• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Razonoda » Pricaonica » Naucio/la sam
Naucio/la sam






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-02-07 , 10:38 PM

1:Kada si zaljubljen, to se vidi.

2:Kada mi samo jedna osoba kaže "ulepšao si mi dan"... onda je moj dan nešto sasvim drugo.

3:Da je najmirniji osećaj na svetu, kada ti dete zaspi u naručju.

4:Da je biti ljubazan važnije nego biti u pravu.

5:Da nikada ne smeš reći ne poklonu od djeteta.

.6: Da uvek možeš za nekoga moliti, kad nema snage da ti može pomoći na drugi način.

7:Da ti je, bez obzira koliko ozbiljnosti život zahteva od tebe, uvek potreban prijatelj s kojim se možeš glupirati.

8: Da je ponekad sve što netko treba, nečija ruka za držanje i srce za razumevanje.

9:Da je život kao rola toaletnog papira što je bliže kraju brže ide.

10:Da trebamo biti zahvalni što nam Bog ne daje uvek ono što tražimo !

11:Da se novcem ne mogu kupiti čast i stalež.

12:Da mali svakodnevni događaji čine život spektakularnim. Naučio sam... Da je ispod svačijeg tvrdog oklopa neko ko želi biti cenjen i voljen.

13:Bog nije sve učinio u jednom danu. Zašto ja mislim da mogu?

14:Da činjenice, ako ih ignorišem ili izbegavam, ne menjam. Naučio sam... Kada planiraš osvetiti se nekome, time samo dozvoljavaš sebi da te ta osoba nastavi vređati.

15:Da ljubav, a ne vrijeme, leči sve rane.

16:Najlakši način da kao osoba rastem, da se okružim ljudima koji su pametniji od mene.

17:Da svatko koga sretneš, zaslužuje da ga pozdraviš s osmehom.

18:Da niko nije perfektan,savršen dok se ne zaljubiš u njega. Naučio sam... Da je život tvrd i zahtevan, ali da sam ja žilaviji i izdržljiviji.
19:Da dobre prilike nikada nisu izgubljene; neko će se uvek poslužiti onima koje ti propustiš.

20:Kada se naučiš živjeti u luci gorčine, sreća će se uvek sidriti negde drugde.

21:Da bih volio da sam svom dedi, pre nego što je umro, još jednom rekao da ga volim.

22:Da treba davati reci koje su nežne i mekane, jer ćeš ih sutra možda morati pojesti.

23:Da je osmjeh jedan jeftin način da popraviš svoj izgled. Naučio sam... Da ne mogu odabrati kako se osećam, ali da mogu odabrati šta ću napraviti u vezi toga.

24:Da si, jednom kad ti novorođeno dete uhvati mali prst svojom šačicom, zarobljen doživotno.

25:Da svi žele živeti na planini, ali da se sva sreća i rast događaju dok se uspinješ.

26:Da je dobro davati savet samo u dva slučaja: kada ga neko traži ili kada je pitanje života i smrti.

27:Sto imam manje vremena, vise stvari mogu napraviti.







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 2 | 2012-03-29 , 11:14 PM

Naucila sam da kad odvrnem vodu na cesmi voda ide. :) hahaha


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2012-03-30 , 7:33 AM

Quote (Dusomoja)
1:Kada si zaljubljen, to se vidi.

Quote (Dusomoja)
2:Kada mi samo jedna osoba kaže "ulepšao si mi dan"... onda je moj dan nešto sasvim drugo.

Quote (Dusomoja)
8: Da je ponekad sve što netko treba, nečija ruka za držanje i srce za razumevanje.

Quote (Dusomoja)
9:Da je život kao rola toaletnog papira što je bliže kraju brže ide.

Quote (Dusomoja)
11:Da se novcem ne mogu kupiti čast i stalež.

Quote (Dusomoja)
14:Da činjenice, ako ih ignorišem ili izbegavam, ne menjam. Naučio sam... Kada planiraš osvetiti se nekome, time samo dozvoljavaš sebi da te ta osoba nastavi vređati.

Quote (Dusomoja)
15:Da ljubav, a ne vrijeme, leči sve rane.

Quote (Dusomoja)
17:Da svatko koga sretneš, zaslužuje da ga pozdraviš s osmehom.

Quote (Dusomoja)
18:Da niko nije perfektan,savršen dok se ne zaljubiš u njega. Naučio sam... Da je život tvrd i zahtevan, ali da sam ja žilaviji i izdržljiviji.

Quote (Dusomoja)
23:Da je osmjeh jedan jeftin način da popraviš svoj izgled. Naučio sam... Da ne mogu odabrati kako se osećam, ali da mogu odabrati šta ću napraviti u vezi toga.

Quote (Dusomoja)
25:Da svi žele živeti na planini, ali da se sva sreća i rast događaju dok se uspinješ.







  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 4 | 2012-03-30 , 10:17 AM

Dusomoja, u pravu si za sve ovo


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








387
poruka na forumu
34 201



post # 5 | 2012-03-30 , 1:00 PM

Quote (Dusomoja)
3:Da je najmirniji osećaj na svetu, kada ti dete zaspi u naručj

Quote (Dusomoja)
13:Bog nije sve učinio u jednom danu. Zašto ja mislim da mogu?

Quote (Dusomoja)
21:Da bih volio da sam svom dedi, pre nego što je umro, još jednom rekao da ga volim

Quote (Dusomoja)
24:Da si, jednom kad ti novorođeno dete uhvati mali prst svojom šačicom, zarobljen doživotno.

Quote (Dusomoja)
27:Sto imam manje vremena, vise stvari mogu napraviti.


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn








1641
poruka na forumu
171 425



post # 6 | 2012-04-01 , 9:08 AM

3:Da je najmirniji osećaj na svetu, kada ti dete zaspi u naručju. :)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 7 | 2012-04-09 , 7:03 PM

Naucila sam da kad neko nije sudjen ne moze se imati ni po svaku cenu :)
Niti je iko vredan toga da se treba moliti za bilo sto,jer da me gleda istom merom stvati bi se drugacije odvijale.







  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 8 | 2012-04-24 , 12:27 PM

dobro je ovo da :)


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 9 | 2012-04-24 , 3:57 PM

;)


Fajlovi: 7712653.jpg (53.4 Kb)









1354
poruka na forumu
453 256



post # 10 | 2012-04-27 , 4:23 PM

Ma nikad nista ja nauciti necu, osim da ce mi moja tvrdoglavost i radoznalost jednog dana doci glave ;)


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 11 | 2012-05-03 , 7:40 AM

Quote (marija1984)
Ma nikad nista ja nauciti necu, osim da ce mi moja tvrdoglavost i radoznalost jednog dana doci glave

Bravo dusu pridruzujem se pronasla sma se i ja u tim recima %)










38
poruka na forumu
4 13



post # 12 | 2012-06-23 , 4:10 AM

3:Da je najmirniji osećaj na svetu, kada ti dete zaspi u naručju.
8: Da je ponekad sve što netko treba, nečija ruka za držanje i srce za razumevanje.
11:Da se novcem ne mogu kupiti čast i stalež.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 13 | 2012-07-14 , 9:30 AM

Naucila sam da je najbolje ignorirati neke stvari praviti se da ne vidimo
Naucila sam sto god smo bolji prema nekome on je prema nama uzas
Naucila sam da je najbolje ne kontaktirati sa mnogo osoba 2-3 najvise i mir
Naucila sam kako da ne reagujem na provokaciju
Naucila sam da nije zlato sve sto sija i da nije ljubav uvek onakva kakvu bi zeleli
Naucila sam i shvatila da su mi najdraze osobe one koje nemaju mnogo i one koje se ne hvale ja sam ili ja imam







  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 14 | 2012-08-21 , 10:27 PM



Fajlovi: 6227086.jpg (84.4 Kb)

"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 15 | 2012-08-23 , 11:57 PM

Mislim da sam naucila nesto a to je da puknuta casa i kad se slepi ne moze da bude kao nova
I da proslo vreme nemoze da se vrati




Forum » Razonoda » Pricaonica » Naucio/la sam
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]