Forum » Razonoda » Pricaonica » Kako se osecas?
Kako se osecas?






63
poruka na forumu
50 166



post # 1261 | 2014-09-26 , 11:53 PM

Trenutno sam prilicno Depresivna i Zalosna ... bas kao i ovo vreme.Celu ovu nedelju mi se raspolozenje stalno menja.Nadam se da ce ''Vikend Odmor'' to da popravi ... U svakom slucaju ''VN'' me uvek oraspolozi i zato vas sve Volim ... CAO ..... hug pospana place ;)


Muz je kao Puz - ali ja ga volim bez obzira na sve !








278
poruka na forumu
43 244



post # 1262 | 2014-09-27 , 2:31 PM

Zbunjeno!!!


Ako želite da budete nešto posebno-budite ono što jeste!








63
poruka na forumu
50 166



post # 1263 | 2014-09-27 , 2:43 PM

Danas sam ,bar do sada ,totalno ''HAPPY'' i nadam se da ce tako ostati do kraja vikenda ..... juhu juhu juhu


Muz je kao Puz - ali ja ga volim bez obzira na sve !








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 1264 | 2014-10-06 , 2:50 AM

pospano :)


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








379
poruka na forumu
207 1209



post # 1265 | 2014-10-06 , 3:43 AM

Ja se osecam, pa, dosta lose, bole me ledja iako pijem jake lekove (brufen 600) i imam strasnu gorusicu. Ali sam voljena i lepo mi je. Volim da svim srcem.


Mnogo toga me je lomilo, ali sta me nije slomilo ojacalo me je i opametilo.








63
poruka na forumu
50 166



post # 1266 | 2014-10-06 , 2:44 PM

Pilicno pospano ,a neka ''gripa'' me uhvatila za grlo ,kaze Doktor da vlada neka infekcija prehlade sada ,a ja moram sutra na posao , tj. vec je 3 AM ... Mozda se izvucem na to ,pa barem da sutra jos prelezim u krevetu.Sve u svemu nisam bas najbolje ,a ceo dan mi je bio odlican ... !!!
- Sta da se radi: ''Kolo Srece Se Okrece'' ..... xd B) cao

Added (2014-10-06, 1:44 PM)
---------------------------------------------
Uff ,evo mene opet .. Totalno sam ''nikakva'' ..... !!!!!
Probudila sam se sva u znoju ,kasljem ko ''magarac'' xd i lezim u krevetu: pijem ''C Vitamin'' ,''Paracetamol'' i ''pijuckam'' lep caj sa medom i iscedjenim limunom /bas mi je fin za promenu umesto kafe ,mada sam to trebala odmah tako - cim sam primetila prve simptome ,ali neee ,ja sam ''najpametnija'' ,''ma to ce proci 'ko i uvek'' i eto me sada ... govorim samo kada moram i to saputanjem ,jer grlo me ''ubija'' od bolova kada normalno pricam ... /.Mozda bih mogla da komuniciram i sa svojima preko tastature , lol lol lol ,to bi bilo bas ''cool''.../.
Eto - jutros u 03:00h sam se salila i planirala ,kako da izbegnem posao na ''bolesna sam foru'' ,a sada sam stvarno bolesna i ''sva nikakva'' /sto bi Djoka Balasevic rekao: ''Neko To Od Gore Gleda Sve''.../... Barem imam Vas ,''VN'' da ubijem vreme dobrim filmom ,a mozda se bacim i na neku seriju kada vec imam vremena + imam Odlicnih Vasih Korisnika ,pa mogu njih da davim kuckanjem ,kada vec ne mogu da govorim.U svakom slucaju ,nisam ocekivala da me bas OVO snadje OVAKO JAKO ,ali sta cu ... Dobro sam jutros rekla ''Kolo Srece Se Okrece'' ... Eto ,ja se osecam UZASNO LOSE ,a opet sam HAPPY na neki nacin ,jer mrzim Ponedeljke i danas sigurno necu moci da radim /sto mi bas i odgovara ,hahahh ,''JING - JANG'' na delu , '' U Svakom Losem Ima Malo Dobra i u Svakom Dobrom Ima Malo Loseg ''/ ... Tako je - Kako je ... CMOK i CAO svima i cuvajte se ovog ''glupog'' virusa ,mada ne mozes mu pobeci ,ako te nadje ... lele klopa nzm pospana ruze %) ;) :* da cao



Muz je kao Puz - ali ja ga volim bez obzira na sve !








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 1267 | 2014-10-08 , 11:33 PM

ufffff mesavina raznih osecanja nervoza me nesto ufatila sve se vrtim okolo hahahah :p :D


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








278
poruka na forumu
43 244



post # 1268 | 2014-10-09 , 1:27 AM

ajoj,pospana


Ako želite da budete nešto posebno-budite ono što jeste!








63
poruka na forumu
50 166



post # 1269 | 2014-10-09 , 12:43 PM

O.K. sam napokon - gripa prolazi i od Ponedeljka nazad na posao ... lele ,kada samo pomislim na posao /muka me uhvati.../ ,ali ajde da ne ''ureknem'' ,a i ovako mi je vec i suvise dosadilo lezanje ,cajevi ,lekovi ,itd. /evo sada sam bas napravila ''pauzu'' od serije koju pratim ,pa kuvam caj ,za ''Ne Daj Boze - Ne Ponovilo Se'' ... kao :kao: kao ... Moram priznati da je najgore od svega raditi posao koji ne volis ,a verujem da ima jako mnogo takvih ljudi ... /pogotovo sada i ovde u nasoj lepoj Srbiji ... Tako je lepa ,a tako ''neprijatna'' za ziveti u njoj ,stvarno steta/....Najbolje je otici preko /mada tamo se moze dobro zaraditi ,ali je zivot skup/ , 'al opet ,radis 2 posla ,zaradis i onda za penziju ,dodjes ovde domu svome i uzivas...bar bih ja tako uradila da sam mladja ,ali ''prosao je taj voz'' odavno ... Sada se vec dobro osecam ,jos vikend da ''prelezim'' i bicu ''kao NOVA'' ,a jos cu se bolje osecati kada mi se Suprug vrati sa ''Sluzbenog Puta'' ,pa onda je ON pored mene ,racuni puni ,kao i ''dzepovi'' ,pa dosta i ''glupog'' posla'' ,nego setnje od 1-nog do 2-gog velikog marketa i ''Shoping Tura'' sa njim ... /trebace nakupovati stvari ,pogotovo tehnickih i sl./ ,ma jedva cekam.
- E , sada kada je caj gotov i ja totalno ''udavila temu'' ,odo da nastavim da UZIVAM u svojoj seriji koju pratim + HVALA ''VN SAJTU'' i svima koji se trude za nas ... To takodje cini da se uvek osecam ODLICNO ..... juhu klopa pospana ;) cao


Poruku je menjao/la Hellbringer - Cetvrtak, 2014-10-09, 12:44 PM


Muz je kao Puz - ali ja ga volim bez obzira na sve !








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 1270 | 2014-11-27 , 9:13 PM

ehhhhh ...cudnoo... zbunjenoo... %)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 1271 | 2014-12-19 , 4:12 PM

uhhh mnogo bolje nego pre neki dan :D

Added (2014-12-19, 3:12 PM)
---------------------------------------------
mesavina svega i svacega :)



FORTIS FORTUNA ADIUVAT








100
poruka na forumu
108 243



post # 1272 | 2014-12-20 , 3:39 AM

opa par <333


Tražeći ono što mi treba, a što ni sam ne znam tačno šta je, išao sam od čoveka do čoveka, i video sam da svi zajedno imaju manje nego što imam ja koji ništa nemam, i da sam kod svakoga ostavio ponešto od onoga što nemam i što tražim.

Ivo Andrić

Kako je čudan i glup insan. Izgubi zdravlje stičući bogatstvo. Zatim da bi povratio zdravlje potroši bogatstvo. Uništi sadašnjost brinući se za budućnost, a u budućnosti plače prizivajući prošlost. Živi kao da mu smrt nikada neće doći, a umire kao da se nikada nije ni rodio.








196
poruka na forumu
100 512



post # 1273 | 2014-12-20 , 4:10 AM

Iz grada upravo...nimalo pospan..stavise,vratio bih se nazad :o


Moj potpis








166
poruka na forumu
209 566



post # 1274 | 2014-12-20 , 1:24 PM

Pospano <_<


Bolje da places kod psihologa nego da se smijes kod psihijatra...








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 1275 | 2015-01-09 , 12:58 PM

divno je osjeca sjediti,u svojoj kuci.. rodnoj... izvrnuti se na kauc.. napraviti kafuu
a tak kad odes u svojjjjjjjjuuuu sobuu pa vidis.. svoj krevet... sta si noci na lapoto povela,,
smijala,nervirala... vristala..a najvise smijala... uhhh,ehhhh
tacno neki blagii slatki osmijeh vam se pojavii da


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Razonoda » Pricaonica » Kako se osecas?
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]