• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Šta o zeni govori njena slika profila? (Imperija uzvraca udarac)
Šta o zeni govori njena slika profila?



  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 1 | 2012-11-19 , 2:37 AM

Slika profila mnogo toga govori o vlasniku profila – pozerka, opuštena , slatkiš ili glumica? Uz pomoć slike profila predstavljamo svoj ime i prezime u Fejsbuk zajednici. Tu sliku mogu videti svi. Zbog toga je ona pažljivo odabrana. Šta njena profilna slika govori o njoj?

Crno bela fotografija - Svi znamo da bolje izgledamo na crno belim fotografijama. Ozbiljnije. Zgodnije. Zanimljivije. Nekako smo art. A takav utisak ona i želi da ostavi. Ako je reč o lepoj slici, devojka je profinjena. Ali imajte na umu – njoj je prvi utisak veoma važan, i upravo zato ona želi da ga ostavi prva.

Fotografija sa sunčanim naočarima - Vidimo se, ali zapravo nas nito u potpunosti ne vidi. Jer skrivamo svoje oči, a znamo da su one ipak glavne na licu svake osobe. Ona želi ispasti cool i tajanstveno. Ili je jednostavno nefotogenična, a ruku na srce, svi dobro izgledamo sa sunčanim naočarima.

Slika s likom iz crtaća ili stripa - Nasmejano gleda u svoju majicu na kojoj je Miki Maus. Grli veliku Helo Kiti igračku. Ona je zaigrana i vesela, ali možda i pomalo naivna.

Slika s kućnim ljubimcem - Ona obožava svoju mica macu ili čupavog maltezera. Imajte na umu da morate biti dragi i njenom kućnom ljubimcu. I pogotovo morate da volite životinje.

Polugola fotografija - Na prvi pogled je svakako primamljivo, ali takva devojka očajnički traži pažnju. Fotografije u kojima je samo u kupaćem kostimu je stavljena kako bi se lajkovala i kako bi vlasnica ponosno čitala dobre komentare. Veliku pažnju polaže na spoljni izgled.

Ukočena fotografija kao iz lične karte - Devojka možda i izgleda slatko na toj slici, ali ima nešto odbojno u tom ukočenom držanju. Ipak je Fejsbuk pre svega zabava. Postoje dva objašnjenja – ne voli da se slika i to je jedina fotografija koju ima ili je ona zaista ukočena pa misli da je to baš zabavna fotografija.

Slika sa žurke - Na fotografiji grli drugaricu, a u drugoj ruci drži koktel. Ona voli da se zabavlja. Ili barem želi da ostaviti takav utisak. U većini slučajeva reč je o lepoj uspomeni na dobar izlazak i drage drugarice.

Obrađena i ukrašena slika - Njeno lice u plavim tonovima, srca na sve strane i neki ljigavi stihovi oko njene glave. Ona voli pratiti trendove, ali pri tome nije baš kreativna nego više kopira. Voli romantične stvari.

Smešan natpis - Ako se nasmejete na natpis, cilj je postignut. Osoba je zabavna i ne shvata sve stvari preterano ozbiljno. A uvek možete ići i za tim da je ružna pa se sakriva iza svog humora.

Ima svega, samo nje ne - O njoj znaš jedno, a to je da ima sjajan ukus za profesionalne fotke . A gdje je ona? nema je? Zašto? Zato što se oseca skromno ružno ili krajnje iskompleksirana, mada voli da se krije iza tudjeg indetiteta. nesto trece ne postoji








1354
poruka na forumu
453 256



post # 2 | 2012-11-19 , 3:44 AM

zbunjen zbunjen zbunjen zbunjen zbunjen zbunjen zbunjen
znaci moja ne spada nigde nema je medju navedenim :p :p :p :p


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 3 | 2012-11-19 , 3:53 AM

djawolica87,

Ima svega, samo nje ne jer to??? desilo se da mi je pisaca masina zaglavila pa nije odkucala :D ali bolje da ne dodajem xaxaxaxxxx ima nesto slicno u temi sta kaze slika od muskog profila e tamo je nekoj feminiskinji masina za kucanje radila i previse xaxaxaxaxxx :D

p.s ti si posebna jer tako :)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2012-11-19 , 4:18 PM

:D %) Pa da ko drugi bi ovako nesto pametno postavio hmmm cudno sto nema i muskarc :D

Nego ja se ne pronalazim nigde ni u jednom :D
Razlog
Menjam 4 karaktera kroz moje avatare tako da mislim da je tesko oceniti mene po avataru :p










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 5 | 2012-11-20 , 3:02 AM

Quote (Vladi)
Fotografija sa sunčanim naočarima - Vidimo se, ali zapravo nas nito u potpunosti ne vidi. Jer skrivamo svoje oči, a znamo da su one ipak glavne na licu svake osobe. Ona želi ispasti cool i tajanstveno. Ili je jednostavno nefotogenična, a ruku na srce, svi dobro izgledamo sa sunčanim naočarima.


Imala sam takvu fotku jedno vreme, jes da su mi se oci videle :D nisam fotogenicna, sta ces :D mukica.

Quote (Vladi)
Slika s likom iz crtaća ili stripa - Nasmejano gleda u svoju majicu na kojoj je Miki Maus. Grli veliku Helo Kiti igračku. Ona je zaigrana i vesela, ali možda i pomalo naivna.


Imala sam i sliku Strumfete :D iz odredjenog razloga :D Vesela jesam, naivna, ako tako kazete, moram da vam verujem :D

Quote (Vladi)
Smešan natpis - Ako se nasmejete na natpis, cilj je postignut. Osoba je zabavna i ne shvata sve stvari preterano ozbiljno. A uvek možete ići i za tim da je ružna pa se sakriva iza svog humora.


Bilo je i natpisa :) nisam zabavna, krijem svoju ruznocu :D

Quote (Vladi)
Ima svega, samo nje ne - O njoj znaš jedno, a to je da ima sjajan ukus za profesionalne fotke . A gdje je ona? nema je? Zašto? Zato što se oseca skromno ružno ili krajnje iskompleksirana, mada voli da se krije iza tudjeg indetiteta. nesto trece ne postoji


Trenutno me nema :D tajni identitet :p kompleksi pice na sve strane :D Bojim se da cete me manje voleti kada vidite da sam skromno ruzna :D


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 6 | 2014-06-02 , 1:32 AM

Quote Anna_Anna ()
Imala sam i sliku Strumfete

sta ce tebi moja slika na profilu lol :lol: lol

A joj ... vide ti teme ...

A kako nema onoga da se grli sa cojkom ...pa sa onim kao smijesnim facama ... kad pokusava da nesto izvede a to neide lol

Ismija se dobroo sad :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








278
poruka na forumu
526 2505



post # 7 | 2014-06-02 , 2:10 AM

Pa, mislim da ovo važi za fb... ako je tako, onda...

Quote Impi ()
Crno bela fotografija - Svi znamo da bolje izgledamo na crno belim fotografijama. Ozbiljnije. Zgodnije. Zanimljivije. Nekako smo art. A takav utisak ona i želi da ostavi. Ako je reč o lepoj slici, devojka je profinjena. Ali imajte na umu – njoj je prvi utisak veoma važan, i upravo zato ona želi da ga ostavi prva.


Quote Impi ()
Ukočena fotografija kao iz lične karte - Devojka možda i izgleda slatko na toj slici, ali ima nešto odbojno u tom ukočenom držanju. Ipak je Fejsbuk pre svega zabava. Postoje dva objašnjenja – ne voli da se slika i to je jedina fotografija koju ima ili je ona zaista ukočena pa misli da je to baš zabavna fotografija.


Quote Impi ()
Ima svega, samo nje ne - O njoj znaš jedno, a to je da ima sjajan ukus za profesionalne fotke . A gdje je ona? nema je? Zašto? Zato što se oseca skromno ružno ili krajnje iskompleksirana, mada voli da se krije iza tudjeg indetiteta. nesto trece ne postoji

:D


"Dream big," they say. "Shoot for the stars." Then they lock us away for twelve years and tell us where to sit, when to pee, what to think. Then we turn 18 and even though we've never had an original thought, we have to make the most important decision of our lives. And if you don't have the money and you don't really have the grades, a lot of the decision gets made for you.








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 8 | 2014-06-02 , 9:37 AM

Quote Impi ()
Fotografija sa sunčanim naočarima - Vidimo se, ali zapravo nas nito u potpunosti ne vidi. Jer skrivamo svoje oči, a znamo da su one ipak glavne na licu svake osobe. Ona želi ispasti cool i tajanstveno. Ili je jednostavno nefotogenična, a ruku na srce, svi dobro izgledamo sa sunčanim naočarima.


xd ovo drugo :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!





  Dea92



1186
poruka na forumu
856 5488



post # 9 | 2014-06-02 , 3:57 PM

Quote Impi ()
Fotografija sa sunčanim naočarima - Vidimo se, ali zapravo nas nito u potpunosti ne vidi. Jer skrivamo svoje oči, a znamo da su one ipak glavne na licu svake osobe. Ona želi ispasti cool i tajanstveno. Ili je jednostavno nefotogenična, a ruku na srce, svi dobro izgledamo sa sunčanim naočarima.

Added (2014-06-02, 2:57 PM)
---------------------------------------------

Quote Impi ()
Ima svega, samo nje ne - O njoj znaš jedno, a to je da ima sjajan ukus za profesionalne fotke . A gdje je ona? nema je? Zašto? Zato što se oseca skromno ružno ili krajnje iskompleksirana, mada voli da se krije iza tudjeg indetiteta. nesto trece ne postoji


I dusa i telo sve je CRNO BELO, za ostalo nek nas ČUVA BOG ♥

Zagrli i poljubi me sada,
ostani bar noćas sa mnom do kraja,
gromovi nek lome nebo mog grada,
nek padaju letnje kiše po nama.... ♥♥♥♥♥

N♥♥♥








197
poruka na forumu
197 1524



post # 10 | 2021-06-08 , 9:29 AM

auuu lol


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Šta o zeni govori njena slika profila? (Imperija uzvraca udarac)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]