• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Koliko vam je bitno da ste vi u pravu
Koliko vam je bitno da ste vi u pravu






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-09-18 , 10:47 AM

Koliko vam je bitno na kraju neke rasprave da izadjete kao pobednik?
Odnosno da dokazete da ste u pravu?
Da li ubedjujete nekoga do besvesti?
Da li se povucete po principu,pametniji popusta? :)










63
poruka na forumu
10 58



post # 2 | 2012-09-18 , 8:46 PM

Pravilo br. 1 ja sma uvijek upravu ... :D

Pravilo br.2 ako nekim slučajem i nisam pogledaj pravilo br.1 ...

Dakle . mnogo mi znači čak i kad nisam upravu ubjedim sebe da jesam nekim ljudima je tako lakše živjeti :D


Žena, sigurna u sebe, na ulici nema potrebe da se okreće za drugim ženama.. One se okreću za njom.





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 3 | 2012-09-18 , 10:11 PM

Kada smatram da sam u pravu, ako treba i glavom cu kroz zid ali cu dokazati da sam u pravu.
I to samo u slucajevima, kad neko bas navaljuje.
Ako mi je mrsko se objasnjavati, onda ga ostavim glupog u neznanju!


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2012-09-19 , 0:15 AM

Jako sam tvrdoglava po tom pitanju kad smatram da sam u pravu tvrdim to toliko dogo dok druga strana ne kaze ajde dobro te
a desili se da ne veruje preokrenucu svet i opet dokazati bila sam u pravu
E ali ako je u pitanju neko koga volim onda cu ga pustiti da mi pojasni sta ima reci ali cu opet reci eto sam ti rekla da sam ja u pravu :D :D
Mada jbg svi gresimo i kad se desi jednom u 10g da nisam bila u pravu ugrizla bi se od muke ali prezivim :D
Da zelim jos ovo reci nisam bas onako zla da bi rekla ja sam uvek u pravu to je za mene pocenjivanje drugih naravno svi smo po nekad u pravi ili krivu ;)










3268
poruka na forumu
448 1828



post # 5 | 2012-09-26 , 3:14 PM

jako mi je bitno da sam u pravu onda kada jesam, i onda se stvarno potrudim da argumentiram svoje stavove kojima cu dokazati da jesam u pravu.
mada i to ovisi, ako mi je stalo do teme i osobe kojoj moram da dokazem to i uradim, a ako nije, jednostavno precutim, ali ostanem pri svom stavu, i to stavim do znanja nekom gestom. :D


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








409
poruka na forumu
50 74



post # 6 | 2012-10-10 , 12:22 PM

Jako je bitno osloboditi istinu i branim je svim silama, iskljucivo kada posjedujem cvrste dokaze i cinjenice. """""Torba praznih rijeci i trci, trci nigdje nista opipljivo""""", pa zar to nije ironija...smijesno.

Kada dodje do sukoba misljenja, ali samo sa sagovornicima za koje stoji da su dovoljno KOMPETENTNI da ucestvuju u dijalogu, trudim se do poslednjeg atoma snage da u toj prici nema pobjednika i gubitnika. Medjutim, kada imate posla sa """""tuborg mozgovima""""", ima li smisla bilo sta polemisati sa njima? NE, nema.

Najsimpaticnije ih je ostaviti da """""zive""""" u svom ubjedjenju da su u pravu. Neka beskonacno dugo gaje svoju tastinu. hehehehe
Oni ce sami, svojim """""inspirativnim potezima"""""dokazati koliko su u krivu. hehehehehe

Nekima zrno mudrosti je nepodnosljiv teret. Na ove pacenike ne trosim vise ni zrno svoje energije, jer bezlicni ostaju neprimjetni.

Kao misevi istrunuce u nekoj smrdljivoj kanalizaciji. ;)

Just relax...





  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 7 | 2012-12-03 , 3:43 PM

vise mi nije uopste bitno, a ni pre mi nije bilo mnogo bitno ali kada sam
pogledala film sedam i po
sada je sve jasno
pametniji popusta








1641
poruka na forumu
171 425



post # 8 | 2012-12-03 , 7:13 PM

Nemam zivaca raspravljati sa nekim ,polemisati do zore ,to sam radio pre dvadesetak godina ...vise ne obelezavam teritorije.Pustim ih da se slade








718
poruka na forumu
55 286



post # 9 | 2012-12-03 , 7:14 PM

Quote (Bothrops)
Pustim ih da se slade

gj


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 10 | 2013-05-24 , 8:16 PM

Pa ne da mi je bas bitno ali ja sam u pravu :D










2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 11 | 2013-05-25 , 8:25 AM

Pa u sustini i nije mi bitno da budem u pravu :D

Kako kad :) jer ako je osoba izuzetno drska i ako voli da se nadmece i u meni proradi inat da ne dozvolim da me spusta i dize sebe u visine :)

Ali padam na to kad neko prizna da nije bio u pravu , kad nije bio u pravu i sa takvom osobom mi nije tesko komunicirati i priznati joj da i ja nisam u pravu u nekim situacijama :)

Sto se tice veze tu sam spremna precutati i reci i da nisam u pravu cak iako jesam, samo da ne bih morala da se svadjam. Lose je znam , al sta da radim, mrzim se svadjati..
:)


Poruku je menjao/la majce_bg - Subota, 2013-05-25, 8:26 AM


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








1203
poruka na forumu
58 815



post # 12 | 2013-05-31 , 3:08 PM

Pa nije mi mnogo bitno da sam ja u pravu :)








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 13 | 2013-05-31 , 3:20 PM

a tako me zabole ja znam da ja jesam kad jesam a ostali jel znaju ili ne.....................pih


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








699
poruka na forumu
750 8679



post # 14 | 2018-07-15 , 1:03 PM

Pa u sustini nije mi bitno da ubedjujem druge da sam u pravu..
Ne dozvoljavam sebi da trosim svoje vreme ubedjujuci neke osobe u nesto-dovoljno mi je da ja znam da sam u pravu i ne treba mi tapsanje po ramenu kao dokaz za to..Jednostavnno vreme uvek pokaze..
Ali zato itekako znam priznati kad nisam..i ne smatram da je to slabost..
Ne volim ljude koji su u stanju da se posvadjaju da bi nesto dokazali ili nekog spustili do te mere..jer u pravu je samo onaj koji to ne mora da dokazuje da 
...ZATO PUSTITE DA DRUGI BUDU U PRAVU,A VI BUDITE SRECNI :)








417
poruka na forumu
137 1408



post # 15 | 2018-07-15 , 6:46 PM

Kada za nesto znam da sam u pravu ,a neko tvrdi da nisam ... volim da ga pustim da to on meni objasnjava kako nisam u pravu i slatko se nasmejem i zabavim.U ostalom nije me briga dali sam u pravu ,ali se ne raspravljam kada nisam siguran.Ne kaze narod bez veze : "Pametniji Popusta" ... hahahah ... U principu nije mi ni bitno dali sam u pravu - samo da nisam medju ljudima koji bi ti glavu otkinuli ako im kazes da nisu u pravu ...  kao


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Koliko vam je bitno da ste vi u pravu
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]