• Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum » Razonoda » Pricaonica » Da sam Predsjednik...... (Da sam Bogdom..........)
Da sam Predsjednik......






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 31 | 2013-10-21 , 7:12 PM

Da sam Presednica leleeee :D :D

Ukinula bi oruzje, vratila granice ,Bosna bi usla u Europu :D ,Dozvolila bi ljudima koji nemaju vizu da rade ako zele a oni koji nece da radi ukinula im svaku pomoc i primanje,Ah da i odabrala sebi moj presednika a on nema da se buni oce nece :D :D










98
poruka na forumu
6 61



post # 32 | 2014-11-15 , 0:28 AM

Jaojjj vide teme :D

Ehhh da sam predsednik...morao bi prvo da promenim zakon i da dam sebi veca ovlascenja posto kao sto znate nema neka ovlascenja predsednik nase drzave e to bi moralo da se promeni..jer ako sam covek koji ima najvecu podrsku u drzavi onda moram da imam i najvecu vlast..a ne neko drugi...e onda..uveo zakon da predsednik ili premijer ili bilo koji ministar moze da odgovara ako uvede drzavu u velike dugove ili izgubi deo teritorije ili isto nesto tako glupo sto ne bi moglo da se dopusti (to bi se dopunjavalo jer je ljudska glupost neogranicena)...ukinuo bi autonomiju vojvodini...iskreno to je nesto sto samo predstavlja probleme u ovoj drzavi i vecito rasprave oko te autonomije pa da se vec jednom stavi tacka na to..i ovako ne treba da vojvodina ima autonomiju jer onda cu ja dati i mojoj raski autonomiju i eto ajde da podelimo sve na autonomije, zato bi ja to ukinuo..Kosovo bi proglasio okupiranom teritorijom i cekao povoljan trenutak da se tu nesto resi ako je moguce a ako ne drzalo bi se tako dok se odnosi svetskih sila ne promene u svetu..pa mozda neko posle mene uspe da uradi nesto vise...ulagao bi u poljoprivrednu jer mi smo seljacka drzava..i ne bi juriio za tim investitorima da im ja placam da oni dodju ovde da aposljavaju radnike..ja mogu da docekam investitore koji zele sami da uloze a ne ja da im platim..i gurao bi vise domace investitore umesto stranih..lakse mi je sa domacim tajkunima nego sa stranim..taj stranac moze da mi pobegne i da proda sve a domaci tajkun nece moci tako lako..a i lakse mi je sa njim...trazio bi da imam trgovinske sporazume sa skoro svim drzavama van evropske unije..pogotovo onim drzavama kojima niko ne postavlja uslove i drzave prijateljski nastrojene nama...a tek manji deo bi izvozio/uvozio iz evropskih zemalja..jer ako mi ne daj Boze zbog necega udare sankcije nece imati velike stete jer ja se snadbevam zahvaljujuci drugim drzavama pa oni mogu samo da kukaju i prete...a gledao bih da oni budu ti koji bi postali zavisnici o nasoj poljoprivredi...i ne bi usao normalno u EU..jeste tamo lepo nema sta ali to su ipak napravili evropske sile da njima bude lepo a ne nama malima..kad su unistili Grcku zemlju sa kojom se Srbija nikad nije mogla porediti sta onda mi da ocekujemo..sta ce od nas ostati a tek MMF fuj fuj is is...e to je samo 1 deo sto bi ja uradio :)
Narod bi radio i ne bi brinuli da li ce se za 4-5-6 god zatvoriti ta fabrika i ostati bez posla..jer bi imali trziste i van evrope i u evropi..mozda malo manje u evropi ali nije bitno vazno je da se izvozi, da narod radi i da moze da se zivi..a do tada mozda se EU i raspadne..:)

Added (2014-11-14, 11:28 PM)
---------------------------------------------
No...ja sam obican klinac sta ja znam..mozda bi prodao dupe zapadu i usao u EU i prodao Kosovo i Vojvodinu poklonio ..i ziveo bi negde u nekoj vili i karao bi dobre picke svaku noc :D


Poruku je menjao/la Slanina007 - Subota, 2014-11-15, 0:28 AM








7
poruka na forumu
18 68



post # 33 | 2014-11-15 , 4:30 AM

eee,da sam ja presjednik e kako bih krao,zajebao bih svakog do sad,ma ne bih nista ostavio iza sebe bezi


H.S








166
poruka na forumu
209 566



post # 34 | 2014-11-15 , 1:21 PM

Napravio 2,3 nova zatvora da ne istomisljenike sve drzim na jednom mjestu :D
Zivjela demokratija!


Bolje da places kod psihologa nego da se smijes kod psihijatra...








272
poruka na forumu
399 1461



post # 35 | 2014-11-15 , 6:43 PM

Da sam ja predsjednik, drzava bi propala za 4 dana... lele XD










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 36 | 2015-01-14 , 0:45 AM

Da sam predsednik sve bi im pare potrosila tim sto bi siromasnima podelila ;)




Forum » Razonoda » Pricaonica » Da sam Predsjednik...... (Da sam Bogdom..........)
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]