• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Tehnicki deo » Pc Klinika » Program za neutralisanje duplih datoteka fajlova foldera
Program za neutralisanje duplih datoteka fajlova foldera






1
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 2012-06-30 , 11:00 AM

Ljudi treba mi neki program koji pronalazi i neutralise duplikate na kompjuteru. Naime, radi se prekomernom kopiranju i nepotrebnom zauzimanju prostora a cuo sam da brzina kompjutera zavisi i od broja datoteka. Pokusao sam da ono sto ne koristim cesto "rarujem" ali kad zatreba pravo je mucenje ponovo extractovati. Kad trazim preko google-a najcesce nadjem total commander ali nije to sto ja trazim. On radi na principu istih imena ali meni treba program koji bi trazio na osnovu extrenzije i velicine fajla. Na primer ukucam extrezniju " .jpg " to je za slike i on izlista sve slike sa istom velicinom. Isto tako i sa ostalim .exe .vbs i ostale extrenzije Mislim da je to najlaksi nacin osim ako nema neki drugi nacin za pronalzaenje.
Pa ako neko zna neki pouzdan program neka napise.








11
poruka na forumu
0 4



post # 2 | 2014-10-10 , 11:15 PM

Mislim da Tune Up ima opciju koja ti je potrebna .








21
poruka na forumu
4 26



post # 3 | 2015-01-18 , 5:22 PM

Koji OS koristis?
Probaj system mechanic on ima opciju za tako nesto.





  Muhy

Federacija Bosne i Hercegovine, USK
485
poruka na forumu
410 2331



post # 4 | 2015-12-30 , 4:31 PM

Ne postoji takaw program, a ni takvi fajlovi :D


Poruku je menjao/la Muhy - Sreda, 2015-12-30, 4:31 PM


.....








23
poruka na forumu
5 5



post # 5 | 2016-01-28 , 0:53 AM

advanced system care
najbolji program i ima tu mogucnost i jos gomilu drugih
nadji pro licencu na netu i uzivaj
tune up mu nije ni do koljena


Forum » Tehnicki deo » Pc Klinika » Program za neutralisanje duplih datoteka fajlova foldera
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]