• Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum » Razonoda » Pricaonica » Da li si dobar prijatelj?
Da li si dobar prijatelj?



  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 1 | 2012-01-21 , 2:33 AM

Koliko vremena posvecujes svom najboljem prijatelju?
Da li ste ga ikad tracali?
Da li ste ikada bili ljubomorni na njega?
Sta je najlepse sto se za njega ucinili.

p.s. Molim vas da ne pisete kako je pas najbolji covekov prijatelj, jer to je misljenje coveka ne psa.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2012-02-05 , 0:05 AM

Ja sam osoba koja se ne veze za samo jednu drugaricu :) i verujte mi da nema zene kojoj se ja mogu poveriti
iz razloga sto sam par puta imala priliku doziveti i cuti traceve.
Kakva sam ja kao drugarica?
Pa za sebe mogu reci da nebitno koje sam uvek u svako doba tu kad me treba sta god treba ucinila bi za onu osobu koja me ceni kao ja nju.
Ljubomorna sam inace al ne na drugaricu to nisam nikad bila moja ljubomora se svodi na jedno a to je ljubav.
Tako da sa mkroz zivot uvek imala drugove a ne drugarice :) ali s njima sam bila drugarica ako sam u vezi ako nisam zna se odma te taj drug muwa :D tako da najbolje biti sam sebi prijatelj ;)










2620
poruka na forumu
330 2814



post # 3 | 2012-02-05 , 0:09 AM

Ja sa svojim PRAVIM ortacima provodim onoliko koliko meni vreme dozvoljava.
I ne mogu da se pohvalim da ih imam mnogo, jer nemam. Ja sam tip coveka koji bira drustvo.
A ucinio sam za njih koliko sam mogao, tako da ne znam sta je ono najlepse.


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








1354
poruka na forumu
453 256



post # 4 | 2012-02-10 , 4:36 PM

Imam tri drugarice na koje se u svako doba mogu osloniti, al to ne znaci da i imam poverenja u njih! Al zato sam dobar prijatelj, ono sto mi ljudi iz okruzenju kazu obicno ostane tajna, tracarenje ne volim i ne tracarim, sve sto imam da kazem svojim prijateljima kazem im u oci i nikad iza ledja, ili svoje misljenje jednostavno zadrzim za sebe. . .

Kao sto kaze stih :Drugarstvo je krho kao latica ruze,za oslonac u zivotu prijatelji sluze,zato hrabro i odlucno kroz zivot gazi jer te tvoja drugarica sa strane pazi!! :)


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:





  sweet



370
poruka na forumu
46 164



post # 5 | 2012-02-28 , 0:05 AM

ja ne volim da glumim da sam nekom drug ako nisam.. odmah sve kazem ne volim da nekog ogovaram i slicno.. jednostavno ko god sa mnom da nesto prica ili sl. to ostaje za mene i tu osobu...


<3 Čudna sam čudnima. Luda sam ludima. Dobra sam dobrima. Loša sam lošima. Ionako ne marim, svako vidi ono što ima u sebi. <3





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 6 | 2012-03-01 , 12:52 PM

Dobar sam prijatelj ;)


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








592
poruka na forumu
518 8144



post # 7 | 2012-03-24 , 7:28 PM

kolko mogu i kad mogu pomognem uvek


http://prntscr.com/ioauvr





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 8 | 2012-03-25 , 10:48 PM

I uvijek ću biti


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''





  Sla



4
poruka na forumu
0 0



post # 9 | 2012-03-25 , 10:52 PM

Da naravno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D


Poruku je menjao/la Sla - Nedelja, 2012-03-25, 10:53 PM








437
poruka na forumu
65 203



post # 10 | 2012-03-26 , 1:23 AM

neznam to treba da se pita moja prijateljica!Kojoj ocito nije dovoljno nase prijateljstvo i bicu iskrena JESAM DOBRA SAM DRUGARICA ali neko ne razume koliko je to tesko kad si ti ko hleb dobar a ona te odbacuje :(








1641
poruka na forumu
171 425



post # 11 | 2012-03-26 , 8:16 AM

To bi trebali moji prijatelji reci al nastojim da budem :)





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 12 | 2012-03-28 , 3:14 PM

Meni je prijateljstvo nesto sto se moze meriti sa vojnom tajnom.
To je samo izmedju mene i te osobe. Sve sto mi kaze u poverenju je izmedju mene i te osobe.
I nema te sile i tog nacina da ja nekog otracam, ako on to ne zasluzuje, kad kazem zasluzuje, verovatno nije bio dobra osoba.

Imam i prijatelje i prijateljice, ukupno ih je pet. S njima mogu o svemu da pricam. Ali, nekako
najvise verujem sestri i bratu, oni su mi najveci oslonac u zivotu. Moji najbolji prijatelji.

Na fakultetu su me jednom prilikom pitali ovo pitanje: Kad bi morala da biras izmedju ljubavi i prijateljstva sta bi izabrala (naravno radilo se o musko -zenskom prijateljstvu) ?

Moj odgovor je bio : Biram prijateljstvo, jer seks sa prijateljem je najbolji sex na svetu. :) Naravno da sam se nasalila, a mozda i nisam :) ;) ;)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 13 | 2012-04-24 , 12:56 PM

dobar prijatel ,onoliko kolko mi vreme dozvoli, :)


Poruku je menjao/la Sanja - Utorak, 2012-04-24, 12:56 PM


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 14 | 2012-04-25 , 5:18 PM

Šta dobar predobar za neke xd


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








1354
poruka na forumu
453 256



post # 15 | 2012-04-28 , 7:39 PM

Svo slobodno vreme posvecujem svojim prijateljima! Nemam samo jednog najboljeg prijatelja,
imam ih dosta, al da li sam dobar prijatelj pa to bi oni trebali da kazu a ne ja. Ja samo mogu da nagadjam :)


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:


Forum » Razonoda » Pricaonica » Da li si dobar prijatelj?
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]