• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Nauka i Obrazovanje » Piramide u Bosni
Piramide u Bosni






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-10-14 , 11:36 AM

Svi smo culi da su otkrivene i da je zaista istina.
Zanima me da li je ko od vas posetio Visoko uverio se u to.

Ja iskreno nisam; ali je moja prijateljica ovu godinu bila i kaze da je istina i da ce godine i godine proci dok se sve otkopa ali unutra se moze uci.

Zasto svet skriva istinu?
Da li bi nasa istorila ili je drugacija u stvarnosti?
Naucnik s meni nepoznatim imenom je dosao iz Egipta i potvrdio
no kratko poslije je dobio otkaz i zatiskalo se sve ZASTO?












712
poruka na forumu
219 844



post # 2 | 2013-10-14 , 2:52 PM

Uglavnom, da budem iskren, čuo sam za te piramide prije nekoliko godina i nisam pridodavao baš neku preveliku pažnju.....Kako svaka priča ima dvije strane, ja osobno, baš kao i velika vjerujem većina, nisam osoba koja će vjerovati samo jednoj strani i volim čuti dokaze i one druge strane koji osporavaju.


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...





  KeX



69
poruka na forumu
225 1015



post # 3 | 2013-10-14 , 3:43 PM

ja sam bio na i pogledao Visochke piramide ... to treba vidjet, naravno upravo zbog ovoga shto Kolega reche da vidim i one koji ne vjeruju a gledaju isto ono shto i ja gledam ... mnogi promijene mishljenje jer ... koliko znam o piramidama i piramidalnim oblicima ... 90 % dajem da Jeste piramida ali ne jedna ... dodjite i pogledajte :D

Naravno Priznavanjem starosti ovih piramida i njene istorije, morao bi se mijenjat tok istorije, tj porijeklo naroda sa ovoga prostora, shto je kontra istorji koju mi znamo i o kojoj smo uchili ... :D ja sam tip koji ne vjeruje dok ne vidi svojim ochima, svrstavao sam se u skeptike prije no shto sam lichno sve vidio :D i saslushao par predavanja, naravno ;)


Nepismen !








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 4 | 2013-10-14 , 4:25 PM

Naravno da imaju .. :D nisam imala prilike otici... al uskoro planiram ...
Jer to nesto sto volim . al nazalost nisam bila u mogucnosti da odem ranije i pogledam...

Postoje mnogi dokazi da to zaista jesu priamide ... neki od arefekata u njima.. koji su pronadjeni


sto je dublje kopaju .. vise je pronalazista i saznanja


Ovo je otkriveno i prondjeno 2012... tako da ... pogledajte pa se uvjerit :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2013-10-14 , 7:31 PM

G@le, :D :D Ja sam a mogao si i ti biti dobar ko Alex pa reci Majo pogresila si :p :p

Strumfeta dok ti kazes znaci tu ima neceg hmmm










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2013-10-14 , 8:41 PM

G@le, To je znak neznas me dugo a ja poznata po tome da gresim dok pisem :D :D samo ti mene opomeni ja se na to ne ljutim ;)










2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 7 | 2013-10-14 , 8:59 PM

G@le, a zasto mislis da je ancient aliens smesna emisija gledao sam dosta epizoda i izneli su gomile veoma zanimljivih stvari nekazem bilo je i preterivanja ali zaista su dobro odradili veci deo.
sto se tice ovih piramida ko zna mora tu jos dosta da se kopa bukvalno sva ta zemlja i kamen se moraju skloniti tek tada ce arheolozi po svetu prihvatiti da one postoje zbog njihove starosti pre svega a i ostalih pitanja ko ih je sagradio i slicno.


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2013-10-15 , 10:27 AM


U junu 2013. novozelandski arheološki menadžer Fondacije Tim Moon je sa svojim timom pronašao organski materijal na sjevernoj strani Bosanske piramide Sunca između prvog (gornjeg) i drugog (donjeg) reda betonskih blokova.



Uzorke je poslao na ispitivanje u Kijev (Ukrajina), a rezultati radiokarbonskog datiranja su predstavljeni na upravo završenoj naučnoj konferenciji o bosanskim piramidama.



Rezultat: 29.200 godina +/- 400 godina. Ovo je period izgradnje površinskog pokrova piramide. No i on je dovoljan da postane jasno da je istraživanje Fondacije u srcu BiH pomjerilo starost naprednih civilizacija za 20.000 godina.



Inače, Tim Moon ima višedecenijsko iskustvo na arheološkim projektima u Pacifiku, Indiji, Španiji i Italiji.










759
poruka na forumu
24 112



post # 9 | 2013-10-24 , 1:44 PM

lele o čemu vi...

pa znate li vi da su Srbi prvi narod... koji je ikad postojao....

...kaže najstarija civilzacija-civilizacija zvana MU... a što mu...
Pa kad su počeli da stvaraju zemlju i svoju takozvanu prvu civilizaciju lutali po svetu u potrazi za novim saznanjima...
došli do nas videli krave pa pitali koja je to životinja... nismo imali tad reč krava, pa smo je zvali onako kako se oglašava...
ljudi odveli životinju.. i nazvali svoju zemlju po životinji... :D :D lol :lol: lol

Added (2013-10-24, 12:44 PM)
---------------------------------------------
A piramide... sušio čiča Aleksa pršute i slanine... napravio poseban objekat u vidi piramide... da se dim što više sakuplja oko slanine u gornjem delu lol :lol: lol :lol: lol


Poruku je menjao/la 0k0moje - Cetvrtak, 2013-10-24, 1:44 PM


Forum » Opste diskusije » Nauka i Obrazovanje » Piramide u Bosni
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]