• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Šta o muškarcu govori njegova slika profila?
Šta o muškarcu govori njegova slika profila?






421
poruka na forumu
65 124



post # 16 | 2012-11-23 , 1:50 AM

Quote (komsha)
Gde si deluxe,zemlja te pojela

Komsho legendo!
Evo me care, branim muski rod. lele
Slabo sam ja ovde.
Radim neke bitne stvari u zivotu.
Ti?


(ova poruka nije spam) :p








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 17 | 2012-11-23 , 11:44 AM

Quote (Deluxe)
nemojte da mi uzmete za zlo sto se stalno nesto bunim. Nisam svadjalica.

ne bih ni ja da se raspravljam, a ni ne daj Boze, svadjam, ali... da li je ikome jasno da je ovdje rijec o fotografijama na raznim mrezama, tipa FB??
Quote (Deluxe)
na mom avataru je moja neulepsana slika.

rijetki su oni koji su na svoje avatare ovdje stavili svoje fotografije... iskreno, svaka cast!!
ja prva nisam niti cu ikada. cak sam i na FB stavila neku animaciju necega %), jer nas dragi sef Davor, drzi na naslovnici "fotografije" ljudi koji su lajkali VN. Isto tako, nikada nisam, niti cu, postaviti svoju fotografiju na ovaj forum, u za to namjenjenu temu... zbog cega??? jel svi moraju znati kako neko izgleda?? ljudi koji to trebaju, tj. za koje JA smataram da trebaju da znaju, i znaju kako izgledam. ostali nemaju tu "cast". a to su ljudi koje bih i u stvarnom svijetu srela. ne zato sto sam ruzna, mada su i to subjektivni osjecaji i svako ima pravo na misljenje o nekome, da li je lijep ili ruzan, sto krijem svoj identitet (mislim da svako iole zainteresiran za mene zna da ja najmanje krijem svoj status na ovom site) ili iz nekih tamo "razno-raznih" razloga....
mislim da sada "iskacem" iz teme... pa cu se ovdje i zaustaviti... da ne bih i ja postala feministica, iako nisam
Quote (Vladi)
vlasnica teme
samo sam ju postavila :D ja ovdje nista ne posjedujem ;)

Added (2012-11-23, 9:44 AM)
---------------------------------------------
Quote (Deluxe)
Sve je ovo zezanje.

i tu se slazem s tobom :D


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








759
poruka na forumu
24 112



post # 18 | 2013-02-16 , 2:05 AM

nesta mi ovo nerealno zbunjen


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Šta o muškarcu govori njegova slika profila?
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]