• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Nauka i Obrazovanje » Naučnici u potrazi za lekom protiv tuge
Naučnici u potrazi za lekom protiv tuge



  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 1 | 2013-05-27 , 4:07 AM

Naučnici Univerziteta u Regenzburgu u Nemačkoj su utvrdili koja moždana supstanca učestvuje u suočavanju sa iznenadnim gubitkom partnera ili prekidom dugogodišnje veze. Oni su došli do zaključka da će odgovarajućim blokatorima u budućnosti moći će da se spreči pojava simptoma depresije i anksioznosti.

Da li ste vi za ovo?
I kakvo je vaše mišljenje o ovome?



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








1203
poruka na forumu
58 815



post # 2 | 2013-05-27 , 2:50 PM

Ja nisam za ovo zato sto od nas prave robote ako si covek to je prirodno da osecas ...:)








595
poruka na forumu
418 2745



post # 3 | 2013-05-27 , 4:46 PM

....neka prvo izvrse eksperiment na misevima lol kao i sve do sada... :D
....kada bi se svi lecili od tuge, pa odlepili bi od srece haha....ne valja to..."nista ja tu ne bi' dir'o"... :D


Životna igra je najvatreniji događaj koji može da se dogodi, kroz sav taj proces delovanja života dešavaju se dosta neobične, neočekivane, neodoljive stvari...ne meri se sekundama vec trenucima koji su nam oduzeli dah, zato se treba prepustiti svim čarima koje nudi i pruža... :)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2013-05-28 , 3:10 PM

Quote (Nata90)
....neka prvo izvrse eksperiment na misevima kao i sve do sada...
....kada bi se svi lecili od tuge, pa odlepili bi od srece haha....ne valja to..."nista ja tu ne bi' dir'o"...

gj lele lol Bravo




Forum » Opste diskusije » Nauka i Obrazovanje » Naučnici u potrazi za lekom protiv tuge
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]