• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Nauka i Obrazovanje » Ljudi sa sela
Ljudi sa sela






399
poruka na forumu
155 997



post # 16 | 2013-04-24 , 11:18 PM

Ne pravim razliku po tome da li su ljudi sa sela ili su iz grada. Najbolja drugarica mi je sa sela, a pametniju osobu od nje nisam upoznala :)


Koliko me je ko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kada ima ko da sve i ponese..








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 17 | 2013-05-22 , 3:33 PM











5
poruka na forumu
1 14



post # 18 | 2013-05-22 , 4:02 PM

ja zivim blizu grada....ti nije pravo selo jer je zagodeno od grada:((((....no moja nena i djed zive na selui predivni su ljudi....svi su oni tesko radili da bi nesto uspjeli....nisu sjedili u kancelariji i sredivali papire,nego su bili na njivama i sadili ono sto ljudi jedu....Ali za one koji vec smatraju ljude sa sela seljcima -bolje biti seljak sa sela,nego seljak iz grada kao neki"pjevaci"








75
poruka na forumu
18 183



post # 19 | 2013-05-22 , 8:16 PM

al stvarno ne razumijem podjelu?? jel nekom pise na celu seljak il sta,otkud znate uopste!?
et ja sam sa sela :D zivim na selu vec dugo godina a prije toga promjenili puno gradova.... :D
nema leba bez motike,a boga mi ni vutre :D lol JAh Bless! :D










3907
poruka na forumu
677 4248



post # 20 | 2013-05-22 , 8:29 PM

Quote (Dusomoja)
Da li smatrate da su ljudi sa sela obicni seljaci?


Ako mi objasnis sta su ne obicni seljaci mogla bih da odgovorim na ovo pitanje.

Quote (Dusomoja)
Da li su ljudi iz grada gospoda i gradjani skolovani i po svemu pametniji o obicnog coveka sa sela?


Opet zavisi sta pitas.
Ako pitas ima li obrazovanje veze sa inteligencijom-ne.
Ako mislis da li pamet ima veze sa tim gde se zivi ne.

Imamo jedan veeliki problem u Srbiji-"BeOOOOOgradjane mislimmmm brateeeeeeeeee znaciiiiiiiii sineeeeeeeeee misliiim braateeeee znaciiiiii" koji umisljaju da su jako bitni i maltretiraju decu i ljude koji su na selu smatrajuci ih "sabanima".



Poruku je menjao/la Korisnica - Sreda, 2013-05-22, 8:32 PM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








75
poruka na forumu
18 183



post # 21 | 2013-05-22 , 8:55 PM

Quote (Korisnica)
Imamo jedan veeliki problem u Srbiji


srbija je jedan veliki problem -.-'










3907
poruka na forumu
677 4248



post # 22 | 2013-05-23 , 3:07 PM

Quote (JahRastafarI93)
srbija je jedan veliki problem


U neku ruku i jeste jer kad ne zivis u gradu kao gradska deca kao to uglavnom koriste da pokusavaju da ti nabijaju komplekse jer su sami iskompleksirani cinjenicom da nista nisu uradili u zivotu i zadovoljstvo im je da isticu da su BeOOOOOgradjani kapiraju koliko su prsli i da bi ih drustvo iz drugog kraja oduvalo i zato pokusavaju da se izivljavaju tamo gde slute da mogu.

Ima i dece iz Novog Sada,Nisa nije BG jedini grad u Srbiji ali ta deca su daleko drugacija od dece iz BG-a.

Srbija je zemlja seljaka ne gradjana,postoji mali broj ljudi koji nemaju nikakve pretke sa sela ali uglavnom ih vecina ima zato pisem kao gradska deca kao .

Ne znam zasto se danas neki ljudi stide ako su sa sela i misle da su oni iz grada bolji.

Nisu,imaju veci izbor ali i srazmerno vise problema u zivotu.


Poruku je menjao/la Korisnica - Cetvrtak, 2013-05-23, 3:12 PM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 23 | 2013-05-23 , 6:00 PM

Quote (Korisnica)
Ako mi objasnis sta su ne obicni seljaci mogla bih da odgovorim na ovo pitanje.

Ne obicni su oni sto zive u gradu a opet seljaci :D
Quote (Korisnica)
Opet zavisi sta pitas.
Ako pitas ima li obrazovanje veze sa inteligencijom-ne.
Ako mislis da li pamet ima veze sa tim gde se zivi ne.

Eto pitala si i odgovorila mada vidim od pocetka su svi razumeli temu ;)










3
poruka na forumu
0 0



post # 24 | 2013-05-23 , 6:05 PM

dns svak moze biti gradjanin al opet ostajes u dusi seljak :) glasam za opciju seljak :D








272
poruka na forumu
399 1461



post # 25 | 2014-12-28 , 0:04 AM

Mislim da treba samo razlikovati "seljake" i "seljacine". Ponekada onaj sa sela ima bolje manire i veci je gospodin od onoga iz grada. Opet, sve zavisi...










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 26 | 2014-12-28 , 0:09 AM



mislim da vam slika govori sve ;) na ta vasa razglabanja o "seljake" i "seljacine".

Ljudi sa sela su mnogo bolji i puni doobrote ,nego oni u gradu mada ima izuzetaka u oba slucaja.


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








1381
poruka na forumu
175 10257



post # 27 | 2017-03-21 , 1:55 PM

Inače ja živim u selu,mada je sastavni deo grada,bukvalno mi od kuće do centra grada treba 10-15 min. Peške..


A single act of kindness throws out roots in all directions, and the roots spring up and make new trees


Forum » Opste diskusije » Nauka i Obrazovanje » Ljudi sa sela
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]