• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Tehnicki deo » Internet » Kakav sajt bi želeli da imate...? (pustite mašti na volju...)
Kakav sajt bi želeli da imate...?



  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 1 | 2014-03-04 , 6:19 AM

Kao što naslov teme glasi zanima me kakav bi vi sajt želeli da posedujete? :)

Da li je to forum, blog ili možda nešto drugo?

Koja je tematika sajta? ( filmovi, recepti, igrice, vesti, web shop, tehnika, tračevi, lični blog itd ne mora da bude sve na 1 sajtu vec moze samo jedna tema ).

Zašto mislite da bi baš vaša ideja uspela i kakvo bi je realizovali, koje bi bile vaše ciljane grupe, kako bi dodavali sadržaj ( da li bi sami pisali ili samo kopirali s drugih sajtova )?

Imamo raznoraznih tema na forumu ali me zanima da li je iko od vas ikada razmišljao o ovome? :)

Imajte na umu da nema glupih ideja posebno na internetu tako da se ne ustručavajte da podelite mišljenje s nama. :)

Samo vas molim da date detaljne odgovore, a ne samo one tipa "ja mislim da bi sajt sa igricama bio extra". Ok ako to mislite recite zašto bi bio extra, šta bi to doneo novo što nema skoro svaki sajt sa igrama itd... :)

Pokažite nam granice vaše mašte u ovom virtuelnom svetu. :D

Svaki spam ( reklamiranje, muvanje, prepucavanje, podjebavanje, ismevanje itd ) će biti uklonjen bez opomene. :)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2014-03-04 , 10:18 AM

Verovatno bi to bio sajt gde ima Pricaonica,Forum svakako i naravno Radio box sa mesanom muzikom a to bi bila narodna i zabavna. :) po mogcnosti live radio s Dj.

Na profilu korisnika bi bio:
foto album gde mogu svoje slike postaviti takodje opcija za Blog.

Igrice i filmove bi dodala kad bi imao to ko da uradi jer ja u taj svet neznam nista.
Mnogi ne vole ono sto ja ili sto ostali uvek je dobro da sajt ima svega po malo.

Gore pomenuta pricaonica znam zasto ju pominjem jer je velika i pregledna ispod nje forum
mnogi dodju na net da se samo malo odmore od svakodnevnice ne da bi gledali film ili tipkali forum pa tako se nasmejati
sa svetom zezati menjati misljenje dobro dodje.

Imala bi 4 Admina :D 3 Super moderatora 2 F moderatora jedan tim

Drugi tim bi bili urednici koji se brinu samo o filmovima i igricama naravno razlikovali bi se po boji ko je za sta zaduzen.

Vip bi bili samo ono koji su po necemu zasluzili kao sto je dobar prijatelj ili neko ko ucinio nesto za sajt ili fam neko.
Prijatelj sajta naravno samo oni koji nas reklamiraju a mi uzvracamo
Zlatni clan to bi mogla navesti kao jedna osoba koja je dugo tamo bila ostavila dobar utisak postova nezna im se ni broj
jednostavno omiljena osoba bila mnogima ili je jos uvek.

Clan tima koji ne dolazi vise ili nije aktivan bio bi prebacen u zlatni korisnik ili vip
da bi se njegov mod dodelio drugima ali novi se ne dodaju ako se ne skine nekome.
Znaci uvek bi nas bio isti broj 1 tima a drugog tima ovisi o gledanosti i potraznji njih bi bilo kao mravi :)
Naravno ako clan koji nije bio vec mesec dana nije obavestio i nista ne znamo o njemu tad se to desava
a isto tako ako ima i obaveza i kaze u poslo sam to znaci posao je na duze vreme i dobice vip ili zlatni ako sto rekoh.

U forumu odmah na vrhu tj ispod pricaonice bi bile teme jedna ispod druge

Problem centar :D
problemi s igricom
problemi na forumu
problemi sa filomom
problemi oko prijave
idt

Za to polje bi bili zaduzeni jedan od admina :D

Smajlici bi bili raznovrsni i obavezno bi se uvek dodalo nesto novo a staro uklonilo ono koje se najmanje koristi naravno.
posto ja nisam stroga i nikad nekog ne banujem ne opomenjujem ako mi ne psuje ili me muwa bez granice smatram dobro bi se zabavili svi skupa ali naravno za sve ovo treba imati dobar tim osobe koje se poznaju i postuju.
Sa koima bi mogla da planiram pitam za misljenje i odlucujem s njima iskljucivo znaci osobe od poverenja.

Verovatno bi bio tamne skripte kao i ovaj samo sto bi na pocetnoj stranici imao reklami
Pleyer za radio
Igrice online
Filmovi
Forum koji bi garant bio zatvoren za sve one koji nisu clanovi sajta :)
Spot sa reklamom sta sajt nudi bio bi sigurno na pocetnoj a koga zanima zaista on ce se i prijaviti.

Eto toliko do mene ;)










3907
poruka na forumu
677 4248



post # 3 | 2014-03-05 , 2:54 AM

Prvi sajt bi bio za ljude koji su iz nekog razloga ostali sami,bez drustva da bi kuckali i virtuelno upoznavali se medjusobno deleci svoje probleme i nalazeci resenja istih ili bar utehu i podrsku kada im je potrebna.
Bio bi uredjen kao forum sa opcijom ceta gde bi administracija postojala reda radi,cisto ako neko vredja,proganja i sl. nekoga da se preduzmu odgovarajuci koraci.
Dakle ne sajt za upoznavanje kao dosta nekih vec za podrsku medjusobnu medju ljudima u toj situaciji.
Opcija za blokiranje korisnika bi postojala sa tim sto nista od onog sto blokirana osoba pise onaj ko je blokirao ne vidi.

Drugi bi bio iskljucivo za ljubitelje epske i naucne fantastike u formi foruma gde bi se caskalo o knjigama,serijama,filmovima-svemu vezanom za tu tematiku.
Tu bi administracija postojala da uredjuje sadrzaj foruma i pazi da se ne ide preterano van tema.
Ljubitelji ovih zanrova su krajnje u redu vecinom ljudi tako da ne bi bilo vecih problema-ko udje da bi ih namerno pravio i minirao sajt ip bi mu bio banovan.

Onog trenutka kada bi neki od admina zamenio svoj realni zivot virtuelnim i poceo da se ponasa kako ne treba osilvsi se bio bi vracen na nivo korisnika.

I ne bih u administraciju stavljala one koji to ne zele samo zato sto znaju sta i kako treba.

Ako mi neko ukrade ideje xd platice mi xd .

Sjajna tema Davore,ne verovatno da si se bas ti nje setio .


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 4 | 2014-03-05 , 3:24 AM

Ooo šefe otkud kreativnost :D

Znaš da ti ja obično kažem o'mah mišljenje o svemu xd andjeo

Htela bih dodati onda samo ono što je napomenula gore Majče, za radio :D Kao i opciju Ignore :)

Forum bi naravno bio uređen toliko da bi se regulisalo tačno ko ga uređuje , ne svako da otvara temu nego određen aktivan tim modova koji bi imao opcije da uređuje, menja i dodaje teme, i reguliše spam određenih ljudi kao što su započinjanje političkih, verskih, nacionalnih i rasnih postova :D

Uvela bih možda ono što sam ti pominjala prevodilački tim , koji bi sa vremena na vreme kad ima vremena uzeo na sebe da prevodi nešto što je u mogućnosti.

Možda bih stavila sa strane onaj widget da ti recimo se pomeraju naslovi tema tačnije ne naslovi tema nego kao pregled novina :D

Sve ostalo ima ovde nzm


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








13
poruka na forumu
0 0



post # 5 | 2014-07-09 , 11:59 AM

Neko ce reci i tata bi sine, ali kad bih birao bilo bi to nesta u vezi automobila kao ovo...
Code
http://www.polovniautomobili.com/
http://www.mojauto.rs/
http://www.pronadjiauto.com/

Ili nesta u vezi sa nekretninama:
Code
http://www.realitica.com/
http://www.nekretnine365.com/
http://www.nekretninestar.com/

Ima jos toga ali samo su to zelje mogucnosti nesta drugo.










19
poruka na forumu
0 15



post # 6 | 2016-04-09 , 7:45 PM

Sajt za kupovinu i prodaju :P








1381
poruka na forumu
175 10257



post # 7 | 2016-11-15 , 9:27 PM

Verovatno nešto sa muzikom,kao neki radio :D


A single act of kindness throws out roots in all directions, and the roots spring up and make new trees








94
poruka na forumu
2 40



post # 8 | 2019-03-11 , 4:45 AM

Sajt sa FIlmovima Muzikom Online Igricama i Serijama + Anime.


Forum » Tehnicki deo » Internet » Kakav sajt bi želeli da imate...? (pustite mašti na volju...)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]