• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pricaonica » Fakultet Psihologije jezici
Fakultet Psihologije jezici






172
poruka na forumu
79 708



post # 1 | 2014-04-04 , 11:31 PM

Ovako treba mi jedna informacija oko fakulteta iz psihologije....
Molim one koje su bili na nekom fakultetu psihologije ili znaju o tome da mi kazu da li je na fakultetu potrebno da se zna 2 jezika recimo engleski i nemacki ili samo jedan?
Videla sam u predmetima da ima strani jezik dva puta ali ne u istoj godini pa me interesuje da li ja mogu jedan isti jezik odabrati dva puta recimo engleski ili moram u jednoj godini jedan a u drugooj drugi? :D
I akoo nekoo znaa nek odgovorriiiii xD


Znas li zasto gavran zvuci kao pisaca masina?
-Ne, zasto?
Neam pojma...








6
poruka na forumu
26 140



post # 2 | 2014-04-05 , 0:56 AM

Ja kako sam čula jeste to da je potrebno znanje samo jednog stranog jezika i da se bira između engleskog i njemačkog. Ali ako saznam suprotnu informaciju ili potvrdu o ovoj javim ti. Snaći ćeš se i ako bude trebalo dva, nije njemački težak. :D


All men must die, but we're not men








172
poruka na forumu
79 708



post # 3 | 2014-04-05 , 5:56 PM

Quote 6Kitober9 ()
Ja kako sam čula jeste to da je potrebno znanje samo jednog stranog jezika i da se bira između engleskog i njemačkog. Ali ako saznam suprotnu informaciju ili potvrdu o ovoj javim ti. Snaći ćeš se i ako bude trebalo dva, nije njemački težak.

heheh Hvala :D

ma kako nije ja ono iz toga imam 5 i sve to ali ja recenicu na nemackom da sastavim nemam blage veze xD al engleski je ok XD tako da ako budu 2 roknucu se xD


Znas li zasto gavran zvuci kao pisaca masina?
-Ne, zasto?
Neam pojma...








6
poruka na forumu
26 140



post # 4 | 2014-04-06 , 6:12 PM

No problema :D Hahah predpostavila sam da te najviše muči to pitanje zbog njemačkog jezika :P Ali misli pozitivno, možda ne bude njemačkog, a možda nađeš momka njemca i on te nauči. :D Samo je bitno da ti neko gramatiku objasni, nove riječi ćeš kupiti tokom časova (Ako ih budeš imala). Good luck! :D


All men must die, but we're not men








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 5 | 2014-04-07 , 11:01 PM

Tema prebacena u Pričaonu


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








172
poruka na forumu
79 708



post # 6 | 2014-04-16 , 10:55 PM

Quote 6Kitober9 ()
Samo je bitno da ti neko gramatiku objasni,

Ehehe pa da to najvise mrzim, gramatiku xD...... Jednostavno mi je taj jezik najdosadniji od svih xD Kad vidim one njihove reci od tri kilometra koje nmg ni pročitati šlog me strefi xD


Znas li zasto gavran zvuci kao pisaca masina?
-Ne, zasto?
Neam pojma...








6
poruka na forumu
26 140



post # 7 | 2014-04-20 , 5:29 AM

Quote GothicWolf ()
Kad vidim one njihove reci od tri kilometra


hahah eh, dosta ih ima takvo mišljenje kao ti, al' uspjet ćeš, ne brini. :D Čak ćeš možda i zavoliti te duge riječi :p


All men must die, but we're not men








172
poruka na forumu
79 708



post # 8 | 2014-04-21 , 5:06 PM

Quote 6Kitober9 ()
Čak ćeš možda i zavoliti te duge riječi


ako ih nisam zavolela ovih 8 god kolko ga ucim u sk necu nikad xD znam ja ono dosta reci.. ali sastaviti recenicu ahahaha au xD

Added (2014-04-21, 4:06 PM)
---------------------------------------------
E btw treba jedan dobila sam informaciju xD Dobro je xD



Znas li zasto gavran zvuci kao pisaca masina?
-Ne, zasto?
Neam pojma...


Forum » Razonoda » Pricaonica » Fakultet Psihologije jezici
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]