• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Zadovoljstvo
Zadovoljstvo






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-02-06 , 1:25 PM

Ako naucimo da cenimo naizgled male ali velike stvari, nista u zivotu nece moci ...da nas povredi, ili osecaj pripadnosti, umece davanja, ljubav prema svakom zivom bicu ne samo prema ljudima, i cvece moze u nama probuditi radost i ljubav sve to moze da ublazi udarce sudbine.


Kakva ste osoba da li ste sretni i kad nemate mnogo
Da li nesto prijatno utice na vas kad ste u dilemi
Ili ste osoba kojoj treba dosta a ne malo?










386
poruka na forumu
90 1169



post # 2 | 2013-02-06 , 1:51 PM

Ja sam osoba kojoj treba malo da bude srecna samo da sam sa tih nekoliko osoba na okupu rock

Uglavnom mi malo fali jer nisam materijalista,a pruzam ljubav kako je i dobijam










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2013-02-06 , 8:25 PM

Da se mogu povrediti to stoji sa bilo cim
Da me moze buket ruza razveseliti to uvek pali znaci moze i jedna smao kod mene izaziva srecu i osmeh na licu
Ne ceznem za nicim materijalnim jer mislim da sve sto zelim imam ili cu imati.

Kako drugi to gledaju neznam ali cesto cujem pa zar ti je svejedno nije mi svejedno ali mislim da prsten ili skupa torba nemogu ipak izazvati na meni kao sto moze cvece a ono je daleko jeftinije.

Kad ceznem to moze samo da je neka draga osoba










782
poruka na forumu
47 137



post # 4 | 2013-02-07 , 1:28 PM

Ja trazim mnogo ali mnogo i dajem.
Cvece ne podnosim, ali cokolada ili osmeh kao poklon su mi sasvim dovoljni ako neke druge, bitnije stvari stimaju.
Ako postoji problem koji je neresen izmedju mene i partnera, nema tog poklona na svetu koji me moze obradovati...osim razgovora i resenja problema.
Po prirodi nisam nimalo flegmaticna i opsesivno zelim do detalja isplanirati svoj dan...i jako sam nezgodna ako nesto ne ide po planu.
Za svoju materijalnu sigurnost se sama brinem tako da mi to nije prioritet ali da bih sela i rekla : "e sad mi je sve po volji" treba dosta stvari da se poklopi.


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 5 | 2014-02-18 , 2:53 AM

Quote Dusomoja ()
Kakva ste osoba da li ste sretni i kad nemate mnogo
Da li nesto prijatno utice na vas kad ste u dilemi
Ili ste osoba kojoj treba dosta a ne malo?


- sretna sam jer sam zadovoljna i sa onim sto ima :)
- uh prijatno da li utice.. pa trudim se da ta dilema netraje mnogo da to sto prije rijesim al nekad neide jednostavnoo
nece da ode i gotovo
- kada je cvijece u pitanje.. uvijek me usrecii .. jos kad znas da je od srca... kad bi ubraoo onaj iz livade baste...
dobro je .... ne trazim mnogo ... niti bi kad trazila .. samo neka sam sretan .. ostalo ce samo :)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2017-04-23 , 10:59 PM

:) Zdrava , Sretna zar se mogu pozaliti.




Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Zadovoljstvo
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]