• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Nauka i Obrazovanje » Salteruse
Salteruse






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-03-11 , 8:53 PM

Vi lepo dodjete, sacekate svoj red i na vase "Dobar dan" ona ili on
(obicno je ona :D ) nesto promrlja, drsko vam uzme sta vec imate u ruci, ili vam na vase pitanje( ne daj boze :) svojim stavom i recima stavi do znanja da ste dosadni i da nema zivaca da vam objasnjava, a ipak iznad njenog radnog mesta pise ogromnim slovima ‘'Informacije''...

Kako reagujete na namrgodjene i otresite ili krajnje arogantne sluzbenike u raznim institucijama, ili kako bi ih popularno nazvali ‘’salteruse’’?










1641
poruka na forumu
171 425



post # 2 | 2013-03-11 , 9:11 PM

Koliko god ona namrstena bila ja sa njom lepo ,pa je promenim iz temelja .Nije tesko biti nasmejan ,ljubazan a lepa rec sva vrata otvara.








345
poruka na forumu
17 143



post # 3 | 2013-03-11 , 9:27 PM

ja sam doktorici na salteru gdje se predaju knjizice jebo sve od do
ona mene pita sta trebam i ja joj kazem ona meni ponovi nisam te cula ja joj ponovim kaze hajde opet eee reko idi u 100 p.... m....... naljutim se dignem karton i odem drugoj bolnici nemam ja zivaca a i nedam na sebe


Ali nekako mi kroz glavu prolaze neka obećanja koja su mi ljudi davali. Ona koja nisu ispunjena i vjerovtno neće biti nikada. I pitam se da li sam ja nekada dao obećanje na koje sam zaboravio i nisam ga ispunio? Da li će to obećanje zaboljeti tog nekoga kada ga se prisjeti...








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 4 | 2013-03-12 , 1:35 PM

Uuuhuhuhuhu,ima par primera koji ostave bez teksta.
Skoro ode moj ukucanin u postu da podigne posiljku a radnica na salteru mu kaze da dodje onaj na cije ime je adresirana.
Sledi šok,neverica,objasnjenje da je doticni umro pre skoro dvadeset godina a osoba sa saltera kaze da je politika kuce takva da onaj kome se salje mora licno da preuzme posiljku i da ona tu ne moze nista.
Dosao je kuci sokiran i ja umrla od smeha,okrenula na zezanje a bilo mi je odvratno sto tolike godine niko nije obratio paznju na to da drugo ime treba da stoji na adresi a ne pokojnikovo.
Epilog-napisali drugo ime i poslali jer su videli da je pokojnik umro (oko 20 god. im trebalo) .
Radnik u fabrici je isao da podigne dokumenta i radnica na salteru se iscudjavala kako su mu ruke grube i ispucale.
Jad.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"






USK
498
poruka na forumu
171 1445



post # 5 | 2013-04-11 , 8:19 PM

Treba biti nasmijan i ljubazan, i lijepa riječ otvara gvozdena vrata, pa da je ona i najružnija šalteruša :)








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 6 | 2013-04-12 , 12:22 PM

ufff dodje mi da je izvucem ispod onog stakla i gazim nogama

al se suzdrzim i kulturno pricam...u toj kulturnoj prici se trudim apraviti toliko glupa da mi 20 puta mora objasniti nesto :) dok ja blejim okolo i neslusam je :) pa nek vidi kako je :D kad s mene ima posla.

koji ce klinac za salterom nadrndana nek ustupi posao onima kooji bi htjeli :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








592
poruka na forumu
208 1412



post # 7 | 2013-04-12 , 2:05 PM

Ako nešto mogu završim a da nebude dugo ja sam lep i kulturan, ako nema izgleda nekog skorijeg za ono što mi treba ebem sve po spisku, derem se da me svi čuju, tražim joj šefa i često neka kaže pssst gospodine smirite se eve sad ću ja odma vas informisati u detalje nemote šefa:p


Poruku je menjao/la Alice-In-Chain - Petak, 2013-04-12, 2:06 PM








386
poruka na forumu
90 1169



post # 8 | 2013-04-12 , 3:34 PM

Pa oni tako sebi previse dozvoljavaju..takodje i dopustaju svoju drskost da ispliva %) Ne samo u Apotekama nego i u prodavnicama :D

Ja to ne trpim.....Kada se nesto tako desi drsko kazem ''Vasa je obligacija da budete fini prema musterijama koliko god da vam je tesko,jer ipak od nas zavisite...Dokle god je tako ponasacete se kako prilici! :D

Ne gledam da li je neko stariju ili ne...jednostavno ja imam ista prava kao i oni bez obzira koliko fakulteta zavrsili i na kom nivou bili...Bezobraznost je gadna!!!










387
poruka na forumu
34 201



post # 9 | 2013-04-13 , 3:14 AM

prvo,uopste mi nije jasno zasto su toliko isfrustrirane.jeste da rade sa ljudima,a to je najteze,ali ima toliko poslova koji su mnogo tezi od saltera!dok cekam na red,posmatram ih i sve su istom raspolozenju i pozelim im da na njihovo mesto dodje neko ko ce biti zadovoljan sto radi udri
ja ih kuliram zvizdi retko mi se desi da udjem u raspravu sa njima lud


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn








399
poruka na forumu
155 997



post # 10 | 2013-04-27 , 12:38 PM

Uvek sam ljubazna, ali sam videla da drčni ljude čak i bolje prolaze...šta ćeš...


Koliko me je ko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kada ima ko da sve i ponese..








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 11 | 2014-08-11 , 11:38 PM

kod mene na faksu je ranije bio jedan lik i bio je pravi usporeni snimak kod ostalih po 15 u redu kod njega 5 i onaj 5 razmislja da li da predje da bude 16 negde haahahah :p
sala na stranu imam razna iskustva negde su ljubazni negde te samo pogleda i kaze pise ti sve tamo na tabli pa se snadji i cao
valjda zavisi i od njihovog raspolozenja :p :D


FORTIS FORTUNA ADIUVAT


Forum » Opste diskusije » Nauka i Obrazovanje » Salteruse
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]