• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Umijete li da prihvatite salu (na svoj racun) ?
Umijete li da prihvatite salu (na svoj racun) ?






759
poruka na forumu
24 112



post # 1 | 2012-07-15 , 12:55 PM

1_ Umijete li da prihvatite salu,
2_ mozete li da prihvatite salu na svoj racun,
3_ znate li da se salite ?
Zelim vase misljenje o svemu ovome, a ne samo Da ili NE ! Hajde da malo opsirnije pricamo o ovoj temi ;)
_________________________________________________________________

Salu da prihvatim umijem, jer je i sama sala jedan od bitnih faktora u ! Makar za mene :p
Salu na svoj racun nisam umio da prihvatim is pocetka u par prilika, ali sam posle oguglao na njih iako mi se nesta bas i nisu desavale :p
A to znam li da se salim, pa sad nisam siguran(mada mislim da znam), ali cesto mi se desi da mi sala bas i ne prodje najbolje pa se cesto i posvadjam sa tom osobom zbog iste lazi ! Dal onda ne umijem da se salim ili sta... nzm !


Poruku je menjao/la valdemonij - Nedelja, 2012-07-15, 10:33 PM





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 2 | 2012-07-15 , 7:13 PM

Samo inteligentni ljudi imaju smisao za humor, a isto tako da podnesu salu na svoj racun.
Ja se konstatno i uvek salim na svoj racun, jer znam da su mozgovi danasnje dece nedovoljno
razvijeni da shvate da je rec o sali.

Odrasla sam u porodici, pricam za rano detinjstvo, u kojoj smo svi plakali ali od smeha.
To je presekla jedna tragedija, od tada se manje smejemo, ali to ne znaci da sala nije
prisutna. Ja nekad i preterujem, ali bolje je smejati se nego vredjati ili omalovazavati. da ne kazem
iznositi pravu sliku o sebi. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2012-07-18 , 5:55 PM

Quote (valdemonij)
1_ Umijete li da prihvatite salu,
2_ mozete li da prihvatite salu na svoj racun,
3_ znate li da se salite ?
Zelim vase misljenje o svemu ovome, a ne samo Da ili NE ! Hajde da malo opsirnije pricamo o ovoj temi


Prvo i drugo pitanje je isto znacenje odgovor je DA
Sala je sala ali se zna skim se salim i ko se samnom sali
Ja bi ovo usto pitanje prvo ili drugo mogla odgovoriti i ovako sa ovom reci spustanje ili podj.....nje
Ako idem na to da nekog omalozavam onda sam spremna i primiti jer znam niko ne ostaje duzan
Nevolim osobe koje se hrne time koje iz nekog svoj bjesnila gledaju kako nekome ugroziti dan
jer ne moze d agleda da je neko nasmejan
Ali na to mogu samo reci ko se poslednji smeje najsladje se smeje ;)










118
poruka na forumu
280 2811



post # 4 | 2013-03-28 , 3:39 AM

U sustini samo se na svoj racun salim,kakvih sve budala ima shvatice pogresno ovako sama sebi se nikad necu naljutiti :D


“And I urge you to please notice when you are happy, and exclaim or murmur or think at some point, 'If this isn't nice, I don't know what is.”








142
poruka na forumu
234 1993



post # 5 | 2013-04-05 , 2:57 AM

Naravno... cesto se i salim na svoj racun :)


Tol'ko stvari se moze raditi ustima... zasto ih trositi na pricanje?








4
poruka na forumu
0 0



post # 6 | 2013-04-05 , 6:24 AM

Znam da prihvatim salu, i obozavam da se salim na svoj racun :D








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 7 | 2013-04-05 , 7:48 AM

mislim da ne :hehe; ponekad sama sebe iznenadim i uvrijedim hehe


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








869
poruka na forumu
1519 5936



post # 8 | 2013-04-07 , 10:25 PM

Nemam problem da prihvatam šalu na svoj račun. Drago mi je ako sam nasmejala i ulepšala ljudima dan.

prihvatam salu i zezanje..Ovde smo da se družimo, širimo pozitivnu energiju.... Ovde sam upoznala dosta divnih osoba, a na one negativne face ne želim da trošim ni vreme ni nerve. :)


Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se








130
poruka na forumu
333 2852



post # 9 | 2013-05-06 , 10:51 AM

Quote (NWA_ZANJ)
1_ Umijete li da prihvatite salu,
2_ mozete li da prihvatite salu na svoj racun,
3_ znate li da se salite ?


Da umem da prihvatim salu i to na svoj racun. Sto da ne. Ne ljutim se. Nekda se salim na svoj racun, kao i na racun drugih. To je sasvim normalno. Cesto sam se izvlacila iz nekih koplikovanih situacija na foru sale, i odlicno mi ide. Cesto imam izgovor ja sam plavusa ne razumem... :D :D :D


Pazi sta zelis, mozda se ostvari!!








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 10 | 2013-05-06 , 1:07 PM

Naravno da umem.


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥





  Dea92



1186
poruka na forumu
856 5488



post # 11 | 2013-05-07 , 2:06 PM

Quote
U sustini samo se na svoj racun salim,kakvih sve budala ima shvatice pogresno ovako sama sebi se nikad necu naljutiti :D


slazem se u potpunosti, ali naravno umem da prihvatim i salu na svoj racun ali da ne prelazi granice normale :)


I dusa i telo sve je CRNO BELO, za ostalo nek nas ČUVA BOG ♥

Zagrli i poljubi me sada,
ostani bar noćas sa mnom do kraja,
gromovi nek lome nebo mog grada,
nek padaju letnje kiše po nama.... ♥♥♥♥♥

N♥♥♥








595
poruka na forumu
418 2745



post # 12 | 2013-05-25 , 11:12 PM

...kako ne...inspiracije imam na pretek a i osobe me motivisu...sto vise osmeha sve je bolje, vedrije, veselije...uglavnom je sala na svoj racun sa mogucim kombinacijama i obrtima pa prebacim malo i na "devizni" :D ...osmeh je nesto sto se ne moze kupiti...potrebno je malo a i to malo vecina ignorise i zapostavlja... :)


Životna igra je najvatreniji događaj koji može da se dogodi, kroz sav taj proces delovanja života dešavaju se dosta neobične, neočekivane, neodoljive stvari...ne meri se sekundama vec trenucima koji su nam oduzeli dah, zato se treba prepustiti svim čarima koje nudi i pruža... :)








40
poruka na forumu
6 60



post # 13 | 2013-05-26 , 0:10 AM

Umem i mogu da je prihvatim. Vecinu vremena i provodim u sali na svoj racun i na racun svojih sagovornika. Sala moze da me povredi samo onda kad procitam na licu te osobe da cilj te sale nije bila zafrkancija, vec da me spusti i podvali mi na suptilan nacin. Ali obicno se i tada samo nasmejm i trudim se da ne dozvolim da me to dotice.


"Ali ipak uz mene se moze, mada je neobicno, sa mnom je opasno hteti, ja nikad ne odustajem."








379
poruka na forumu
207 1209



post # 14 | 2013-05-26 , 1:39 AM

naravno da umem ali zavisi ko se sali, kad dodje neka budal koja samo zna da podj...va, na to ne pristajem to secem u korenu.


Mnogo toga me je lomilo, ali sta me nije slomilo ojacalo me je i opametilo.





  KeX



69
poruka na forumu
225 1015



post # 15 | 2013-05-26 , 1:56 AM

shalim se na svoj rachun jer je lakshe no na nechiji drugi jer se ljudi lako uvrijede ... a to ne volim kad se desi s moje strane :D


Nepismen !


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Umijete li da prihvatite salu (na svoj racun) ?
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]