• Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum » Opste diskusije » Nauka i Obrazovanje » Koja je po vama najbolja stvar koju je čovek izumeo? (Revolucionarni pronalazak koji je po vama najznačajniji...)
Koja je po vama najbolja stvar koju je čovek izumeo?






72
poruka na forumu
57 202



post # 31 | 2015-02-10 , 1:55 AM

krevet i sladoled :D










66
poruka na forumu
4 29



post # 32 | 2016-01-14 , 11:27 PM

Po meni je najbolja stvar koju je covek izmislio dzep. Kme je palo na pamet da "odecu" (ili sta god da su tada nosili) prosece i prisije nesto da u tu rupu moze nesto da stavi.
Takodje svaka cas onome sto je izmislio kafu osim sto je obozavam, zamislite koliko je veza pocelo recenicom "Hajmo na kafu."
Ali se slazem i sa krevetom jer mnogi veliki u movi koji su pronasli svasta ne bi bilo tu da nije bilo kreveta :D


Od svega sto imam na sebi najvazniji je izraz na mom licu.






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 33 | 2016-01-15 , 0:44 AM

Internet :D Umrezavanja kako god...gledajuci generalno, predobra stvar, ne samo sto upoznate ljude sa svih strana svijeta, nego sto samim tim vidite neke destinacije/lokacije o kojim, pa realno ni u snu nebi mogli zamisliti :)








Massachusetts, Boston
220
poruka na forumu
93 624



post # 34 | 2016-01-16 , 0:43 AM

Antibiotici i internet


Pozelite mi srecu.


Forum » Opste diskusije » Nauka i Obrazovanje » Koja je po vama najbolja stvar koju je čovek izumeo? (Revolucionarni pronalazak koji je po vama najznačajniji...)
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]