• Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum » Opste diskusije » Nauka i Obrazovanje » Katastrofa na Balkanu
Katastrofa na Balkanu






5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 31 | 2014-05-22 , 1:57 PM

Znate li da je Doboj poplavljen na isti dan kao i davne 1968. godine?
My WebPage

Sad sam znaci ovo pronasa na netu i ne mogu da vjeru .. ponovilo se ponovo :(


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








49
poruka na forumu
30 132



post # 32 | 2014-05-23 , 0:23 AM

ljudi polako sa osudama .. uglavnom se ne zna sta se tacno desava, tako da javno vesanje nije bas pametno ... mediji ili jutjub klipovi obicno izbace samo jedan deo price, jednu stranu, tako da je krivica ocigledna, ali ako se malo pogleda i drugi deo ili zagrebe ozbiljnije, vidi se da nije to bas tako ...


imam milion godina
i nadživeću boje ...








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 33 | 2014-05-23 , 1:51 AM

Treba pomoci:



Isto tako,likovi koji dizu cene da bi zaradili na tudjoj nesreci-to nije ljudski.



Ljudi kazu nekom rat-nekom brat.U ovom slucaju nekom poplava,nekom profit na zalost.


Fajlovi: 1996332.png (114.2 Kb) · 8690859.jpg (58.5 Kb)

Poruku je menjao/la Korisnica - Petak, 2014-05-23, 1:55 AM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 34 | 2014-05-28 , 1:41 PM

Otvorila sam ovu temu da bi podelili ono sto smo culi videli citali ali ono sto sam ja dozivela videla osetila moim odlaskom u Bosnu nema reci koje bi vam sada ovdje opisala.
Ukratko mogu samo pisati beda jad uzas tuga sirotinja i nista drugo :( mnogo mi je zao ali mnogo.










640
poruka na forumu
67 157



post # 35 | 2014-05-29 , 1:44 AM

Poplava nije odnijela ovu našu političku đubrad i njihove beskičmene minione. Hoće li ikada biti pravde za nepravedne? Pravda jaše puža koji je ko zna gdje, ali valjda ga je zauzdala u pravom smijeru. (sve se odnosi se na BIH)
Ne mogu da dužim na ovu temu. Ima mnogo toga da se napiše, ali malo ko čita, znam to vrlo dobro. Ono što treba svi da znaju jeste da je ovaj narod pokazao da za njega ima nade. Vrlo bitna stavka! Imamo i heroje!
Druga strana medalje su ove lopovčine na vlasti koje su iskoristile priliku, odnosno nepriliku da se svete nedužnom narodu samo zbog političkih opredjeljenja! Zamislite da se silna humanitarna pomoć u Doboju držala pod ključem i da je jadni narod gladovao po 5-6 dana dok su se čuvari PREPUNIH skladišta opijali na 'radnom mjestu'. Monstrumi, čudovišta, ale i aždaje nisu im ravne! Takvih primjera ima koliko želite! Hrabri ljudi su na svoju odgovornost bukvalno krali hranu iz skladišta da bi je dopremili onima kojima je ta pomoć namjenjena! Hvala Bogu ima i heroja!
Brojni su primjeri gdje su se drugi okitili tuđom slavom i zaslugama, ali pravi ljudi, pravi humanisti ne mare za takve počasti. Osmjeh i izraz zahvalnosti vrijede mnogo više!
Samo se nerviram kad razmišljam o ovoj katastrofi, pa ću ovdje stati. Mnogo mi je žao braće u Srbiji, Obrenovcu posebno.
Do kada će ovaj narod plaćati...










592
poruka na forumu
208 1412



post # 36 | 2014-05-29 , 2:21 AM

Ljudi su dobri i loši, isto je tako i sa politikom. Eve primer opozicionara kako u ovom vremenu deli nebrigu za narod već sedi za kompom i lupeta po tastaturi:
http://www.tarzanija.com/jedan-nula-nula-tri/ ovaki su mi najgori sede u fotelji i mlate po tastaturi umesto urade bilo šta. Verovatno kad im dođe voda do kolena onda će kukaju kako im teško i od svih redom traže pomoć. Ovaki su mi najgori i znam ih, dele stav koji nesmeju van neta ni da pomenu. Kad treba odu da ruše skupštinu stavovi im ostaju na netu, lično su nesposobni da sami odu u wc nekad jer obično su debeli i nemogu se kreću te drže lavor pored kreveta il lap topa dok su na netu jači od klička i sposobni da kreiraju kolektivnu svest koju nemaju :D


Poruku je menjao/la Heaven - Cetvrtak, 2014-05-29, 2:39 AM








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 37 | 2014-05-29 , 11:11 AM

Toliko donacija u vidu hrane i novca a onda:

"Obrenovčane smestili u smrdljive barake: Sramota, pa ovo nije ni za životinje, a kamoli za decu

Z. Lazarević/R. Bulatović | 28. 05. 2014. - 09:06h izmena vesti 11:48h | Foto: J. Vučetić | Komentara: 298"

Znajuci da zivim u Srbiji ocekivala sam ovako nesto al* me je pogodilo jer su nestale pare i hrana namenjene ovim ljudima ocigledno jer niti normalnu hranu dobijaju niti im je neko od para uplacenih za njih uplatio boravak u hotelu bar za dva meseca kao sto bi bio red.

Sada kad im nisu potrebni za slikanje i propagandu nisu im bitni.Jezivo tuzno.

Oni su ljudi i treba da zive,rade,deca da idu u skolu,studenti na fakultet a kako kad nemaju gde ni da zive?
Uzas.


Poruku je menjao/la Korisnica - Cetvrtak, 2014-05-29, 11:12 AM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 38 | 2014-05-29 , 6:40 PM

Da nazalost nepravda nekako uvek prevlada pa i u ovom slucaju.
Cula sam kad kaze neko u masi nekome sine uvek se u problemima neko obogatio a neko jos vise osiromasio tako je bilo i za vreme rata.
Neka opet taj nas narod ima tuzne oci ali najlepse osmehe i neka opet ce se oni izboriti a prokiletnici nece dugo ni oni uzivati
jel mi verujete da sam mozda nije lepo ali pozelela da i oni osete sta je poplava .

Bas kao sto se gore iznad spominje tolike donacije agde zavrsile pa nemogu da verujem da se u prodavnici prodaju produkti sa oznakom H gde ce im dusa gde.

Sinoc sam gledala emisiju kad pita jedan gledaoc gde idu donirane pare?
Zanemise svi izmotavaju odgovore grozno.
Takodje su kratko prekazali L-brene kad kaze bas ono sto je Kratos, rekao

Quote Kratos ()
Brojni su primjeri gdje su se drugi okitili tuđom slavom i zaslugama, ali pravi ljudi, pravi humanisti ne mare za takve počasti.


Added (2014-05-29, 5:40 PM)
---------------------------------------------
Zastrasujuce stanje koje se ocigledno ne zavrsava na balkanu nego siri se svetom
ovo sam sinoc citala desavanje u Njemackoj strasno.

http://www.express.de/panoram....40.html










2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 39 | 2014-05-29 , 7:21 PM

Quote Kratos ()
Poplava nije odnijela ovu našu političku đubrad i njihove beskičmene minione. Hoće li ikada biti pravde za nepravedne?


Na zalost govno uvek ispliva.....


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 40 | 2014-05-30 , 8:12 PM









10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 41 | 2014-05-31 , 0:03 AM

Pesma i video je prelepa tuzna uspomena na vreme koje je opet zadesilo nasu zemlju pa se pitam Boze da li ce ju ista dobro potrefiti :(

Glavom mi prodje jedna recenica koju mi jedna baka rekla drzeci me za ruku sine poplava je oprala nase kuce i ulice ono lose u nama videces kad se oporavimo da ce mo biti srecniji nego pre jer ce mo ziveti kao nekad :)


Katastrofa s poplavama će se ponoviti!
kazu ove novine od price mi se krv sledi majkemi :(
http://www.haber.ba/vijesti....ti.html










3907
poruka na forumu
677 4248



post # 42 | 2014-05-31 , 8:31 AM

Ljudi iz Obrenovca-vecina je izgubila sve i bilo bi sjajno da odgovorni umesto price rade svoj posao,obezbede im smestaj dostojan ljudi,ociste teren,dezinfikuju i sta vec treba da se uradi te krenu da prave nove kuce.

Na zalost,znajuci gde zivimo ne verujem u to i pitam se gde ce ti ljudi ziveti na dalje.

Sta kad dodje jesen i pocnu kise,hladnoca?Sta kad dodje zima?

Tuga.


Poruku je menjao/la Korisnica - Subota, 2014-05-31, 8:45 AM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 43 | 2014-06-01 , 10:31 AM

Korisnica ma bilo bi svega toga super samo nazalost narod se moze osloniti samo na sebe.
KOliko sam cula nekima jos uvek nije bila stigla pomoc ni poslije rata koja je obecana a kamoli
da im dodju idioti sada i pitaju trebate li pomoc.

Zalosno je i sramotno toliko da coveku mogu samo suze niz obraze krenuti
Videla sam u ovim katastrofama svega ali onoliku zelju ceznju ljubav i slogu jos nikad nisam
nas narod kao da je bio zeljan jedan drugog kao da je bilo zabranjeno i naredjeno mrzite se .

Ja mogu jedno samo reci na sve ovo uvek onaj koji manje ima pomocice pre nego onaj sto pliva u milionima osim ako nije neko poznat pa da ga novine objave.
Covek netreba ciniti dobra dela da bi to drugi videli culi treba ciniti to za sebe iz srca a sad bi trebali svi odvojiti svaki mesec
barem oni koji mogu 5-10€ kupiti nesot za to i poslati gde treba.

Mene plasi sto su konvoji isli tako brzo msl odvijalo se sve u 2-3 nedelje pa me pomisao da ce stati plasi jer taj narod ce trebati pomoc dugo vremena i trebace sve od kasike do veste narednoh meseci.
Ne zaboravimo nas narod nebitno kako mu se drzava zove.
ljubi vas Maja.







  Dea92



1186
poruka na forumu
856 5488



post # 44 | 2014-06-01 , 11:07 PM

http://www.smedia.rs/vesti....nt.html Ako je ovo istina onda je stvarno dno dna, to nije onda covek to je za mene bolesna budala...


I dusa i telo sve je CRNO BELO, za ostalo nek nas ČUVA BOG ♥

Zagrli i poljubi me sada,
ostani bar noćas sa mnom do kraja,
gromovi nek lome nebo mog grada,
nek padaju letnje kiše po nama.... ♥♥♥♥♥

N♥♥♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 45 | 2014-06-11 , 1:20 PM





Forum » Opste diskusije » Nauka i Obrazovanje » Katastrofa na Balkanu
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]