• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Ko ovdje kolo vodi ?
Ko ovdje kolo vodi ?






287
poruka na forumu
36 149



post # 1 | 2012-08-16 , 1:54 AM

Evo danima razmišljam o uticaju politike na društvo. Gdje god da kreneš, pitaju te za stranačku pristranost. Ovih dana, uz diplomu o završenoj školi ili fakultetu, da bi ista bila valjana, moraš priložiti i člansku kartu neke stranke . Ako je odgovarajuća, šanse za posao se uveliko povećavaju.
Svaka sfera našeg života, uprljana je politikom. Svoje konce rasula je po čitavoj državi, ne samo mojoj, nego i svakoj drugoj.
A ko je kriv za to ?
Pa narod, mi koji smo te iste političare i doveli na vlast davajući im svoj glas. I žalimo se. Pa napravimo reforme onda.

I evo, sad ja Vas pitam, ko ovdje kolo vodi ?

Narod ili političari ?


Zadovoljstvo je gledati umjetnika dok radi ono što najbolje zna, ali je neprocjenjivo stvarati umjetnost vlastitim rukama !!!





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 2 | 2012-08-16 , 12:22 PM

Jedan moj komsija u BL je rekao ovako: Narod je stoka i treba ga *ebati!

Koliko god narod bio protiv trenutne stranke koja ih vodi, oni ce i dalje glasati za istu.
Jer je navikao da ga se ugnjetava, i da tesko zive.
Postali su toliko divlji, da i kad bi dobili sve mogucnosti za lep zivot, oni se ne bi znali ponasati.

Niko ne gleda kad glasa, sta je jedna stranka ucinila za dobrobit drustva, sta su obnovi, sta se izgradilo,
nego uvek idu s pitanjem: Sta je ona meni doprinela.
A to je sebicnost. Meni, meni, meni i samo meni, to je odlika nisko inteligentnih ljudi!. Ali ni to nije problem, i takvi moraju da zive.

Istina je da danas moras biti clan neke partije ili stranke pa da dobijes posao, ali evo ja nisma clan niti jedne niti cu ikad da budem. Jer me to ne zanima. Ali kad je glasanje iz principa glasam jer necu da se moj glas a u tom slucaju neglasanje pripise vecini. I to je moja gradjanska duznost. I evo da vam otkrijem, pretezno uvek glasam za Ekolosku stranku, za prirodu i bolje nase danas sutra. :)

Elem, u drzavnim firmama vise seksa nema, jer svako je zaposlio svog. A tako i u privatnim.
Grehota, covecanstva.

Vecina omladine nema posao, zahvaljujuci takvom rezimu.
A i vecina njih se apsolutno ne trudi da nadje posao.
Jer zasto bi, kad mogu biti kao paraziti. E s parazitom takvim ne bih ni ogradu delila.
Za to sam da se zaposli pa makar i 100e dobijao mesecno, ali znas da su to tvoje pare.

Situacija u drzvama nije teska zahvaljujuci politicarima, nego narodu.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2013-11-14 , 8:05 PM

Ufff ja bi rekla Politicari :D

Ponekad pogledam nesot na tv sto prenosi nasa televizija pa se smao nanerviram dok ljudi nemaju sta jesiti politicari gledaju
koje Auto da kupe a sta je najbolje sve i jedan skorom zavrsi na sudu u Hagu :D
Kukaju a kradu po drzavama licno oni odlaze na odmore dok narod nema ni posla uf uf bolje ne suditi znam ali me plasi da se to nikad nece promenuti.







  Pegaz



1294
poruka na forumu
1315 7661



post # 4 | 2013-11-14 , 9:34 PM

Ma ovdije se nezna ni ko pije, ni ko placa!! :)
Ali politicari ima da odvedu sve u tri lepe :)










6
poruka na forumu
1 15



post # 5 | 2013-11-14 , 10:06 PM

hehehe,kakv narod,takva mu vlas,ni pobolja ni pogora;kako nas samo vrte u krug,pale pa gase,kradu pak pomagaju;a mi ete tako blejimo(beee,hahaha) %)


bleja


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Ko ovdje kolo vodi ?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]