Forum » Opste diskusije » Nauka i Obrazovanje » Da li ste prepisivali na ispitima??
Da li ste prepisivali na ispitima??






2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 16 | 2013-10-25 , 6:40 PM

hihihihihih da toga nije bilo nikad nebi skolu zavrsila ni srednju :D
uvek sam mrzila da radim nesto sto mi se naredi pa tako i ucim :D
omiljena metoda mi je bila napisati puskice ugurati u strample i obuci neku leprsavu suknjicu koju lako mogu da zavrnem :D

da bi posle ispita i ocene uzela i naucila ono sto sam treba pre :D ali tad nisam morala nego sam ja htela :D

u vecini slucajeva me izvlacio sarm i vecina profesora me obozavala iako su znali da nemam pojma dobijala sam dobru ocenu :D jer su znali da mogu a necu

a kasnije me izvlacio sarm i smesan naglasak :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!





  Pegaz



1294
poruka na forumu
1315 7661



post # 17 | 2013-10-25 , 7:08 PM

Quote Impi ()
ne uvek samo kad nisam slusao predavanja jer ucio nikad nisam

Bas tako :) ali sam znao prepisati onako doktorski :D ahaha










2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 18 | 2013-11-07 , 4:45 PM

pa jesam iskreno cesto kad nestignem da naucim ili me mrzelo.
ali i ucilo se sto jeste jeste.


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








104
poruka na forumu
116 446



post # 19 | 2013-11-16 , 1:33 PM

Da, ali retko kada prepisujem








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 20 | 2013-11-17 , 3:25 PM

Nisam se usudila ni pokusati jer je receno svaki pokusaj padas iz predmeta %)










1667
poruka na forumu
317 1890



post # 21 | 2013-11-23 , 7:16 PM

Tezak sam panicar, napisem jednu formulu na ruci, posle se narednih sat vremena znojim, ne pomeram i trupujem da ce me uhvatiti, skoro kao da strahujem za svoj zivot ^^ stoga tezim onome, ako dobro naucis znas, ako ne, ne ista sad? xD


ஐ Vuk je možda slabiji od lava ili medveda ali zato, nikad ne igra u cirkusu. ஐ





  bane



326
poruka na forumu
87 477



post # 22 | 2013-11-28 , 3:06 PM

Nisam smeo...ali nekad sam probavao,pa sam najcesce brzo zavrsavao sa testom :)


Živi život,kao da ti je poslednji dan...

Come to the cabaret of desire :)








51
poruka na forumu
6 43



post # 23 | 2013-11-29 , 6:08 PM

uvjek.


Obogaćeni Mužijak :D








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 24 | 2013-12-02 , 11:35 PM

e pa ovako: jesam pravila puskice, omiljene su mi bile trake sa kasa-bon, pa smotas s jedne i s druge strane i svezes gumicom... tako sam u srednjoj prepisala sve bitke II svjetskog rata.... ko bi to popamtio lele
na fax-u sam pravila papirice koje sam kopirala na 25% i dobijala minijaturne puskice :D
tako sam prepisala sociologiju kod profesora kod kog se nije smjelo maknuti, ja prepisala kao da mi je rekao "izovoli, prepisuj" nemam pojma kako sam skupila hrabrost.
da, i na statistici sam napisala formule i skrila u futrolu kaklulatora... nisam prepisala, jer koliko puta sam ih napisala da budu manje i manje, naucila sam ih... ;)
a inace tako i biva, koliko puta napisem puskicu, i naucim, jer inace ucila sam pisuci ;)


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








196
poruka na forumu
100 512



post # 25 | 2013-12-02 , 11:48 PM

Da...i to danas,na ruskom :3


Moj potpis








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 26 | 2013-12-03 , 0:56 AM

pa.. nije da nisam .. a bome .. znala sam se sancii .. jedan prof u srednjoj skoli pokazao nam je kako se prave puskice
hvala mu na tom ruze svaka mu dala do kraj zivota :D
Puskica je izgledala kao mala sveskica.. i stane u ruku u tom smislu da je doslovno mozes listatii ...
tako da sam ja to iskoristila u svim mogucim prilikama .. nije mi probelm bioo :p
nekad sam znala ljeti na noge zaljepim .. puskice i haljinici .. i onda prepisuj...
nisam aj kriva sto prof, ne moze recii .. "uzvrnide mala to" lol lol lol lol


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 27 | 2013-12-03 , 10:51 AM

strumfeta_mala, xd xd xd blago nasim profesorima :D ja sam i u januaru nosila suknje i mrzla se zbog puskica,bolje upala jajnika nego da naucim lekcije :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 28 | 2013-12-03 , 2:59 PM

LaMistress, sta cu ja mrzilo me tada da ucim kad me ni oni nista nisu naucili ..
vise sam naucila tokom rada nego na fak... .. a kad se sjetim jednog .. boze dragii ..
bjeli luk mi ne nampada godinu dana (doslovno je mirisao kilometrima na luku ) %) %) %)

ja sam zimi isla sva utrpana .. i ispod sala stavljala hhahhaha i izmedju noguu ....
niko me nije uhavatio sta cu ima ja kad su svi za pemzije pa ne vide dobroo lol


Poruku je menjao/la strumfeta_mala - Utorak, 2013-12-03, 3:01 PM


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








33
poruka na forumu
2 49



post # 29 | 2014-01-18 , 7:06 PM

Jesam kad sam imala npr. za jedan dan 2 testa i plus ispitivanje jedno usmeno pa naučim jedan predmet a ovaj drugi prepišem..
Nikad neću zaboraviti kad sam prepisivala na engleskom, imali smo neku pismenu a ja nisam stigla da je spremim. Tema je bila nešto o humanitarnom radu poznatih ličnosti i ja onako sjedim sa drugaricom ona nema pojma engleski, ja ne znam šta da pišem o kome i slučajno pogledam na majicu svoju kad vidim JLo slika i tekst ispod nje, počnem da čitam kad ono o tome baš. Eh onda sam se bacila na prepisivanje haha, drugarica je vukla moju majicu sebi, a ja sebi..Profesorica je primjetila to i dolazila kod mene, tražila papir od mene ja njoj stvarno prof. nemam nikakav papir, kaže ona pa prepisuješ odnekle.
Ahahaha i dobila sam 4 jer nisam uspjela da prepišem sve, a ova drugarica 3.








186
poruka na forumu
321 1340



post # 30 | 2014-01-24 , 5:05 AM

u skoli..i rukama i nogama :D aahaha alii najludje prepisivanje :D ponavljala sam kontrolni ,, i kako sam imala glupu profesoricu ddok su oni pravili ispravak odnosno profesorica je odgovarala na pitanja :D ja sam lijepo pisala sve,, ma nikad lakse :D


Forum » Opste diskusije » Nauka i Obrazovanje » Da li ste prepisivali na ispitima??
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]