• Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum » Razonoda » Pricaonica » Da sam Predsjednik...... (Da sam Bogdom..........)
Da sam Predsjednik......






552
poruka na forumu
154 381



post # 1 | 2012-02-26 , 1:48 PM

Šta biste Vi Uradili Da Ste Predsjednik ?? Šta biste Promijenili ?? Da vas Čujem :)


Dafuq did i just Read ?





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 2 | 2012-02-26 , 2:24 PM

Svašta bi promijenio i bio bi najbolji Predsjenik


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








592
poruka na forumu
518 8144



post # 3 | 2012-03-24 , 7:32 PM

da sam al nisam lol lol lol


http://prntscr.com/ioauvr





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 4 | 2012-03-25 , 10:47 PM

nessko87, :D


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








437
poruka na forumu
65 203



post # 5 | 2012-03-27 , 1:48 AM

Da sam precednica popravila bi sve skole,udomilasiromahe i prosjake dovela One Direction u grad :D pa svasta ponesto ;)





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 6 | 2012-03-27 , 12:23 PM

:) :* andela, super


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 7 | 2012-03-27 , 6:51 PM

Ovako:
Prvo bih zakupila jedno povece ostrvo, onda bih sve politicare, bandite, kriminalce, ovo ono manijake skupila, i odvukla na to ostrvo i bacila jednu atomsku bombu, da nestanu svi do jednog, taman i moj tata bio medju istima.
Onda bih lepo smanjila porez, smanjila cene prehrane, povecala plate, tako da narod moze da zivi normalno.
Vise para bih ulozila u poljoprivredu, jer od nje zavisi buducnost.
Poboljsala bih skolstvo. Zaposlila bih profesore iskljucivo samo one koji su dovoljno pametni da prenesu znanje na ucenika, studenta i malenog skolarca!
Poboljsala bih i kulturolosko stanje u drzavi, izgradila kina po gradovima, da narod konacno shvati da je lepse izaci s drustvom u kino a ne zabiti se u ebenu kucu i misliti da je to zivot.
Isto tako bih uradila i na polju pozorista i ostalih kulturnih desavanja.
Organizovala bih bar jednom u mesecu neki dobar rock/metal koncert da raja malo se iskace i slusa pravu kvalitetnu muziku.

Ali posto nisam, nikom nista :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 8 | 2012-03-27 , 10:10 PM

Dark_Lord, nisi naveo jel grada , države ili cijele zemlje >(


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








387
poruka na forumu
34 201



post # 9 | 2012-03-27 , 10:42 PM

Leksi, bas tako,sve do ijedne reci,ali... kao "malo sutra" :(
ja ionako ne bih volela da budem predsednik %)


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn








335
poruka na forumu
29 72



post # 10 | 2012-03-27 , 10:56 PM

Ja bih pre svega redukovao broj poslanika u skupstini, jer je vecina nepotrebna, a onda taj novac koji bi se isplacivao poslanicima koji su ostali bez fotelje zahvaljujuci meni bih stavio u drzavnu kasu.

Za mito i korupciju bih kaznjavao oduzimanjem imovine i svih finansijkih dobara, a iste bih udelio siromasnima i beskucnicima.

Zabranio bih pojavljivanje sadasnjih "VIP-ovaca" u medijima, a na TV Pink i Grand produkciju bih stavio katanac i zaposlenima u istim bih eventualno ponudio posao u gradskoj cistoci i zelenilu. :D

Ukinuo bih reality show tipa VB, Farma, Parovi, Dvor i slicne nebulozne sadrzaje na TV-u.

Na svim univerzitetima u Srbiji bih uveo bonton, kulturu izrazavanja i ponasanja, mozda cak i srpski jezik i knjizevnost, jer neki ni sa akademskim zvanjem nisu savladali osnove maternjeg jezika. >(

U zdravstvu bih povecao plate i otpustio vecinu celnika zdravstvenih ustanova i izvrsio zamenu osoblja.
Licno ja bih bio zaduzen za zdravstveni sektor u Srbiji, a mozda cak i za sektor obrazovanja. Jeste da nemam mozda adekvatne kvalifikacije za to, ali kada ortoped moze da bude ministar ekologije, kada je neuropsihijatar predsednik skupstine, kada su ambasadori osobe koje ne znaju ni jedan strani jezik, sto ne bih i ja "pokrivao" oblasti koje sam prethodno naveo?! Mislim da bi mi uz dobre savetnike islo od ruke. :)

Bilo kakav oblik nasilja i zlostavljanja bih ostro kaznjavao! Pre svega bih uveo psihijatrijsko lecenje, a ako odbija isto - tvorza!

I da ne zaboravim... Deo novca koji bih konfiskovao prethodno navedenim grupacijama uzeo bih da kupim sebi stan u BG-u i automobil. :) Posteno! :D

Jos dosta toga bih promenio, ali se trenutno ne mogu setiti svega.

Da li biste glasali za mene? :D


I may be bad, but I'm perfectly good at it! :)
P.S. Ja sam samo mali zbir onoga sto mi se pre dogodilo.





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 11 | 2012-03-28 , 3:07 PM

Bobby88, od mene imas glas :)

Samo ne delim misljenje sto se tice zdravstva, tu bih samo zaposlila medicinske sestre koje zele i vole taj posao, a ne one kojima se ebe za pacijenta, a znas kakvo sam iskustvo imala pa apropo istog to i govorim tj. pisem. :)

tatjana73, ahahhahhaha samo da mi neko dodeli tu titulu to bih bez razmisljanja uradila ;) hahahha


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








335
poruka na forumu
29 72



post # 12 | 2012-03-28 , 7:54 PM

Quote (Leksi)
Samo ne delim misljenje sto se tice zdravstva, tu bih samo zaposlila medicinske sestre koje zele i vole taj posao, a ne one kojima se ebe za pacijenta, a znas kakvo sam iskustvo imala pa apropo istog to i govorim tj. pisem. :)


Znam za tvoja iskustva. Ni moja nisu bolja iako sam jedan od njih.

Slazem se sa tobom, ne bih ni ja zaposljavao one izdrkane koje su zauzela radna mesta, pa ne mogu da se zaposle oni koji bi posao obavljali u skladu sa kodeksom ponasanja, savesno i strucno.


I may be bad, but I'm perfectly good at it! :)
P.S. Ja sam samo mali zbir onoga sto mi se pre dogodilo.








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 13 | 2012-04-04 , 4:42 AM

Ne bih volela da sam predsednik, jer ko jos voli predsednike :) a ja volim kad me vole piplsi :D lol :lol: lol


Poruku je menjao/la Anchy88 - Sreda, 2012-04-04, 4:43 AM


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 14 | 2012-04-10 , 10:12 PM

Anchy88, ahaha super si xd


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 15 | 2012-04-11 , 11:45 PM

Usla bi Bosna u EU :D




Forum » Razonoda » Pricaonica » Da sam Predsjednik...... (Da sam Bogdom..........)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]