• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pricaonica » VojvodinaNET karantin! (Dobrodosli u VN karantin, nema izlaska dok vlada virus.. :))
VojvodinaNET karantin!






2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 1 | 2020-03-21 , 11:02 PM

Povodom aktuelne teme virusa koji vlada , zanima me kako provodite vreme u izolaciji?

Da li imate neke predloge , sta se sve moze raditi kako bi ona prosla "bezbolno" ? cute


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








829
poruka na forumu
588 3749



post # 2 | 2020-03-21 , 11:06 PM

Kontam da cu samog sebe na dvadeseti dan izolacije da zovem Tventin Karantino  lol  lol  lol


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!








699
poruka na forumu
750 8679



post # 3 | 2020-03-21 , 11:06 PM

ja jos uvek trazim nacin da prezivim karantin..cim saznam..javljam da








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 4 | 2020-03-21 , 11:10 PM

Ej pricam ti ja sa familijom svaki dan, fini neki ljudi lol 
Imam redovno tri mala obroka, spavam normalan broj sati, nemam stresa, dvoriste mi nikad nije bilo urednije , kuca mi nikad nije bila cistija lol Nema komsija da mi opsedaju kucu lol 

Knjiga, filmovi, ucenje preko kompjutera lol Toalet papira imam jos uvek :D


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








295
poruka na forumu
45 307



post # 5 | 2020-03-21 , 11:59 PM

Quote Nutella92 ()
Toalet papira imam jos uvek

O tome vodi racuna, to je najvaznije na ovu krizu :D

Blago nama koji mozemo da radimo od kuce :D :D


My life, my rules!








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 6 | 2020-03-22 , 0:17 AM

Quote Stephanos ()
Blago nama koji mozemo da radimo od kuce :D

i ja kazem blago jer imamo takve drugare poput tebe, koji ce da rade i za nas male ljude :D 

Citajte knjigeee ljudiii to je spaaaas :D Ili gledajte filmove lol


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








295
poruka na forumu
45 307



post # 7 | 2020-03-22 , 10:46 AM

Malo mi je gledanja u monitor po ceo dan, jos trebam i knjige da citam  smeh  :D

Daj bolje neku drugu zanimaciju. :D


My life, my rules!








699
poruka na forumu
750 8679



post # 8 | 2020-03-22 , 2:29 PM

Quote Nutella92 ()
Da li imate neke predloge


nasla sam gomilu drustvenih igara koje su kupile prasinu  po policama,tako da sad rasturamo 'NE LJUTI SE COVECE" i 'MONOPLOL da ..igram karte ( u tablicu sam nepopediva)..
zatim i muz mi je tu( izvinjavam se onima kojima nije  :* ) pa se zanimamo malo sa bracnim duznostima..povecali smo ih stid  lol








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 9 | 2020-03-24 , 0:33 AM

Dobro vece vam :))))

Peti dan, pločice boju promijenile od ribanja. Posteljinu dva puta otkuvala, bila teget,sad je nebo plava. Taman da ne kupujem drugu. Kupamo se u asepsolu. Koža mi dva sloja tanja. Ha čo'ek na vrata, ja odmah prskalicu na njega. Mučen poš'o nešto da kaže, samo što je zin'o ja ga poprskah. Kašlje eno pola sata, komšije šalju poruke da nije fasovo Koronu? Uzeo da gugla kome me prijaviti u slučaju trovanja. Ako odapne, da uđe u zapisnik da je istraživ'o. Presadila sam cvijeće dva puta. Danas je svo na istočnoj strani, juče bilo na južnoj. Ne cvjeta nikako, kažu ne može od stresa. Da mu dam bromazepam, možda krene? Probala sam heklati, meščini da imam talenat, al' živaca nemam. Da bude još gore našla goblen da vezem. Viče baba iz karantine da ću ga zajebat' u pokušaju. Ona šoker nabavila, k'o na metar priđe,odmah opali. Kupili samo ulja i brašna, imaću guzove k'o Kardašijanke. Ako ovo potraje moraću ih osigurati. Počela jogu vježbati, ako još jednom neko kaže kako da dišem, popizdiću. Nemam škrge no pluća, i to sad mudro slovo. Odo kanap preskakati evo sam se nanervirala. Dva puta sam zvala besplatnu pravnu službu za razvode. Gospođa mi se za muža zabrinula, našla mu mjesto u "sigurnoj kući". Pita kad da dođu po njega? Ne mogu ni seksa više. Glumili smo i medicinsko osoblje, i vodoinstalatere... Mislim to mi je bila ideja da popravi sifon, usput se omaklo. Bila sam i " Sandra Afrika" i "nevina mlada". Ne mogu boga mi, nisam ja za dramske sekcije. Prvo igrali karte u skidanje, sad igramo u "ko će izvest cuku u šetnju". Nokte lakiram svako sat, kad prođe ovo upisaću kurs za manikira, ionako ću savladati. Da sam ranije znala da će ovo svekrvu zadržati, davno bih kašljala na nju. Ma ljepota, meni je sa mnom vazda dobro, k'o u cirkusu se zabavljam. Svaki dan sebe iznenadim, nisam ni znala da sam ovako super. Jebote gledam...jel' nam ovaj zid 'vako kriv, odoh dići čo'eka da ga izbijemo. Bleno u me, kaže još koji dan i kabriolet ćeš od kuće napravit'.

:D lol


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








1381
poruka na forumu
175 10257



post # 10 | 2020-03-26 , 11:49 PM

Čitam knjigu Slepi Miš od Ju Nesbea. Dovršavam je pa ću verovatno uzeti ''Bubašvabe'' od istog autora, što je i nastavak romana. Uz to malo izađem prošetam po dvorištu, malo sa zečevima, malo sa papagajem, malo sa psima, i tako guramo svi zajedno. :D


A single act of kindness throws out roots in all directions, and the roots spring up and make new trees








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 11 | 2020-04-06 , 10:43 PM

NemanjaMikser, Ništa ljudi, samo životinje lol Ako kolega podržavaaam to maksimalno thumb

Ps. Prokleti slepi miševi su nas i doveli do ovoga ,a ti sad uživaš čitajući o njima blink I o bubetinama facepalm


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








197
poruka na forumu
197 1524



post # 12 | 2021-06-22 , 7:56 AM

Nutella92,

sad trebamo nastaviti ovu temu :)

tipa, kako poslije karantina?

ovdje se sve pomalo normalizovalo.  :D








869
poruka na forumu
1519 5936



post # 13 | 2021-06-27 , 0:37 AM

nisam bila u karantin uvek sam  u pokretu ...takav mi je posao  da za mene retko ima crveno svetlo
 upravo vodimo rec o vakcinaciji


Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se


Forum » Razonoda » Pricaonica » VojvodinaNET karantin! (Dobrodosli u VN karantin, nema izlaska dok vlada virus.. :))
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]