• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Tehnicki deo » Mobilna telefonija » Rodjendanske sms poruke.
Rodjendanske sms poruke.






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-01-18 , 10:09 PM

Zamisli sebi nešto najlepše najsladje dodaj tome beskrajnost, proširi sa večnošću, ukrasi zvezdama, tek tada ćes znati koliko ti toga želim za rodjendan!

Samo delić onoga što ti želim biće dovoljan da budeš sretan ceo život….Sretan rodjendan!

Večeras je dušo, rodjendan tvoj, još malo pesma naša će proći…vino i sveće, na stolu ruže dve, a znam da ipak nećeš doći. Ipak, sretan ti rodjendan!

Neka ti Bog podari ono što nemaš, a želiš, a zadrziš ono što imaš a voliš SRETAN TI RODJENDAN!!!

Ponekad nam dani ne znače ništa, gledamo ih kako prolaze kao ptice u letu. Al danas je samo tvoj dan i ti ga činiš najsretnijim na svetu!
SRETAN RODJENDAN

Želim ti okeane zdravlja, mora sreće i ljubavi, jezera uspeha, reke para, i nijednu kap tuge i bola.

Neka ti život samo lepe stvari donese,duša večno ostane nežna i mlada,sve što poželiš neka bude tvoje,a suze da pustiš samo od sreće.

Neka ti se dani u životu što lepše i srećnije troše. Neka te pogodi sve što je lepo, a promaši sve što je loše. Neka ti život bude kao san! Srećan rodjendan!

Neka ti osmeh na licu bude prepreka svakom zlu ljubav u srcu nek ti večno gori da ti se ispune sve želje i snovi, želi ti neko ko te iskreno voli: SRECAN RODJENDAN!

Ako pojam srece nije iluzija, i ako covek ne moze biti srecan, onda zelim da ti svaki dan bude lep kao san, kao radost, kao ljubav… SRECAN RODjENDAN!

Sve sto pozelis da ti se ostvari a ono sto te muci brzo zaboravi, zdravlja i ljubavi sto vise a ostale probleme neka odnesu kise, veliku pusu saljem ti ja povodom tvog rodjendana!

Da bi tvoje ruke dotakle zvijezde na nebu, da najljepsi ostvari ti se san, da ti sunce uvjek sja u tvom zivotu, to su moje zelje za tvoj rodjendan!!!!!!

Puno,puno zdravlja, ljubavi, zajebancije,uzajamne tolerancije, dobre finansije, sex bez reklamacije i sto manje sekiracije


Želim ti 12 meseci bez briga 53 nedjelja sreće 365 dana bez bolesti 8760 sati provoda 525600 minuta lepih trenutaka i 31536000 sekundi ljubavi! Srećan rođendan!

Samo delić onoga sto ti želim biće dovoljan da budeš srećan celi život....Srećan rodjendan.

Zamisli sebi nesto najlepše, najsladje, dodaj tome beskrajnost, proširi sa večnošću, ukrasi zvezdama, tek tada ćes znati koliko ti toga želim za rodjendan!

Veceras je dušo, rodjendan tvoj, jos malo pesma naša će proć...vino i sveće, na stolu ruže dve, a znam da ipak nećeš doć. Ipak, srećan ti rodjendan!

Neka ti Bog podari ono što nemaš, a želiš, a zadržiš ono što imaš a voliš SREĆAN TI RODJENDAN!!!

Neka ti se dani u tvom životu što lepše i što srećnije troše, neka te pogodi sve što je lepo i neka te promaši sve sto je loše... SRETĆAN RODJENDAN.

Život nek ti bude ko najlepši san, iz srca ti želim srećan rodjendan.

Koliko se zemlja oko sunca kreće toliko ti želim uspeha i sreće... srećan rodjendan!

Da se zaljubiš ali srećno, da ti ljubav traje vječno, da zaboraviš sve ono što ti je stvaralo boli želi ti neko ko te iskreno voli. SREĆAN RODJENDAN

Dugo sam tražila poklon .... dovoljno skup i vredan za tebe ! Nisam ti našla ništa slično , zato ti poklanjam sebe lično .

Život nek ti bude kao najlepši san, Od srca ti želim srećan rodjendan .

Da bi tvoje ruke dotakle zvezde na nebu, da najlepši ostvari ti se san, da ti sunce uvek sja u tvom životu, to su moje želje za tvoj rodjendan!!!

Želim da živiš daleko od bola da ti život bude pun sreće i sjaja i da u ovom svetu pakla pronadjes kutak raja.

Sve što poželiš da ti se ostvari a ono što te muči brzo zaboravi, zdravlja i ljubavi što više a ostale probleme neka odnesu kiše, veliku pusu šaljem ti ja povodom tvog rodjendana!

Život nek ti bude kao najlepši san iz srca ti želim SREĆAN RODJENDAN!!!

Zaboravi svu muku, tugu i boli. Na današnji dan samo voli. Ne dozvoli nikom da ti želje kvari...
SREĆAN RODJENDAN i nek ti se ispune sve lepe stvari.

Svake godine na ovaj dan tvoji roditelji proklinju rodu! Srećan rodjendan!

Ako pojam sreće nije iluzija, i ako čovek ne može biti srećan, onda želim da ti svaki dan bude
lep kao san, kao radost, kao ljubav... SREĆAN RODJENDAN!










1354
poruka na forumu
453 256



post # 2 | 2012-02-10 , 3:17 AM

Ako sam sretan, nešto me odmah vuče k Tebi jer znam,....Ti ćeš se mojoj sreći veseliti kao da je Tvoja.
Ako mi se dogodi nešto ružno ili nešto tužno, i opet najradije idem k Tebi jer znam već da će Tvoja uteha biti najiskrenija.
Zato, sretan Ti rođendan. Živi mi dugo, sretno, zdravo i veselo jer je uz Tebe i moj život sretniji i lepši.


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 3 | 2012-02-20 , 4:07 PM

Sretan rođendan


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''





  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 4 | 2012-04-25 , 2:18 PM

Kada pogledam svoj život shvatim da sam bolja osoba samo zbog tebe.
Uvjek si se žtvovala da moj dan učiniš boljin,
no ovaj dan želim da ti dokažem koliko te volim i da mi značiš.
SRATAN ROĐENDAN!!! :)

Kad se zvjezdice pogase na nebu
a sunce otjera posljednji san
nek ti se ispune sve tvoje zelje
na ovaj prelijepi dan
SRETAN TI RODJENDAN :)

Pogledaj u kalendar prolaze dan,a meni je isto sve kao i lani...Nije isto godina ti je više SRETAN ROĐENDAN želi onaj ko ti ovo piše!!!!! :)

U toplini sunca najvećeg sjaja
tvojoj sreći nek' nikad nema kraja
radost i sreća nek' ispune tvoj dan
uz najljepše želje sretan TI rođendan ! :)

Ponekad nam dani ne znace nista,gledamo ih kako prolaze kao ptice u letu.Ali danas je samo tvoj dan i ti ga cinis najsrecnijim! Srecan rodjendan :)

Zdravlje i sreća nek' s tobom korača
nek' te prati ljubav od čelika jača
Otac Nebeski nek' ti bude štit
s tobom kroz život nerazdvojna nit ! :)

sretan rodjendan moje milo sretno ti sve danas bilo nek ti rodjendan u veselju prodje i cestitka ova u srce dodje SRETAN ROĐENDAN <3 :)

Neka ti ljubav bude oslonac a sreča vjeran pratilac. Neka ti se ispuni svaki san od srca ti želim SRETAN ROĐENDAN!!! :)


Poruku je menjao/la Sanja - Sreda, 2012-04-25, 2:19 PM


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.





  Inn@



138
poruka na forumu
147 493



post # 5 | 2012-06-13 , 1:01 PM

1.
Radost u tvom srcu, u duši ti veselje, osmijeh na tvom licu - to su moje želje. Da kraj sebe imaš drage ti ljude i ovaj rođendan nek sretan ti bude!

2.
PoLetjeLii andjeli poput ptiica,i dotaknuLi osmjeh sa tvoj lica,NajLjepse zelje ti zeLim za tvoj zivot cijeli (: .. WoLiim te

3.
Ne zelim da ti se ostavre svi snovi,jer onda neces sanjati!! Ne zelim da ti se ostvare sve zelje jer onda neces zeLjeti..!! ZeeLiim da ti se ostvari onoLiko snova i zelja,koliko ce ti biti potrebno da budes sretan/na !! ..Sretan rodjendan sve najbolje <3 <3 <3 Wt P !!

4.
koliko ti srece zelim u rec jednu nece stati zato dodji i srce cu ti dati..


Poruku je menjao/la Inn@ - Sreda, 2012-06-13, 1:01 PM








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2012-07-08 , 1:17 AM

Želim ti ono što se niko neće setiti da ti poželi, a što ti išcekujes ćuteći.
Neka i to neizrečeno, što samo ti znaš, bude ispunjeno… Srećan rođendan!


Neka ti ljubav bude oslonac, a sreća veran pratilac.
Neka ti se ispuni svaki san – od srca ti želim srećan rođendan!

Danas prođoše neko dvoje i pitaju za tebe.
Nisam im dao tvoje ime nego tvoju adresu.
Očekuj da ti uskoro navrate… rekoše da se zovu RADOST I SREĆA.
Srećan rođendan!







  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 7 | 2012-07-18 , 12:53 PM

Neka ti život samo lepe stvari donese,duša večno ostane nežna i mlada,sve što poželiš neka bude tvoje,a suze da pustiš samo od sreće.

Neka ti se dani u životu što lepše i srećnije troše. Neka te pogodi sve što je lepo, a promaši sve što je loše. Neka ti život bude kao san! Srećan rodjendan!

Ako pojam srece nije iluzija, i ako covek ne moze biti srecan, onda zelim da ti svaki dan bude lep kao san, kao radost, kao ljubav… SRECAN RODjENDAN!


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2013-02-05 , 10:06 PM

Ljubav je nešto najlepše na svetu,
ljubav je mala ptica u letu,
ljubav ponekad zna da boli,
i ako se neko jako voli.
Ljubav je kao vatra, ljubav je kao žar,
u ljubavi uspijeva samo dobar par.
Ljubav spaja srca dva, u ljubavi je moć sva,
ljubav je kao vatra, ljubav je kao žar,
LJUBAV JE NAJLEPŠI ROĐENDANSKI DAR!
Ljubavi neka ti je srecan rodjendan...Volim te...










1354
poruka na forumu
453 256



post # 9 | 2013-02-05 , 10:34 PM

ma sta se romantisete komplikujete zna se cestitka za rodjus "Srecan Rodjendan" I ETO SVI SRECNI :D


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 10 | 2013-06-18 , 0:16 AM

Dugo sam tražila poklon, dovoljno vrijedan i dostojan tebe. No nisam ti našla ništa slično, zato ti poklanjam samu sebe.


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 11 | 2016-10-27 , 9:50 AM

Ponekad nam dani ne znače ništa, gledamo ih kako prolaze kao ptice u letu. Ali danas je samo tvoj dan i ti ga činiš najsretnijim na svijetu! Sretan rođendan.

Mnogo želja, premalo mjesta, mnogo ljubavi, a poruka tijesna. Mnogo osjećaja, a riječi su malo, previše je toga da bi ovdje stalo: Sretan rođendan! :p ospana:




Forum » Tehnicki deo » Mobilna telefonija » Rodjendanske sms poruke.
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]