• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Nauka i Obrazovanje » Da li verujete u kolonizaciju drugih planeta u budućnosti? (Ili je to samo puka ljudska fantazija?)
Da li verujete u kolonizaciju drugih planeta u budućnosti?



  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 1 | 2013-04-28 , 3:17 AM



Ja iskreno verujem da ćemo se naseliti na nekoj drugoj planeti u budućnosti.
Deluje mi skroz realno s obzirom koliko to deluje nemoguće i neostvarivo u ovom momentu.
Nada zadnja umire, zar ne? :)


Fajlovi: 6398231.jpg (94.5 Kb)


Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








1203
poruka na forumu
58 815



post # 2 | 2013-05-26 , 7:05 PM

Ja mislim da je ovo sasvim realno zato sto iz dana u dan napreduje nauka i tehnologija :D








379
poruka na forumu
207 1209



post # 3 | 2013-05-26 , 9:47 PM

verujem u naseljivanje drugih planeta volela bih da se to desi u vreme dok sam ja ziva da i vidim to


Mnogo toga me je lomilo, ali sta me nije slomilo ojacalo me je i opametilo.





  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 4 | 2013-05-27 , 0:39 AM

Kao prvo ja verujem da ima jos nekoga u svemiru osim nas,kao drugo verujem da cemo jednog dana da li iz nuzde ili iz nekih sasvih drugih razloga izvrsiti kolonizaciju na neku od planeta koje ispunjavaju uslove za prezivljavanje ljudske vrste na njoj!
E jedino me boli to sto sam siguran da necu doziveti da vidim taj trenutak kolonizacije za mog zivota.



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








119
poruka na forumu
15 180



post # 5 | 2013-05-27 , 1:29 AM

Verujem, sasvim realno i vrlo moguce, nekad u buducnosti...


Forum » Opste diskusije » Nauka i Obrazovanje » Da li verujete u kolonizaciju drugih planeta u budućnosti? (Ili je to samo puka ljudska fantazija?)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]