Partizan ostvario 10. pobedu u sezoni

pregleda: 954
Dodao/la: _Sweeper_
datum: 2011-11-07

Medo Kamare je u 27. minutu odlično uposlio sa 47 metara Šćepovića, a mladi centarfor sjajno šutira i matira Arčabu za vodeći gol crno-belih.

U nastavku su izabranici trenera Aleksandra Stanojevića preko rezerviste Vladimira Jovančića imali najbolju priliku da potvrde trijumf, ali je do kraja meča na "Vizelj parku“ ostalo 1:0.

Desetim trijumfom u prvenstvu, Partizan je i dalje na prvom mestu na tabeli sa 30 bodova posle nekompletnog 11. kola domaćeg šampionata.

Fudbaleri Vojvodine su odigrali bez golova protiv Javora u Ivanjici, a identičnim rezultatom završene su utakmice u Smederevi i Čačku.

Metalac i Novi Pazar su takođe podelili bodove, domaćin je poveo preko Simovića, a gostima je bod doneo Bogunović u završnii prvog poluvremena.

Derbi meč 11. kola JSL se igra danas od 18 časova kada se na Marakani sastaju Crvena zvezda i OFK Beograd.