• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pricaonica » Neki prijedlog ako moze..?
Neki prijedlog ako moze..?






33
poruka na forumu
2 49



post # 1 | 2014-03-09 , 5:34 PM

Ehej pozdrav, nadam se da nisam profulala ovu kategoriju gdje mogu otvoriti ovako neku temu...
Zanima me jedna stvar, sta se nosi na uskrs? Npr. ja koja nisam srpkinja zelim da odem drugarici jednoj po prvi put na uskrs ali ne znam sta se nosi, sta bih mogla? Koji poklon...? Kako to vi radite?? :)








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 2 | 2014-03-10 , 2:42 AM

Ne poklanja se nista uopsteno gledano-medju sobom poklanjamo mi pravoslavci farbana jaja jedni drugima,kucamo se svojim ofarbanim ali ti posto nisi pravoslavka ne moras to da radis.
Jedino ako joj prvi put ulazis u kucu red je kupiti neku sitnicu,cisto da ne ides praznih ruku,tipa cvece,vino,kafa-ako ne,za Uskrs posebno kao praznik nista ne trebas da poklanjas,ne postoji nikakvo pravilo.



"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








33
poruka na forumu
2 49



post # 3 | 2014-03-10 , 1:15 PM

Aha hvala ti puno, ja sam mislila da ide nesto za taj praznik da imate neki obicaj ali ok. Hvala jos jednom :-*








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 4 | 2014-03-11 , 5:54 AM

Pamti i vrati :* .
Ako imas jos neko pitanje,slobodno napisi.
Ume da bude zeznuto kad ides kod nekog druge vere a nisi upucen.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2014-03-11 , 11:37 AM

Nosi se sta ti na um padne dal to Cvece ili Praline bile skroz je nebitno,poklonu se ne gleda u cenu i vrednost ;) :)
jer nema odredjenih poklona za nilo koje praznike koliko ja znam .
:D Jaja se ne nose tako ces da se tucas ;) :D










3907
poruka na forumu
677 4248



post # 6 | 2014-03-13 , 9:10 AM

Ne mora ona kao osoba druge vere da farba jaja da bi ih nosila zbog kucanja,dace joj domacin neko.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"


Forum » Razonoda » Pricaonica » Neki prijedlog ako moze..?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]