• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Tehnicki deo » Pc Klinika » Problemi sa zvukom/zvucnom karticom (pomoc)
Problemi sa zvukom/zvucnom karticom






232
poruka na forumu
1329 2114



post # 1 | 2017-11-22 , 8:56 PM

Zelim da pitam za neki pametni savjet / predlog prije nego uzmem cekic i skuckam ovo sranje ...

Ovako,cesto mi se desava,zadnje neko vrijeme to je postalo iritantno cesto , kao da imam kratki spoj,gubitak napajanja necega, jer na slusalicama mi se cuje onaj neki zvuk prekida "ZVR" i nakon toga izgubim zvuk pa mi se vrati i tako u krug ... Samo jednostavno od sebe se to desi . Prvo sam pomislio da su mi USB izlazi sagoreli , pa sam menjao probam na frontalne isti djavo,stavim pozadi isti slucaj. Onda u te iste usb izlaze stavim nesto i to sve regularno radi bez ikakvih cimanja ili prekida...

Da li je moguce da mi napajanje ne valja? 

Da nije zvucna kartica prsla (mada kad prikopcam zvucnike oni rade bez ikakvog prekida tako da sam i taj deo otpisao)

Cistio sam komp od prasine,izduvao sam svu prasinu iz njega,to radim skoro svaki mjesec....

Da li USB imaju nekakvi spoj ?

Da li maticna ima neki problem?

Menjao sam slusalice i isti slucaj mi se desava tako da nije do slusalica.

Npr otvorim klip na ytube cuje se to NESTO ,prekine se zvuk onda mi se zaustavi reprodukcija tog vide-a pise kao greska,moram da ga restartujem... Tako da vec neko vrijeme gledanje filmova,serija mogu da zaboravim jer kad mi se taj prekid desi (a desava se svako par minuta) prekine se video ,zaustavi se da ne moze da se reprodukuje i da ima neka greska...

Ne nosi mi se u servis jer nesto i nemam narocito lijepa iskustva s njima,zamijenio bih sam ,al ne znam od cega da pocnem i sta da uzmem,pa neki savjet bi mi dobro dosao :))


"A ja, ja sam sve ono sto nikad ne biste ni predpostavili.
I nisam, ama bas nista od onog sto bi se moglo reci o meni na prvi pogled"

Acta non Verba








829
poruka na forumu
588 3749



post # 2 | 2017-11-22 , 11:55 PM

Incredible,Dobri imam slican problem sa kablom od mini linije do kompa ;)  do kabla je probaj da stavis  i pomeras pri ulazu (uz sami cinc) sto ulazi u komp tu oce da se presavije kabl i gubi kontakt ...ako pomeras kabal tu i menjati se ponasanje zvuka do toga je  ;)

..... ufff ovo za yt ne znam al nije do zvucne  ,posto i kad iskljucis zvucnike sam video mora da nastavi da radi ,,pre bih rekao da je do graficke


Poruku je menjao/la KISSME - Sreda, 2017-11-22, 11:58 PM


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!








232
poruka na forumu
1329 2114



post # 3 | 2017-11-23 , 1:32 AM

KISSME, Nemoguce da je do kabla slusalice jer ne koristim samo 1 slusalice ili da je problem do USB ulaza ne bi mi npr radio mis kada ga ubacim u njega :D :) 

To s ytubom se desava zbog tog prekida sa zvukom,to je samo odraz toga da nije samo slusalice da se ugase vec da pokazuje neku gresku sa zvucnom (jer se googlovi djavoli na brosweru sokiraju iskljucuvanjem zvucne kartice) :D :)


"A ja, ja sam sve ono sto nikad ne biste ni predpostavili.
I nisam, ama bas nista od onog sto bi se moglo reci o meni na prvi pogled"

Acta non Verba








829
poruka na forumu
588 3749



post # 4 | 2017-11-23 , 1:35 AM

Incredible, pa dobro ako si siguran da je ona kupi je zvucnu imas i za 10 eura novu uzmi i sam odsrafi zakaci novu i dobijes uz nju drivere  i to je to ne trba ti serviser :)

Ali mi je cudno da cas radi cas ne radi !!! ona ili rikne ili ne ,,,,jedino ako ti je integrisana onda  jbg.


Poruku je menjao/la KISSME - Cetvrtak, 2017-11-23, 1:36 AM


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!








232
poruka na forumu
1329 2114



post # 5 | 2017-11-23 , 1:41 AM

KISSME, Nisam siguran , posto npr zvucnici rade bez problema ikakvog,bez prekida takodje ikakvog :D :P Samo slusalice izazivaju to da prekida i sere :D :P   Sada kada sam ti pisao sjetio sam se da probam da uzmem one slusalice koje nisu na usb ,tako da na neki nacin si mi i pomogao da dodjem do neke ideje resenja :)

Onda maticnu i cijeli racunar na menjanje :P


"A ja, ja sam sve ono sto nikad ne biste ni predpostavili.
I nisam, ama bas nista od onog sto bi se moglo reci o meni na prvi pogled"

Acta non Verba








829
poruka na forumu
588 3749



post # 6 | 2017-11-23 , 2:00 AM

ma jokkkkkkk  breeee ci ludddd

uzmi samo kupi zvucnu kartu i pozadi ces imati nove izlaze ona tri zenska ulaza  i posle ces u njih da ubacujes  i sluske  i zvucnike  ;)   i sta god ti padne jos na pamet  xe xe


Poruku je menjao/la KISSME - Cetvrtak, 2017-11-23, 2:01 AM


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!


Forum » Tehnicki deo » Pc Klinika » Problemi sa zvukom/zvucnom karticom (pomoc)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]