Page 1 of 11
Forum » Tehnicki deo » Pc Klinika » Problem sa kompom
Problem sa kompom

Marko

Zajebavam sistem
342
poruka na forumu
174 1042

post # 1 | 2017-01-20 , 3:10 AM

Juce mi je komp poludeo.

Ovako, imam windows XP SP2, i nikad mi see ovako nesto nije desilo. Juce poceo sam da me izbaca sa hroma, i poceo je sam da se gasi. Danas isto tako, samo sto kad se upali, trebalo mu po 2 minuta da mi izbaci ikonice, sada ni to nece. Samo stoji pozadina i to je to. Zna neko u cemu je problem ? Se nekome desavala ovo i kako je resio. Kako ja da resim, a da ne reinstaliram sistem ?

Muškarac može zaboraviti gde je parkirao auto, pa čak i gde živi, ali nikada ne može zaboraviti oralni seks bez obzira koliko on loš bio.

BMW FREAK
1034
poruka na forumu
359 1124

post # 2 | 2017-01-20 , 6:40 PM

Ma tebe su virusi okovali, dogodilo se i meni to jednom prije 5-6 god, ne gine ti tu radjenje sistema, mozes probati antimalware program onaj iskoristiti da probas skenirati i pobrisati sve mad ane vjerujem da ce ti to mnogo pomoci, sjecam se da je meni bilo, poceli su mi nestajati odredjeni programi u system32 pa su mi izlazili errori i sve je usporeno bilo, realno odradi sistem, ako imas sta bitno sacuvaj i to je to

My Steam Profile (from SteamDB)

6
poruka na forumu
5 39

post # 3 | 2017-01-23 , 6:59 PM

Meni se to desilo pre par meseci. Moze biti i da nije virus, mada naravno nista iskljuceno. Propaj da pogasis sve ekstenzije u chrome-u. Moze biti takodje i do ram memorije, s obzirom da chrome jede memoriju. Probaj da reinstaliras chrome takodje. Probaj u 'incognito' verziji chroma. Ako nista ne uspes odradi taj win reset i to je to.

Forum » Tehnicki deo » Pc Klinika » Problem sa kompom
Page 1 of 11
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]