• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Nauka i Obrazovanje » Smesni trenuci u skoli
Smesni trenuci u skoli






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-01-06 , 4:12 PM

Da li se secate neces sto vam se desilo za vreme skolovanja a sad se na to smejete?

%) :D
Secam se bila sam osnovna skola radili smo test iz Geografije i pre nego je cas poceo znali smo bice po redovima AB
Jedan decko tada znaci grupa B kao ova do mene mi kaze Majo da si mi prepisala od nje sto ne budem znao i slaces mi u gumici za brisanje %) :D a gumice imale neki papir okolo unutra bi trebala taj mali listic skriti ako ne saljes razgovaracemo <_< %) :D

Bio je poreklom iz BG tj njegovi roditelji mada je on tad znao osnovno na nasem jeziku a ja kao fol vec profesor tad jugoslovenskog jezika :D :D :D malo sale
Naravno bila sam zauzeta moim testom a njega nisam smela pogledati

Kad je zazvonilo da predamo test ja sam izjurila koliko sam brze mogla i direkt u zenski wc :D :D
Ali to njega nije sprecilo usao je zamnom izgalamio se i rekao da cu da vidim svoga boga podigao ruku a u meni se krv sledila umalo da podjem plakati a budala me gurnu uz zid i poljubi %) %) :D

Tad sam ja od besa njega odgurnula i pukla mu samaru a majkemi nisam namerno i onako mi se svidjao ali eto to tad bilo mladi ludi
:D :D










387
poruka na forumu
90 1169



post # 2 | 2013-01-17 , 7:26 PM

Dusomoja, Ehhhhh secam se kada smo ja i drugarica poneli u skoli zive krompire da jedemo da bi dobili temperaturu bas zbog testa iz geografije :D :D :D
Na kraju smo ga ipak radili <_< <_<

Takodje sam bio u grupi,koja je predvodila protest zbog naseg razrednog,gde smo ga doveli do ludila :D :D




Forum » Opste diskusije » Nauka i Obrazovanje » Smesni trenuci u skoli
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]