Forum » Razonoda » Pricaonica » Prijateljske poruke
Prijateljske poruke






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-02-18 , 10:49 AM



Kad Bog voli čovjeka on mu podari prijatelja, pa mozeš li zamisliti koliko je volio mene kad mi je za prijatelja dao tebe.

Hvala ti za sreću, radost i smijeh, hvala ti za svaki sakriveni grijeh. Hvala ti za riječ što suze briše, takav se prijatelj ne nalazi više!.
Neuspijeh nije ako nešto učinite pogrešno, već ako ni ne pokušate.

Kažu da je ljubav važnija od prijateljstva, ali da je prijateljstvo trajnije od života, prema tome ti ćeš biti prijatelj kog ću voljeti do kraja života.

Teško je pronaći prave reči, jer pravih reči je toliko malo... I da li su uopšte potrebne reči, da shvatiš da mi je do tebe stalo.

1000 je suza u mojim ocima bilo,1000 je zelja koje mi zivot nije ispunio,malo je prijatelja koje trebamo svi,a jos manje prijatelja kao sto si ti!!!:):)


Fajlovi: 8541008.jpg (23.0 Kb)









1641
poruka na forumu
171 425



post # 2 | 2012-02-18 , 11:31 PM

Dajte sve od sebe ,pruzite ..








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2012-03-19 , 6:37 PM

Pogledaj me druze I reci mi sta vidis u mojim ocvima.

Znam, ugledao sjaj srece u njima, to je zbog toga sto ti u mom srcu zauzimas posebno mesto, ono najvaznije.
Ti si uvek bio tu da places kada I ja placem, da se smejes kada se I ja smejem…
Jos uvek ti nije jasno zasto si bas ti u mom srcu? Evo, objasnicu ti…

One hladne zimske veceri kada sam ja bila slomljena ti si bio taj koji je dosao I pruzio mi ruku, odveo me na lepsi put, put srece, bas ti prijatelju moj!
Kada bih ugledala tamnu stranu zivota, ti si bio taj koji me je naucio kako da svako novo radjanje sunca docekam sa osmehom na licu, bas ti prijatelju moj!
Cuvao si svaku moju tajnu kao da je ona nesto najvrednije u tvom zivotu, jer si bas ti znao da je ona nesto najvrednije u mom zivotu.

A da li se secas one veceri kada smo zajedno sedeli kraj reke I smejali se nasim nestaslucima iz detinjstva?
A potom smo brojali zvezde I bas svakoj zvezdici dali neko ime, tada smo I ti I ja bili veoma srecni, I nismo zeleli da iko unisti tu srecu, I tada si bio kraj mene bas ti prijatelju moj.
Cesto smo zajedno sedeli, pomalo tuzni, jer smo se secali prohujalih dana naseg detinjstva.
Secali smo se onih dana kada smo brali komsijine jabuke, a on bi nas grdio I pricao nam kako to nije lepo, secali smo se svih nasih “tajnih mesta” na kojima smo se krili kada smo se igrali zmurke.

Eh, prijatelju, nedostaju I meni ti dani, dani naseg detinjstva.
Prolaze godine, druze moj, sada su one nase veceri kada smo se igrali zmurke zamenile veceri kada sedimo u nekom kaficu I razgovaramo o nekim plavim ili mozda bademastim ocima… Ali sve su to dani nase mladosti, I svaki nas dan trebamo ulepsati kako najbolje umemo…

Da li ti je sada malo jasnije zasto bas ti zauzimas ono znacajno mesto u mom srcu? Potrudila sam se da ti sto bolje objasnim, ali I sam znas da reci nisu dovoljne da opisu koliko mi znacis I koliko sam srecna sto imam tebe kraj sebe, bas tebe prijatelju moj! Znaj da cu uvek biti kraj tebe, bio ti tuzan ili srecan, jer to su pravi prijatelji. Nosi u sebi ove stihove I

seti me se ma gde bio:
Srecu I tugu podelicu s tobom,
Reci tvoje nosicu sa sobom.
E tada
Ces znati koliko mi znacis
Ako nekada I odes od mene znam da ces da se vratis. :) :) :*

Ako ti zivot oduzme nadu, ako ti ljudi ljubav ukradu, ako ti odjednom sve lose krene, sjeti se da imas prijatelja, sjeti se da imas mene


Sve dok imamo uspomene ostaje nam prošlost, sve dok imamo nadu čeka nas budućnost, sve dok imamo prijatelje nijedan dan ne trošimo uzalud!

Ako
Ako ces jednog dana htjeti plakati, NAZOVI ME.. ne mogu ti obecati da cu te nasmijati, ali mogu plakati sa tobom!Ako jednog dana odlucis pobjeci nemoj se bojati nazvati me.. ne mogu ti obecati da cu te zaustaviti, ali mogu pobjeci s tobom! ako jednog dana neces htjeti slusati nikoga nazovi me i obecajem ti da cu biti vrl tiha... ali ako me jednog dana nazoves i ako ti se ne javim.. dodji brzo do mene.. jer mozda ja trebam tebe!










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 4 | 2012-03-19 , 7:25 PM

Za sve godine,mesece,dane,sate,minute i sekunde koje si mi posvetila.Za svaki osmeh,pogled i srecu koju si mi pruzila,za prijateljstvo,utehe,i reci koje si mi uputila,beskrajno ti hvala drugarice jedina i najbolja.Bog dao svakome ovakvu radost,kao sto je tebe meni dao,hvala sto postojis!

Bila si uz mene u dobru i zlu bila si odgovor na moju MOLITVU brisala si suze sa moga lica,bila si HEROJ kad sam bila KUKAVICA.Pruzila si mi svetlost kad me pratila TAMA ostala si kraj mene da nebudem sama.trazila si me kad su se ostali krili od mene,zadrzala si se kad su me drugi ostavili.Pocinjem da zvucim kao BUDALA A SVE STO ZELIM RECI JE JEDNO VEEEELIKO DRUGARICE HVALA.

Ljubav i prijateljstvo su dve lepe reci,ali ih je resko steci,zato prijateljstvo pruzaj svima a ljubav voljenima...

Jednog dana kaze ljubav prijateljstvu: "Zasto postojis ti kad vec postojim ja?" Prijateljstvo odgovori: "Nosim osmijeh onamo gdje si ti ostavila suzu..."


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 5 | 2012-04-24 , 1:21 PM

1000 je suza u mojim ocima bilo.1000 je zelja koje mi zivot nije ispunio...malo je prijatelja koje trebamo svi,a jos manje takvih kao sto si ti!!!

Nasmeši se kad me vidiš, ostanemo Prijatelji. Jer niko ne zna sta smo hteli, jer niko ne zna sta smo bili... Ostanemo Prijatelji...

Naše je prijateljstvo poput dvorca od peska: teško ga je izgraditi, lako uništiti, prekrasno obnoviti!

Prijatelji su kao gromobrani - dok ne pocne oluja ne mislimo dovoljno na njih.

"Mnogi ljudi ce ti prolaziti kroz zivot, ali samo pravi prijatelji ce te voljeti i ostaviti trag u srcu."

Prijateljstvo je sreca, prijateljstvo je ljubav, prijateljstvo jae vjernost, prijateljstvo je ............................... NESTO NEOPISIVO!!!!!

Prijateljstvo, su zvijezda koje život krase..... zato ih treba cuvati da se nikad ne ugase!!!!!!!!

Nikoga ne možeš natjerati da te voli. Jedino što možeš uciniti je da dopustiš biti voljen. I nije najvažnije što imaš na putu života vec koga imaš na putu života.

Za prijateljstvo neznaš da ga imaš dok ga ne izgubiš.

Tisucu je suza u mojim ocima bilo, tisucu je želja koje mi život nije ispunijo, malo je ljubavi koju osjecaju svi, malo je PRIJATELJA KAO ŠTO SI TI!!!


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2012-07-05 , 3:22 PM

Kad osjetiš najteži trenutak u životu, kad izgubiš povjerenje u sebe, sjeti se bar tad da postoji netko tko misli na Tebe. :)

Mnogo puta u zivotu krenem, a onda stanem jer ne znam gde sam...
Mnogo puta u zivotu sebe nesebicno dam,a onda se razocaram.
Mnogo ljudi prodje kroz moj zivot, uzmu samo ono sto im je potrebno i odu.
Mnogo reci cujem svakoga dana, one uglavnom bole, samo me retke cine srecnim.
A onda stanem i shvatim da nije sve tako crno.
Okrenem se i vidim tebe, osobu koja nije otisla, cije reci ne bole, jedinu koja je uvek tu i cini moj zivot lepsim.
Zato hvala ti sto postojis!



:) :)

Kažu da je ljubav važnija od prijateljstva, ali da je prijateljstvo trajnije od života, prema tome ti ćeš biti prijatelj kog ću voljeti do kraja života. ;)







  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 7 | 2012-08-21 , 10:40 PM

Proci cu mnogo i videti svasta ali moje srce nece prestati da masta.Trazicu ljude mnoge ali pravog prijatelja kao tebe nece naci moje noge!

Prijatelji su kao skoljke,1000 ih otvoriš dok ne nađeš one prave...

Prijatelji su kao zvjezde - ne vidis ih uvjek ali znas da su tu negdje zauvjek!

Ima trenutaka kada zelis, a zelja ti nije ostvarena, kada volis a ljubav ti nije uzvracena, kada places, a suze ne mogu poteci, kada ono sto srce zeli ne mozes reci. Zato kroz zivot idi visoko podignute glave uz prijatelje prave!

Zasto zurimo iz detinjstva da odrastemo, a kad odrastemo zeleli bismo da opet budemo deca? Zasto trosimo zdravlje da bismo stekli novac, a onda trosimo taj isti novac da bismo vratili zdravlje? Razmisljamo o buducnosti zaboravljajuci sadasnjost i na taj nacin ne zivimo ni u sadasnjosti, ni u buducnosti? Zato treba nauciti da: “Nikoga ne mozes da prisilis da te voli, mozes samo da ga volis,da naucis da nije bogat onaj koji ima najvise vec onaj kome najmanje treba,da je potrebno nekoliko sekundi da se povredi voljeno bice, a potom su potrebne godine da se izleci, da naucis da oprostis sebi“ :) :) :)


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 8 | 2012-09-08 , 9:54 PM




Dean Koontz
"Pravo prijateljstvo nastaje onda, kada ćutanje između dva čovjeka postane prijatno."


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 9 | 2012-09-09 , 7:58 PM

Hiljadu je suza u mojim ocima bilo,
hiljadu je zelja koje mi zivot nije ispunio.
Malo je ljubavi koje osecaju svi,jos manje
prijatelja kao sto si ti...







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 10 | 2012-09-12 , 0:01 AM



Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 11 | 2012-09-17 , 11:08 PM

:D Lexi carice jel tako treba s prijateljem ;)

Ja nisam pauk, i ne pletem mrežu,ali najljepše uspomene za tebe me vežu, u svakom prijatelju tražim sreću,tebe nikada zaboraviti neću ;)







  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 12 | 2012-09-17 , 11:10 PM

Quote (Dusomoja)
Lexi carice jel tako treba s prijateljem

Majo, mozemo i mi tako brows :) hahahaha :D










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 13 | 2012-09-19 , 1:13 PM

jbt lol :lol: lol jao Alex ako te se samo dohvatim :D :D :D








  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 14 | 2012-09-20 , 7:31 AM

Quote (Dusomoja)
Lexi carice jel tako treba s prijateljem

Pa naravno da treba. Prijateljski je najsladje. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 15 | 2012-09-23 , 1:21 AM

Uvek ces mi ostati moj naj drug u mislima
uvek kad te sretnem setice me na to
uvek kad mi neko kaze salim se seticu se tebe
pogresio si mnogo i neznam da ce ikad vise biti kako je bilo
trebao si da znas da nisam jedna od onih
ali nisi vec si mi dokazao i pokusao probati mozda sam takva
Zapamti da si bio moj najbolji drug kojeg sam volela drugacije od svih.
Volim te i dalje ali kao nekog ko me spustio medju one sto padaju na sve sto je musko




Forum » Razonoda » Pricaonica » Prijateljske poruke
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]