• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Nauka i Obrazovanje » Srednja škola i fakultet ("Greške" iz prošlosti ili dobre odluke...)
Srednja škola i fakultet
Da ponovo birate koju srednju školu/fakultet da upišete, da li bi izabrali isto?
1.1. Da[ 6 ][42.86%]
2.2. Ne[ 8 ][57.14%]
3.3. Ne znam[ 0 ][0.00%]
Answers total: 14



  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 1 | 2013-06-26 , 11:07 PM

Kada bi mogli da vratite vreme, da li bi vaše odluke bile iste tokom upisa ili bi upisali nešto drugo?
Da li ste izabrali "pravi poziv" koji volite i sa kojim ste zadovoljni ili ne?



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








1203
poruka na forumu
58 815



post # 2 | 2013-06-26 , 11:19 PM

Ostale bi iste...nista ja tu nebi dirao ;)





  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 3 | 2013-06-28 , 3:24 PM

Za sada ne , posto "uzivam u studiranju" . :D
Sve zavisi kako ce se situacija odvijati posle studija, ili cu raditi ovo sto volim ili cu raditi "daj sta das". Jbg danas nema mnogo biranja, kriza i te stvari. :D



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 4 | 2013-06-28 , 3:51 PM

Quote (G@le)
ituacija odvijati posle studija,


srednja skola je srednja

a studiranje to su ti njaljepsi danii zivota ... ja sam uzivala u svojim studneskim danim i da mogu se vratiit ponovo na fax
znas kako bi se provela duplo bolje nego sto sam :D

DALKLE ,ne kajme se nizasta sta sam tada radila... vjeruj mi vise sam bila na partyima nago sto sam ucila a uvijek sam ba vrijeme davala ispite :d da ;) :D :D :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 5 | 2013-06-28 , 5:49 PM

nebi skolu a ni faks ni zavrsavao ma ni u osnovnu nebi iso xaxaxaxaxax i ovako mi ovde gde sam ne vazi ni vozacka dozvola xd xd xd xd akamoli skole sam sam izgubio 17 godina skolovanja %)








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 6 | 2013-09-10 , 10:52 PM

Quote (Impi)
kamoli skole sam sam izgubio 17 godina skolovanja


Nisi izgubiooo srecooo :o Neshto si naucio :D recimo sta su Amebe i Bichari , :p Kako se zove zemljin omotach :D Zensku anatomiju zvizdi lol

Iskreno ja bih vratila :) Osnovna i srednja skola najlepsi period mog detinjstva ;) Okej to zvuci smesno kad kaze neko ko ima tek 22 godine , ali osecam se matoro %) jer odmalena tako i razmisljam :D Svi mi zurimo da budemo veliki kad smo mali , a kad porastemo zelimo da vratimo vreme kad smo bili mali .. :D

Ja bih rado vratila.. sem dela ucenja, ja sam uzivala u druzenju , eskurzijama, rekrativnim nastavama, u bezbriznosti.. Neko drugi je vodio brigu o meni.. a sad moram sama da donosim neke odluke i uvek se preispitujem dal su pametne ili pogresne,... i mozak me boli kad cujem sta sve moram da obavljam od obaveza koje obavljaju svi "stariji" ...

Sto se mene tice u vrtic bih se vratila... tamo sam jela , spavala i igrala se :D


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








543
poruka na forumu
1516 4731



post # 7 | 2013-09-12 , 5:18 PM

Jos uvijek idem u srednju skolu, ali bih se voljela vratiti u osnovnu. :(

OSNOVNA place


Mogu ja da sanjam snove sve dok si ti glavna uloga. Da.





  Dea92



1186
poruka na forumu
856 5488



post # 8 | 2013-09-12 , 5:40 PM

Moja odluka bi bila ista, jeste da se nekad pokajem sto sam upisala ekonomski fax ali dobro to sam htela tako da sad guram dalje hehe

Mada iskreno ja bi se vratila u zabaviste niti brige niti pameti :D


I dusa i telo sve je CRNO BELO, za ostalo nek nas ČUVA BOG ♥

Zagrli i poljubi me sada,
ostani bar noćas sa mnom do kraja,
gromovi nek lome nebo mog grada,
nek padaju letnje kiše po nama.... ♥♥♥♥♥

N♥♥♥








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 9 | 2013-09-23 , 4:32 PM

Sigurno bi sada bila Psiholog a ne Menadzer :D

Al dobro :) sad sta je tu je.

Eto jedino bi drugi fax upisala.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 10 | 2013-09-23 , 6:05 PM

pa mozda bih nesto i menjao ali nije lose i ovako ispalo mada me vec polako smorio pravni ali kraj ce uskoro nadam se, a vratio bih se u srednju samo tako ali naravno sa ovom pameti.


FORTIS FORTUNA ADIUVAT





  Boj@n



18
poruka na forumu
3 34



post # 11 | 2014-03-28 , 9:49 PM

Zavrsavam gimnaziju i zadovoljan sam. Posle gimnazije mogu upisati bilo sta pa recimo da nisam pogresio.


Forum » Opste diskusije » Nauka i Obrazovanje » Srednja škola i fakultet ("Greške" iz prošlosti ili dobre odluke...)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]