• Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Moj Komsija(sused)
Moj Komsija(sused)






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-11-01 , 11:54 PM

Sta generalno mislite o vasim komsijama(susedima) ljudima kojima ste okruzeni?
Da li vas smaraju,da li su radoznali ....?
:D










421
poruka na forumu
65 124



post # 2 | 2012-11-02 , 0:44 AM

Imam ljubomorne i zavidne komsije i uvek saznam prvo od njih sta se desava u mom dvoristu, kuci, stanu...u mom zivotu.
Uzas!








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 3 | 2012-11-02 , 1:07 AM

Quote (Dusomoja)
Sta generalno mislite o vasim komsijama(susedima) ljudima kojima ste okruzeni? Da li vas smaraju,da li su radoznali ....?


Imam prilicno miran komsiluk. Uglavnom preovladavaju stariji ljudi, penzioneri, ali nekako su skroz super, njima je dovoljno da se javis na ulici kad ih sretnes, pitas ih kako su..valjda im prija taj mali znak paznje. I uvek imaju reci hvale.

Kada je lepo vreme najvise volim da srecem po ulici, onaj najsladji i najmladji komsiluk :) klince i klinceze, e s njima se najvise ispricam :) I neka ih bude sto vise.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2012-11-02 , 1:45 AM

Ovako...zivim u ulici gde je generacija odraslih od 19-50g
Mnogo je zanimljivo ziveti ovdje jer nemoze nikome nista izmaci :D pogotovo mojoj komsinici sa leve strane
ona je za mene smor svakodnevno me zove po 2-3 puta kad vidi da mi nema auto ispred kuce obavezno zove %)
kao fora hej Majo izvini ako smetam verovatno nisi kuci %) %) %) a videla da nema auta jer u tom pravcu gleda njen prozor >(
Inace svi ostali su ok ima nas svakakvih dosta svaba pa 4 kuce sa balkana tj mi pa Armenija,Kosovo
u glavnom veselo je i cesto se nesto organizuje u ulici .










387
poruka na forumu
34 201



post # 5 | 2012-11-02 , 1:56 AM

moj komsiluk je miran i nezainteresovan,stariji su ljudi,a i ja osim javljanja i pitanja za zdravlje,retko kad pitam vise,tako da imamo postavljenu barijeru za neke suvisne dijaloge ili monologe...meni tako odgovara :)


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn








235
poruka na forumu
101 568



post # 6 | 2012-11-04 , 12:14 PM

Imam fini komšiluk i poštujem ih puno...
Bošnjaci,Slovaci ,Romi ,Srbi ,Hrvati ,Makedonci...
Sve prijatni i dobri ljudi i volim ih,navikao sam se na njih.





  Sid



380
poruka na forumu
105 507



post # 7 | 2012-11-04 , 1:13 PM

imam najbolji komsiluk na svijetu...
ja ne razumijem turski kad mi psuju, oni ne razumiju hrvatski kad im vratim...
i sve to zacinimo s srdacnim osmjehom...


jedno je kad ceznes za nekim ko je daleko,
a drugo kad ceznes za nekim ko je kraj tebe, tu...

godine nas obrade razlicito...
nekome postane vazno s kim ce leci,
a nekome s kim ce se probuditi...








1641
poruka na forumu
171 425



post # 8 | 2012-11-07 , 11:28 PM

Imam dobre i prijatne komsije .





  zione



15
poruka na forumu
1 7



post # 9 | 2012-11-08 , 11:36 PM

sta mislim o komshiji - dobar je to warrior

Salu na stranu - sve dok ih ne cujem u svom stanu, obozavam ih :D


Fajlovi: 8775862.jpg (242.2 Kb)

better die trying then living in regret








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 10 | 2013-01-06 , 6:01 PM

ma divni su...
ujutro bacaju vrata od garaze, da se protrese cijeli ulaz...
masina za ves cetrifugira u ponoc... a naredna se pali u 6,00 ujuto %)
kada idu stepenicama imate osjecaj da ste na stazi slonova...
a srdacno se pozdravimo pri svakom susretu uz osmjeh koji raspretlava :D


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  Pegaz



1294
poruka na forumu
1315 7661



post # 11 | 2013-01-06 , 6:36 PM

devils_angel, ja se fino ponasam :p :p










3268
poruka na forumu
448 1828



post # 12 | 2013-01-07 , 12:19 PM

Pegaz, ma ti si sunce mamino


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 13 | 2013-01-08 , 12:26 PM

Komsije kao komsije,ima ih raznih.
Ima jedna kuca gde su svi bolesni (bukvalno) i sin preti da ce zvati policiju a otac da ce preskociti ogradu,isprepucati tog ko baca petarde i zapaliti mu kucu,otrovali su komsiji dva rasna psa "jer im smetalo lajanje",prete da ce komsiji poklati sve u dvoristu sto ide "jer im smeta buka",prete detetu od drugog komsije koje ima 8 godina da ce ga prebiti jer sme da baca petarde u svom dvoristu,prete komsiji do nas da ce mu poseci zivu ogradu "jer im smeta".
Oni kada se gadjaju obucom po kuci,lupaju vratima,urlaju jedni na druge svi to ignorisu iako smeta.
Inace imaju para i svaku glupost koju njihovi sinovi naprave zataskaju po principu "para vrti gde burgija nece".
Imam komsinicu koja maltretira sina i snaju koji nemaju gde da zive sem sa njom-zlobna,ogranicena osoba koja misli da je uvek u pravu.
Ostali su manje vise ok.
Biser je baka koja ima gomilu para a zivi u bedi jer je "steta da se pare trose".


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








235
poruka na forumu
101 568



post # 14 | 2013-01-18 , 8:57 AM

Ja naučio sve da volim pa tako volim i komšije .
Meni je lepo sa komšijama .
A generalno nigde se nisam nikad s nekim zamerio pa ne bih ni sa komšijama . Hiljadu puta sam doživeo da mi je dobar komšija bolji od roda rođenog . A i ja se prema svima ophodim sa respektom. Na kraju krajeva ,tako je i lepše ,tako i zaslužujemo .
Mada ovde u Pazovi ,svi jedni druge pozdravljamo i pitamo se i ako nismo komšije .








1354
poruka na forumu
453 256



post # 15 | 2013-01-18 , 11:54 AM

Imam miran i dobar komsiluk, svako gleda svoja posla :) Mada ima i onih koji prosto ne mogu a da ne zabadaju nos u tudje stvari :) Al sreca vise je onih normalnih :) Sve u svemu ok su :)


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Moj Komsija(sused)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]