• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Koliko vam je bitno da ste vi u pravu
Koliko vam je bitno da ste vi u pravu

12158
poruka na forumu
3197 5766

post # 1 | 2012-09-18 , 9:47 AM

Koliko vam je bitno na kraju neke rasprave da izadjete kao pobednik?
Odnosno da dokazete da ste u pravu?
Da li ubedjujete nekoga do besvesti?
Da li se povucete po principu,pametniji popusta? :)

66
poruka na forumu
10 58

post # 2 | 2012-09-18 , 7:46 PM

Pravilo br. 1 ja sma uvijek upravu ... :D

Pravilo br.2 ako nekim slučajem i nisam pogledaj pravilo br.1 ...

Dakle . mnogo mi znači čak i kad nisam upravu ubjedim sebe da jesam nekim ljudima je tako lakše živjeti :D

Žena, sigurna u sebe, na ulici nema potrebe da se okreće za drugim ženama.. One se okreću za njom.

Leksi

2646
poruka na forumu
229 453

post # 3 | 2012-09-18 , 9:11 PM

Kada smatram da sam u pravu, ako treba i glavom cu kroz zid ali cu dokazati da sam u pravu.
I to samo u slucajevima, kad neko bas navaljuje.
Ako mi je mrsko se objasnjavati, onda ga ostavim glupog u neznanju!

Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!

12158
poruka na forumu
3197 5766

post # 4 | 2012-09-18 , 11:15 PM

Jako sam tvrdoglava po tom pitanju kad smatram da sam u pravu tvrdim to toliko dogo dok druga strana ne kaze ajde dobro te
a desili se da ne veruje preokrenucu svet i opet dokazati bila sam u pravu
E ali ako je u pitanju neko koga volim onda cu ga pustiti da mi pojasni sta ima reci ali cu opet reci eto sam ti rekla da sam ja u pravu :D :D
Mada jbg svi gresimo i kad se desi jednom u 10g da nisam bila u pravu ugrizla bi se od muke ali prezivim :D
Da zelim jos ovo reci nisam bas onako zla da bi rekla ja sam uvek u pravu to je za mene pocenjivanje drugih naravno svi smo po nekad u pravi ili krivu ;)

3448
poruka na forumu
448 1828

post # 5 | 2012-09-26 , 2:14 PM

jako mi je bitno da sam u pravu onda kada jesam, i onda se stvarno potrudim da argumentiram svoje stavove kojima cu dokazati da jesam u pravu.
mada i to ovisi, ako mi je stalo do teme i osobe kojoj moram da dokazem to i uradim, a ako nije, jednostavno precutim, ali ostanem pri svom stavu, i to stavim do znanja nekom gestom. :D

Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...

466
poruka na forumu
50 74

post # 6 | 2012-10-10 , 11:22 AM

Jako je bitno osloboditi istinu i branim je svim silama, iskljucivo kada posjedujem cvrste dokaze i cinjenice. """""Torba praznih rijeci i trci, trci nigdje nista opipljivo""""", pa zar to nije ironija...smijesno.

Kada dodje do sukoba misljenja, ali samo sa sagovornicima za koje stoji da su dovoljno KOMPETENTNI da ucestvuju u dijalogu, trudim se do poslednjeg atoma snage da u toj prici nema pobjednika i gubitnika. Medjutim, kada imate posla sa """""tuborg mozgovima""""", ima li smisla bilo sta polemisati sa njima? NE, nema.

Najsimpaticnije ih je ostaviti da """""zive""""" u svom ubjedjenju da su u pravu. Neka beskonacno dugo gaje svoju tastinu. hehehehe
Oni ce sami, svojim """""inspirativnim potezima"""""dokazati koliko su u krivu. hehehehehe

Nekima zrno mudrosti je nepodnosljiv teret. Na ove pacenike ne trosim vise ni zrno svoje energije, jer bezlicni ostaju neprimjetni.

Kao misevi istrunuce u nekoj smrdljivoj kanalizaciji. ;)

Just relax...

ket

838
poruka na forumu
157 663

post # 7 | 2012-12-03 , 2:43 PM

vise mi nije uopste bitno, a ni pre mi nije bilo mnogo bitno ali kada sam
pogledala film sedam i po
sada je sve jasno
pametniji popusta

2086
poruka na forumu
171 425

post # 8 | 2012-12-03 , 6:13 PM

Nemam zivaca raspravljati sa nekim ,polemisati do zore ,to sam radio pre dvadesetak godina ...vise ne obelezavam teritorije.Pustim ih da se slade

777
poruka na forumu
55 286

post # 9 | 2012-12-03 , 6:14 PM

Quote (Bothrops)
Pustim ih da se slade

gj

dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam

12158
poruka na forumu
3197 5766

post # 10 | 2013-05-24 , 7:16 PM

Pa ne da mi je bas bitno ali ja sam u pravu :D

2624
poruka na forumu
1815 16015

post # 11 | 2013-05-25 , 7:25 AM

Pa u sustini i nije mi bitno da budem u pravu :D

Kako kad :) jer ako je osoba izuzetno drska i ako voli da se nadmece i u meni proradi inat da ne dozvolim da me spusta i dize sebe u visine :)

Ali padam na to kad neko prizna da nije bio u pravu , kad nije bio u pravu i sa takvom osobom mi nije tesko komunicirati i priznati joj da i ja nisam u pravu u nekim situacijama :)

Sto se tice veze tu sam spremna precutati i reci i da nisam u pravu cak iako jesam, samo da ne bih morala da se svadjam. Lose je znam , al sta da radim, mrzim se svadjati..
:)

Poruku je menjao/la majce_bg - Subota, 2013-05-25, 7:26 AM

1308
poruka na forumu
58 815

post # 12 | 2013-05-31 , 2:08 PM

Pa nije mi mnogo bitno da sam ja u pravu :)

2796
poruka na forumu
1593 7617

post # 13 | 2013-05-31 , 2:20 PM

a tako me zabole ja znam da ja jesam kad jesam a ostali jel znaju ili ne.....................pih

НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!

791
poruka na forumu
582 6566

post # 14 | 2018-07-15 , 12:03 PM

Pa u sustini nije mi bitno da ubedjujem druge da sam u pravu..
Ne dozvoljavam sebi da trosim svoje vreme ubedjujuci neke osobe u nesto-dovoljno mi je da ja znam da sam u pravu i ne treba mi tapsanje po ramenu kao dokaz za to..Jednostavnno vreme uvek pokaze..
Ali zato itekako znam priznati kad nisam..i ne smatram da je to slabost..
Ne volim ljude koji su u stanju da se posvadjaju da bi nesto dokazali ili nekog spustili do te mere..jer u pravu je samo onaj koji to ne mora da dokazuje da 
...ZATO PUSTITE DA DRUGI BUDU U PRAVU,A VI BUDITE SRECNI :)

Nju niko ne moze da ima. Niko. Takva je.
Ludo svoja, a mozda ni sva svoja.
Sa njom mozes sve dok te hoce. Tacnije dok te hoce pored sebe.
Kad te nece,nema te sile,koja bi je ubedila suprotno.

773
poruka na forumu
137 1408

post # 15 | 2018-07-15 , 5:46 PM

Kada za nesto znam da sam u pravu ,a neko tvrdi da nisam ... volim da ga pustim da to on meni objasnjava kako nisam u pravu i slatko se nasmejem i zabavim.U ostalom nije me briga dali sam u pravu ,ali se ne raspravljam kada nisam siguran.Ne kaze narod bez veze : "Pametniji Popusta" ... hahahah ... U principu nije mi ni bitno dali sam u pravu - samo da nisam medju ljudima koji bi ti glavu otkinuli ako im kazes da nisu u pravu ...  kao

Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Koliko vam je bitno da ste vi u pravu
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]