• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Nauka i Obrazovanje » Šta upisujete?
Šta upisujete?



  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 1 | 2013-07-02 , 7:59 PM

Znam kako je meni bilo kada sam trebao da odlučim šta ću da upišem (tj kojim ću putem nastaviti), kako srednju tako i faks. Mnogo nervoze oko svega toga, potrošenih živaca, učenja i sl...

Zato sam i otvorio ovu temu za sve buduće generacije srednjoškolaca i studenata koji žele da podele sa nama koju će školu, višu/visoku i fakultet upisati ove godine?



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








196
poruka na forumu
17 310



post # 2 | 2013-08-04 , 6:14 AM

Zapravo, malo kasnim sa ovom temom, al' evo da podelim nesto. Sad krecem u 2. godinu Gimnazije. Smer - Drustveno-jezicki :). Zapravo nije lose, al' kao srednjoskolac odma da vam kazete, begajte u medicinu ;) . Ja sam izabrao ovo zato sto mi dobro idu jezici, ako budem imao srece upascu u Filoloski fakultet :) - sto mi je san. P.S Ko voli jezike, nije los ni turisticki tehnicar - u nekim aspektima cak bolji od gimnazije :D










543
poruka na forumu
1516 4731



post # 3 | 2013-09-16 , 9:47 PM

Sad sam prvi srednje ekonomske skole , pa jos nisam razmisljala o tome .


Mogu ja da sanjam snove sve dok si ti glavna uloga. Da.


Forum » Opste diskusije » Nauka i Obrazovanje » Šta upisujete?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]