 PM

"alo.rs Aktuelno
„ŽELEZNICE” IZBACUJU STANARE I FIRME IZ BARE VENECIJA I SAVAMALE
Zbog „Beograda na vodi” na ulici ostaje 280 porodica?!
Autor: S. M. | 24.03.2014 - 07:02:00h | Komentara: 5
98

„Železnice Srbije” zatražile su od vlasnika objekata u naseljima Bara Venecija i Savamala da se u roku od nekoliko dana isele i o svom trošku uklone svoje firme, splavove ili domove, a zbog realizacije projekta „Beograd na vodi”, saznaje „Alo!”!
Projekat „Beograd na vodi“
Projekat „Beograd na vodi“
U naselju Bara Venecija kod Mostarske petlje, već decenijama živi na destine porodica bivših i sadašnjih radnika „Železnica Srbije”, kojima su obećani stanovi, ali od toga do danas ništa nije bilo. Sada ih „Železnice” izbacuju iz baraka, bez ikakve informacije gde će ih dalje seliti.

- Bila nam je komisija „Železnica Srbije“ i uradila je popis stanovništa u ovom naselju. Ovde živi oko 280 porodica. Rekli su da će nam javiti dva do tri meseca ranije kuda ćemo i šta ćemo da radimo. Ovo je strašno, jer ne znamo gde ćemo završiti i šta će biti sa nama. Spominjali su nam neke stanove na Voždovcu i na Miljakovcu... Ne sećam se više. Niko nam se nije obratio sa konkretnim informacijama. U medijima se ništa ne spominje o projektu, a mi vidimo da se nešto radi, pa smo jako zbunjeni - zabrinuta je I. N., koja živi u jednoj od baraka. Rastko Baltić, tehnički direktor kompanije „Dunav grupa agregati“, smeštene na Savamali, potvrdio je za „Alo!” da su i oni dobili sporan dopis.
„Železnice“ uklanjaju šine
„Železnice“ uklanjaju šine

- Jeste, svi mi iz kraja koji koristimo zemljište „Železnica Srbije” dobili smo dopis da izmestimo svoju infrastrukturu u roku od pet dana. Mi imamo vlasnika, a firma je privatna. Vlasnik će nam reći šta i kako. Verovatno da ako se u skorije vreme taj projekat bude realizovao moraćemo da se sklonimo, ali mislim da je malo preuranjeno baviti se time - kaže Baltić.

Međutim, samo par destina metara dalje, na lokaciji Savskog amfiteatra, zatekli smo radnike kako ruše električne uređaje i uklanjaju železničke koloseke za pripremu terena koje je predviđeno za izgradnju kule."

Izbacuju ljude na ulicu zbog ovog "sjajnog" projekta.Umesto da im obezbede stanove/kuce i mesecima pre ovoga isele ih ljudi sada ne znaju gde ce.


Poruku je menjao/la Korisnica - Utorak, 2014-03-25, 2:48 PM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » "Beograd na vodi" (Diskusija o toj temi)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]