• Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum » Opste diskusije » Nauka i Obrazovanje » Knjizevnost.
Knjizevnost.






92
poruka na forumu
32 237



post # 31 | 2013-06-06 , 4:02 PM

Volim da citam kad su tmurni dani.. Citala sam dosta knjiga ranije,sad sam ih malo zapustila..Procitala sam sve kupoholicarke,Gordanu Kujic-Miris kise na Balkanu,Sponzoruse,Grabljivice,Sempi ti smopi da limvo te,Princezin dnevnik,Gopsodin Savrseni.... Mada,dok sam isla u skolu,retko ko je mogao da me natera da citam lektire.Za to postoje interpretacije,pa ih procitam da mi bude krace..tad sam bila u fazonu gramatike..Za nju imam vijuge.. :)


Dzepna Venera :)








1203
poruka na forumu
58 815



post # 32 | 2013-06-06 , 4:23 PM

Pa retko citam ali ponekad kad nema bas nista da se radi procitam po neku knjigu :)








308
poruka na forumu
349 1445



post # 33 | 2013-06-26 , 10:16 PM

ja uglavno citam strocnu naucnu literaturu, a knjizevno literaturu ne, osim u nekih izuzetaka


Previse znam zato previse patim
Video sam svasta pa sa prestao da cudim se








172
poruka na forumu
79 708



post # 34 | 2013-06-30 , 2:09 AM

NEEE xD
Ne volim da citam to me zivcira...
jedino sto sam procitala su mozda 2 lektire i nista vise.. nmg da citam knjige nerviraju me xD
Jedino sto citam jesu neki zanimljivi tekstovi na netu i to je to


Znas li zasto gavran zvuci kao pisaca masina?
-Ne, zasto?
Neam pojma...








199
poruka na forumu
16 83



post # 35 | 2013-06-30 , 5:00 AM

Ja obozavam da citam, i stalno imam neku knjigu pored sebe da citam...

Quote
Sve knjige volim od Agate Kristi. Imam sve njene knjige.


Ja je obozavam!!


Победа свака за нас је радост, сваки нас пораз пече и боли, даћемо живот, дали смо младост, за све се навија, Партизан се воли!

П♥A♥P♥T♥И♥3♥A♥H








49
poruka na forumu
12 134



post # 36 | 2013-06-30 , 4:50 PM

Volim da citam kad su tmurni dani.. Citala sam dosta knjiga ranije,sad sam ih malo zapustila..Procitala sam sve kupoholicarke,Gordanu Kujic-Miris kise na Balkanu,Sponzoruse,Grabljivice,Sempi ti smopi da limvo te,Princezin dnevnik,Gopsodin Savrseni.... Mada,dok sam isla u skolu,retko ko je mogao da me natera da citam lektire.Za to postoje interpretacije,pa ih procitam da mi bude krace..tad sam bila u fazonu gramatike..Za nju imam vijuge..


Dzepna Venera!


Forum » Opste diskusije » Nauka i Obrazovanje » Knjizevnost.
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]