Španci bez problema protiv Paname

pregleda: 791
Dodao/la: Pegaz
datum: 2012-11-15

Fudbaleri Španije bez većih problema su savladali na gostovanju reprezentaciju Paname rezultatom 5:1.Sve dileme oko pobjednika, ako ih je uopšte bilo i prije meča, Španci su riješili nakon prvog poluvremena kada su postigli tri gola. Do vodstva su stigli nakon 16. minuta igre kada Pedro pogađa na asistenciju Inieste za 1:0.

Iniesta je majstroski prošao kroz odbrani Paname i u 30. minuti, vratio je loptu u sredinu, a David Villa je bez problema pogodio za povećanje vodstva na 2:0.

Do trećeg gola Furija je stigla u 43. minuti. Mata je dugom loptom proigrao Pedra koji svojim drugim golom postavlja rezultat poluvremena od 3:0.

U nastavku još dva gola u mreži domaćih. Ramos je u 82. minuti pogodio za 4:0, da bi na 5:0 dvije minute kasnije povisio Susaeta. Počasni gol za domaće postigao je 87. minuti Gomez sa bijele tačke.