Forum » Opste diskusije » Nauka i Obrazovanje » Internet- ovisnot ili potreba ? (Šta Vi mislite?)
Internet- ovisnot ili potreba ?



  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 16 | 2012-06-28 , 1:02 PM

Quote (Atina)
pa dobro je sto sve sto te zanima mozes naci na netu, a lose sto se deca upetljaju sa pogresnim osobama...........

toga se najvise bojim.... %) %) %)





  Atina



0
poruka na forumu
16 145



post # 17 | 2012-06-28 , 1:05 PM

Quote (ket)
toga se najvise bojim.

zasto?? ja svojoj deci nedam ni da taknu komp. mogu samo da gledaju crtani na njemu,nista drugo, sve zavisi kako se ti postavis prema tom pitanju i objasnis im sta valja, a sta ne.


Duboko veruj u ono sto zelis i zapamti izgubljeno je samo ono cega smo se odrekli!
U zivotu pozeli samo jedno-da nikada ne volis izgubljeno i izgubis voljeno!





  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 18 | 2012-06-28 , 1:08 PM

Quote (Atina)
zasto?? ja svojoj deci nedam ni da taknu komp. mogu samo da gledaju crtani na njemu,nista drugo, sve zavisi kako se ti postavis prema tom pitanju i objasnis im sta valja, a sta ne.

znas... deca su cudo... oni ce uhvatiti trenutak nepaznje i uraditi van naseg znanja nesto... setim se samo sebe u ludim godinama... %) %) %) %)


Poruku je menjao/la ket - Cetvrtak, 2012-06-28, 1:09 PM





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 19 | 2012-06-30 , 10:23 PM

Quote (Atina)
zasto?? ja svojoj deci nedam ni da taknu komp. mogu samo da gledaju crtani na njemu,nista drugo, sve zavisi kako se ti postavis prema tom pitanju i objasnis im sta valja, a sta ne.


Bravo! O tome ja pricam stalno.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








552
poruka na forumu
154 381



post # 20 | 2012-06-30 , 11:37 PM

Nisam Zavisnik Od Neta..zavisnik sam Od SAMPA,CS i Manhunta..dakle,DOle Online i Brutalne Igre !!! xd


Dafuq did i just Read ?








1203
poruka na forumu
58 815



post # 21 | 2012-09-30 , 11:44 AM

I jedno i drugo.








74
poruka na forumu
2 24



post # 22 | 2012-10-01 , 5:41 PM

Vecina ljudi danas naziva i-net "nuznim zlom", koliko ima dobrih, toliko ima i losih strana. Medjutim, opet se sve svodi na to kako cemo mi sami sebi isplanirati vrijeme koje provodimo na netu.








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 23 | 2012-10-17 , 5:28 PM

Quote (d3xt3r)
Vecina ljudi danas naziva i-net "nuznim zlom", koliko ima dobrih, toliko ima i losih strana. Medjutim, opet se sve svodi na to kako cemo mi sami sebi isplanirati vrijeme koje provodimo na netu.

slazem se...


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  Pegaz



1294
poruka na forumu
1315 7661



post # 24 | 2012-10-17 , 6:28 PM

I jedno i drugo ;)










3907
poruka na forumu
677 4248



post # 25 | 2012-10-17 , 7:38 PM

Quote (Atina)
zasto?? ja svojoj deci nedam ni da taknu komp. mogu samo da gledaju crtani na njemu,nista drugo, sve zavisi kako se ti postavis prema tom pitanju i objasnis im sta valja, a sta ne.

Greska velika,zabranjeno je najsladje ono sto se ne nadje kuci nadje se van nje.
Imala sam takve primere u okolini a onda deca jednog dana kad se otrgnu od takvih roditelja i osete slobodu ponasaju se kao pustena sa lanca.
Objasniti sta valja a sta ne je jedno a braniti je kontaproduktivno.
Elem ja kad nemam sta ovako da radim na netu sam kad imam radim to sto imam.
Samo sto smatram da je internet potreba samo programerima i onima koji rade preko neta- a ostalima uglavnom zavisnost to je samo moje vidjenje stvari koje ne mora da bude tacno al je moje.


Poruku je menjao/la Korisnica - Sreda, 2012-10-17, 7:40 PM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 26 | 2012-10-17 , 7:41 PM

Kako sto sam rekao, meni je ovisnost :D ko narkoman za drogu sam :D hahaha :D










409
poruka na forumu
50 74



post # 27 | 2012-10-17 , 10:16 PM

Ljudi skoro da su i zaboravili sta je to slobodno vrijeme, tako da ova amnezija je pracena posledicama kao sto su: nervoza, glavobolja, stres i druge tralala boljke.
Svako pravi svoj izbor, koliko ce vremena baciti na gluposti koje net pruza i koliko ce se sluziti korisnim informacijama.
Ti si taj koji odlucuje da li ce ono sto ti spoljni svijet namece biti nametnuto. Ljudi su srasli s tipkama, eto nama novih krojeva savremenog covjeka.
Sve je manji broj "ludaka" koji radije svoje slobodno vrijeme poklanjaju prirodi i svijezem vazduhu, porodici i prijateljima, pozoristu i bioskopu, izlozbama, rekreaciji bilo koje vrste, nego "blejanju" na net-u.
Internet dozivljavam kao mjesto gdje mogu pronaci potrebne informacije, a gubljenje vremena (tj. "zloupotreba" net-a) trudim se da svedem na minimum (ocigledno da je nemoguce biti 100% demode, mora biti i koji izuzetak ;) ).








386
poruka na forumu
90 1169



post # 28 | 2013-04-03 , 1:06 AM

Pa vise je nako zadovoljstvo najvise zbog dragih osoba a i kao informativno sredstvo :) Potreba je ali moze postati i zavisnost.








USK
498
poruka na forumu
171 1445



post # 29 | 2013-04-11 , 7:41 PM

Po potrebi, iako većina adolescenata ide surfati netom, bez ikakvih razloga :(








399
poruka na forumu
155 997



post # 30 | 2013-04-11 , 8:01 PM

kad pročitah sve komentare, shvatih da pripadam onima koji su previše kafa odbili da bi sedeli za netom bez potrebe :S
čekam da mi presedne, pa da pogasim sve, mada ovaj forum mi najviše prija sumljam da bih ga se mogla odreći :)


Koliko me je ko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kada ima ko da sve i ponese..


Forum » Opste diskusije » Nauka i Obrazovanje » Internet- ovisnot ili potreba ? (Šta Vi mislite?)
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]