• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Razonoda » Pricaonica » Masta moze svasta
Masta moze svasta






2137
poruka na forumu
904 4467



post # 1 | 2012-01-31 , 4:29 AM

BUDITE SE, VAS SAN SE OSTVARIO, NAJBOGATIJI STE NA PLANETI, KAKO BI TROSILI LOVU? :))))

Hm :) Ja kad bi se probudila kao nabogatija na planeti, verovatno bi me srcka opalila, a ako bih kojim slucajem prezivela :) onda bih Izlecila svu bolesnu decicu,platila im operacije,siromasnima izgradila stanove,zaposlila ih da nisu gladi. :) a potom bih se spakovala i otputovala u neke toplije krajeve, dok ne prodje ova zima :)

A vi? :)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2012-01-31 , 4:31 PM

Nebi da se budim kao bogata ...zelim se probuditi i videti njega pored sebe a imati sve ono sto imam sad materijalno
mislim da bi bila i vise nego zadovoljna :)










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 3 | 2012-01-31 , 7:59 PM

Quote (Dusomoja)
zelim se probuditi i videti njega pored sebe

To su stvari koje nemaju cenu. :*


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 4 | 2012-02-04 , 6:10 PM

Nikada se ne bih probudila najbogatija, nego najzdravija. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








437
poruka na forumu
65 203



post # 5 | 2012-02-07 , 1:28 AM

ja bi volela da ostanem sa njim trudna a da budem najbolja zena koja ga je zadovoljila u krevetu i da mi radu ono 9sati %) %)





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 6 | 2012-02-07 , 6:48 PM

pa nesto bi dao u dobrotvorne svrhe , nesto celoj porodici , za sebe neznam sam najosnovnije jes da sada moze masta da vodi daleko ali skromnost na prvom mestu ;)





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 7 | 2012-02-07 , 6:53 PM

Quote (Dusomoja)
Nebi da se budim kao bogata ...zelim se probuditi i videti njega pored sebe a imati sve ono sto imam sad materijalno


samo da kazem Dusomoja, nelupaj

ja bih obisao ceo svet, verovato bi ceo zivot putovao i uizivao :)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2012-02-07 , 6:57 PM

Quote (Davor)
samo da kazem Dusomoja,

:D Pa ne lupam statije :p







  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 9 | 2012-04-24 , 1:26 PM

isla bi na put oko sveta :)


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 10 | 2012-04-24 , 3:54 PM

Paaaaa ovako prvo bih pala u nesvest :D
Kad bi se probudila pitala bi da li sanjam
Ne Sanjas %) :D

Verovali ili ne uzela bi pasos i otisla na Aerodrom prvi let prema Malediven 14 dana sama :D
Kad bi se vratila onda bi pocela da planiram samo jedno znam sebi bi ostavila toliko da ipak idem da radim i dalje
a sve ostalo bi podelila i pomogla one koji nemaju jer zadrzati sve samo sebi ne donosi srecu i radost samo bjes luksuz i nesrecu










1354
poruka na forumu
453 256



post # 11 | 2012-04-24 , 6:57 PM

Ono sto ja zelim ne mogu da kupim, al hvala bogu imam sve sto po zelim, tako da mi nije potrebno nikakvo bogatstvo
da bi ostvarila svoje snove, samo da imam zdravlje ostalo cu lako ;) :)


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:








1641
poruka na forumu
171 425



post # 12 | 2012-04-24 , 8:31 PM

Koji ce mi bogatstvo








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 13 | 2012-04-24 , 10:19 PM

Vreme je takvo da ne mozes ni da se lecis ako nemas novac, nazalost, svedoci smo da postoji mnogo bolesnih ljudi, koji imaju zelju za zivotom, a nemaju sredstva da se lece.

Normalno je stvar da svaki normalan covek, zeli da budu on i njegovi najblizi zdravi i srecni i okruzeni ljubavlju :) Sve su to diplomatski odgovori :) ova je tema napravljena vise iz sale :) da vidimo koliko vasa masta moze da ode daleko :)

Ja prva ne bih volela da imam previse novca, jer ne bih mogla spokojno da spavam, strepeci hoce li me neko koknuti na spavanju :)

Ali svakako da bi znala sta bi uradila sa njim kad bi ga imala previse, a odgovor sam vec dala :) mada ima jos mnogo stvari koje bi uradila :)

Evo na pr. Poslala bih na zasluzen odmor sve administratore, super moderatore, forum moderatore, moderatore i urednike sa Vojvodine :) i uplatila bi im na karticu lovu :) Mislim da su zasluzili svojim radom i trudom :). Naravno ne bih mogla da izostavim ni drage mi VIP clanove, sa kojima se druzim svakodnevno na forumu :)



♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








1354
poruka na forumu
453 256



post # 14 | 2012-04-27 , 1:01 AM

Donacije su cudo, nisam preteran burzuj al i ovako kad sam u prilici uvek se bavim donacijama i dobrovoljnim radom. . .

Al dosta o ozbiljnim temama, ajde sad da se malko zekimo, pa ovako :

Prvo bi otisla sa Anom na neku luduuu zurkuuuuu koja bi treajala verovatno par dana, gde ima mnooogoo raznovrsnih koktelcica i macana po nasem ukusu, zatim bi kao i ana uplatila nasim naj vrednijim clanovima neki lep odmor za pamcenje. .

Sve se moze kad se hoce, ajde narode da cujemo vasu mastariju ;)


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:








437
poruka na forumu
65 203



post # 15 | 2012-04-27 , 10:16 AM

Quote (andela)
ja bi volela da ostanem sa njim trudna a da budem najbolja zena koja ga je zadovoljila u krevetu i da mi radu ono 9sati

Svima se izvinjavam jer OVO JA nisam pisala! <_< Ja kad bi se probudila pa putovala bi,dala u dobrotvorne svrhe i tako svasta pomalo :D DA DA DA kupila bih vilu :p xd


Forum » Razonoda » Pricaonica » Masta moze svasta
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]