• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pricaonica » Prilagoditi se vecini...da il ne
Prilagoditi se vecini...da il ne






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2016-01-28 , 11:50 PM

Nesto sam se bacila u razmisljanje pa mi nekako neshvatljivo, zasto se ovaj nas narod, kao po napisanom pravilu, vecinom prilagodjava misljenju drugih?
Kao da nemaju svoje JA, kao da nemaju svoje misljenje...kao da ih je strah da ce biti osudjivani ako misle drugacije...
Znam da cete sad ovde svi VI koji odgovorite tvrditi kako bas VI ste dosledni samo sebi i da se ne povinujete drugima ali jeste li razmislili ikad da ste imali odgovor u glavi videvsi naslov neke teme i kad ste videli ostale odgovore jeste li promenili svoj stav?










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 2 | 2016-01-29 , 2:14 PM

Oduvjek je biko kako vecina tako i svi.... :p

TTO sve zavisi o cemu je rijec.... npr. ako je neki proootest ... onda svi kako i vecina
a sad da na mene neko utjece kako cu da JA razmislja sto se tice mene i mog zivot to ne ...
Da ja gledam kako onaj zivi ovako pa sad i ja hocu tako... iLI oNa se oblaci ovako.. sto i ja bi
Mada ima nas dosta koji nisu ni svjesni da drugi upravljaju njihovim misljenjem .. da uopste ne razmisljau kako oni zele. da

Ja svom muzu dopustim da on misli da mi radimo kako on kaze .. da je sve tako lol ;)
malo se salim ....

Recimo ja po kuci hodam ko najvecii beskucnik... xd xd kad krenem do trgovine pocesljam se .. i eto skinem pidzamu sa sebe hehheheh ...Mada su mi mnogi govorili da trebam da budem sredjena uvijek da se nikad ne zna kako ko moze da dodje od "gostiju" ma da izvinu i gosti i taj neko ko se sredjiva da bude fin .. kad mu neko dodje.. ja sam sebi fina i osjecam se komotno u taicam i nekoj majcici.. a sad da sebe lipm sminkom to ne radim kad idem do grad da za gosta se sredjujem .. Imam svoje to nesto i oni koji me znaju.. znaju da sam ja takva .. da to ne moze da se promjeni... :D

Sad da li sam promasila temu nisam ne znam al eto tak ja to vidi,

Quote Dusomoja ()
Znam da cete sad ovde svi VI koji odgovorite tvrditi kako bas VI ste dosledni samo sebi i da se ne povinujete drugima ali jeste li razmislili ikad da ste imali odgovor u glavi videvsi naslov neke teme i kad ste videli ostale odgovore jeste li promenili svoj stav?

majo kakvog si ti misljenja aaa B) :D :p


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 3 | 2016-01-29 , 8:20 PM

Pa svi se na jedan ili drugi nacin prilagodimo vecini, ali bitno je ipak vecim dijelom ostati svoj, kopirati ili pokusavati biti neko i nesto nikada mi nije bilo jasno ail eto ima i takvih ljudi.

Pa realno gledano i jeste tako, cim se tvoje misljenje u neku ruku razlikuje od ostalih, bices ismijan, smanjice ti se krug ljudi itd. Ali bolje imati 5 prijatelja koji te vole kakav jesi nego biti i glumiti nesto sto nisi i sto ti ne prilici.

Sam sam tvrdoglave prirode, tako da tesko upijam tudja misljenja i nametanje. :D










111
poruka na forumu
3 34



post # 4 | 2016-01-30 , 10:12 PM

Uglavnom kada odes u stranu drzavu, moras se prilagoditi vecini ali nikada ne u potpunosti. Meni su to pricali, i nisam im verovao. Sada kada sam okusio na sopstvenoj kozi da ne moze uvek kako ja hocu, moras im se prilagoditi na neki nacin da bi uspeo u tom necemu :)
Nadam se da ste me shvatili sta sam hteo da kazem, iako se nisam lepo izrazio.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2016-02-03 , 10:07 AM

Quote LAstrumfi ()
majo kakvog si ti misljenja aaa

Ja sam budala koja je skorom uvek kontra sveta :D
Ako pricam znam nekad namerno reci nesto bas zato sto je drugacije nego sto ce sagovornik reci :D volim taj adneralin kontrasta :D
Kad pisem po forumu postavim temu ili odgovaram na temu ali samo na njeno pitanje ne razmisljam sta ce bilo ko reci ili kako ce odgovoriti.
Mnogo puta je moje misljenje bilo drugacije gde je dolazilo cak i do sukoba ali eto to sam ja Kazem sta mislim a ne mislim o onome sta kazem :D :DNevodim razlog zasto bi ja ili bilo ko cinio to da bi se nekome dopao ili da se pre pitam joj sta ce neko reci e pa necu nek misli neko drugi :P




Forum » Razonoda » Pricaonica » Prilagoditi se vecini...da il ne
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]