• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Nauka i Obrazovanje » Godinama živite u zabludi!!! (Saznajte svoj pravi horoskopski znak....hmmmm)
Godinama živite u zabludi!!!






5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 1 | 2015-03-31 , 10:45 AM

Mislite da ste Djevica, ceo život ste ubeđeni da imate karakteristike Strijelca? Stvari stoje malo drugačije. Horoskop u koji svi vjerujemo kreiran je prije više od 2.000 godina, od tad do danas sazvežđa su se pomjerila za jedan mesec, pa su i zvjezde zbog toga promjenile svoj položaj, prenosi "Independent": Ta pomjeranja su imala velike efekte na Zodijak.

U vrijeme starih Grka, koji su kreirali Zodijak, zvjezdani znaci, pa samim tim i horoskopski znakovi dodeljeni su ljudima na osnovu sazvježđa koje je u tom trenutku bilo iza Sunca. Kad se taj način određivanja prenese u budućnost, rezultati su malo drugačiji. To malo znači da 86 odsto ljudi živi u zabludi i veruje da pripada pogrešnom horoskopskom znaku!

Sručnjaci su otkrili još neke nedostatke modernog horoskopa, Zodijak zapravo ima 13 znakova, njemu treba da se doda znak Zmijonosac, koji se nalazi između Škorpije i Strijelca.

Dakle:

Ako ste rođeni u periodu od 21. januara do 16. februara, vaš zodijački znak je Jarac

Vodolijama pripada period od 17. februara do 12. marta

Horoskopski znak Ribe su ljudi rođeni od 13. marta do 18. aprila

Ovnovi zauzimaju deo od 19. aprila do 14. maja

Oni koji su rođeni između 15. maja i 21. juna pripadaju znaku Bika

Ukoliko rođendan slavite od 22. juna do 20. jula, u horoskopu ste Blizanac

Rakovi su oni koji su na svet došli između 21. jula i 10. avgusta

Lavovima je dodeljen deo godine od 11. avgusta do 16. septembra

Za Device je period od 17. septembra do 31. oktobra

Vage obuhvataju vreme od 1. do 23. novembra.

Za Škorpije je rezervisan period između 24. i 29. novembra

Zmijonosci se rađaju od 30. novembra do 18. decembra

Strelčevi obuhvataju deo od 19. decembra do 20. januara.


<_< <_< <_<


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








782
poruka na forumu
47 137



post # 2 | 2015-04-01 , 9:08 AM

Opet rogovi....ccc...i nije neka razlika.. :p

Ma, samo jedna zabluda vise u zivotu, a i nije da verujem u horoskop... :D


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 3 | 2015-04-02 , 5:10 PM

pa ovo je malo bzv neki znakovi po ovome imaju cak mesec i vise dana a npr. skorpija samo 6 zbunjen


FORTIS FORTUNA ADIUVAT


Forum » Opste diskusije » Nauka i Obrazovanje » Godinama živite u zabludi!!! (Saznajte svoj pravi horoskopski znak....hmmmm)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]