PSG nije imao sreće, majstorski prvijenac Cavanija

pregleda: 672
Dodao/la: Stex96
datum: 2013-08-19

Šampion Francuske PSG dočekao je večeras u okviru drugog kola Lige 1 na svom terenu Ajaccio. Susret je završen rezultatom 1:1.
Prvu priliku na susretu imaju domaći, ali je udarac Ibarhimovića zaustavljen.

U devetoj minuti susreta šok za domaće. Ajaccio je poveo nakon prelijpog gola Benoita Pedrettija.

PSG je zaprijetio u 16. minuti susreta, a novu priliku propustio je Zlatan Ibrahimović.

Isti igrač je zaprijetio i u 21. minuti susreta, ali rezultat se ne mijenja.

U 38. minuti prilika za Edinsona Cavanija, ali je ostalo bez promjene rezultata.

Posljednju priliku u prvom poluvremenu imao je Ibrahimović, ali se rezultat nije mijenjao.

U nastavku nakon samo tri minute igre prilika za domaće, ali udarac Cavanija odlazi pored gola.

Nastavio je PSG sa napadima, ali je 15 minuta prije kraja susreta na semaforu i dalje bilo 1:0 za goste.

Nova gužva u šesnaestercu gostiju u 80. minuti susreta, ali je Ochoa još jednom siguran.

U 81. minuti susreta dvije sjajne prilike za Thiaga Silvu. Prvo je Brazilac pogodio prečku, a potom je loptu poslao preko gola gostiju.

U 85. minuti susreta konačno pogodak za Parižane. Prelijep pogodak za PSG postigao je Edinson Cavani.

U 87. minuti sjajna prilika za domaće, Veratti je promješao odbranu gostiju, ali se Ibrahimović nije snašao.

Napadao je PSG i stvarao prilike, ali se rezultat nije promijenio, ostalo je 1:1.