• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Osoba koja Manipulise
Osoba koja Manipulise



  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 16 | 2012-09-14 , 0:44 AM

Dusomoja, zabetoniraj ih do vrata, i pusti da ih sprzi sunce. :) hahhah


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 17 | 2013-05-30 , 10:56 PM

Uhh kad se vratim unazad par meseci pa kad razumislim o manipulaci ko koga i na koji nacin jaoooo Majoooooooooooo >(










2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 18 | 2013-05-31 , 6:38 AM

Quote (Dusomoja)
Kako se nosite sa njima? IlI kako se postavljate prema njima?
Jeste li vi mozda skloni manipulisanju ?
I koje je vase opste misljenje o takvim osobama?


Nemam naviku manipulisati ni sa kim , imam svoje granice u glavi sta god mi trebalo svesna sam cinjenice koliko je to ispunjivo ili ne.. I ne idem preko toga, po cenu da gazim po nekom nikad.. Ali MANIPULISEM osobama koje pokusavaju mene izmanipulisati za nesto .. To se Dusomoja jako lako provali :)

Osoba koja manipulise , obicno ti namece neko misljenje , slaze se sa tobom ali samo dokle mu/joj odgovara da preokrene situaciju u svoju korist (recimo banalan primer naravno ... Decko i ti ste u vezi dugoo , i on ti je otkrio i slabosti i vrline i sve o tebi , tacno zna ako te zamoli lepo treptuci ocima, da ces mu uciniti nesto .. zna sta te ljuti , izbegavace takvo ponasanje, samo ce raditi ono sto tebi podizilazi ,kako bi popustila u necemu .. i ti ces zbog lepog ponasnja , moljenja ljubavi sta god da popustis i uradis :) u tom trenutku on ce da vidi to i da vidi sta je proslo kod tebe i tacno ce znati taktiku kako da te "smota" svaki put kad mu nesto treba :)

Sto se tice drustva slazem se sa Leksi , to su ljudi koji su izuzetno iskompleksirani i ne vole nikog pa ni sami sebe kad dopustaju tako nisko da se spustaju zbog statusa u drustvu
lele


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Osoba koja Manipulise
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]