• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Sta posle Vojvodine Net-a
Sta posle Vojvodine Net-a






417
poruka na forumu
137 1408



post # 16 | 2014-06-03 , 2:42 AM

Postovanje "VN TIMU" i sajtu za koji sam rekao da ce za mene biti No.1 ,bilo kada i bilo sta da se desi /jos kada sam odlucio da se prijavim u njega ,pre nesto vise od godinu dana ,ali sam ga posecivao redovno i do tada ,a onda ko se seca ,je dosao pametan potez - da za odredjen period niko ko nije prijavljen ,nije mogao da udje u sajt-veoma pametno ,ali ja sam odavno odlucio da je "V-NET" sajt za mene i nisam se kolebao ni jednog trenutka nego sam se odmah uclanio.../.Svi vi ste No.1 i DA ,ostacete mladi i veseli u glavi do 150-te god.!Neki me znaju ,neki ne ,neki vole ,a opet mnooooogi me ne vole ,jer obicno /kao sada lol ,imam tendenciju da "davim" sa komentarima - zasta se iskreno izvinjavam zbog toga ,a opet to i sada radim.../.Govorim vam to ,jer imam 41-nu god. i sada sigurno znam da cu se u glavi osecati kao da imam 25 god. do kraja zivota ,jedino sto ce telo sa vremenom da me podseca na realnost mojih mogucnosti.Tako cete se i vi osecati ,ali zivot nas vodi na sasvim ne ocekivane strane i "nikad ne reci nikad" ,ali mislim da ce sajt ,kako i sami kazete ,biti tu ,uvek bolji i bolji /nadam se/ ,a i VI svi cete ostati ovde sto duze /nadam se/ ,prateci ga i secati se kako ste "nekada" radili ono sto tada budu radili "neki novi klinci" ,gledajuci sve to negde iz prikrajka sa osmehom na licu ,znajuci da ste VI nekada bili isto "takvi" - Ostri ,Realni ,Susretljivi ,ali uvek Ljubazni bez obzira na "zvanje" koje ste imali ili obavljali na sajtu /a to verujem ,nije lako ,jer kako svi znamo "koliko ljudi ,toliko i cudi ,tj. ukusa"/.Naravno ,nadam se da ce to vreme doci sto je moguce kasnije ,ali nazalost zivot proleti u trenutku ,a to je cinjenica koje smo svi svesni ,ali ne toliko dok se to i ne desi...Dobro dosta sa mojim depresiranjem...Koristim ovu temu za oprostaj na nekih godinu dana,jer sutra odlazim u inostranstvo i sa Mirovnim Snagama idem /ne znam jos gde/ da zaradim jos novca i kao ,bar malo doprinesem miru u svetu.Naravno sajt ce posecivati moja zena ,ali veoma retko ce se prijavljivati ,osim sa vremena na vreme ,da se na "pp" cuje sa prijateljima koje je stekla ovde uz mene ,a i ja cu ,nadam se - kada dobijem dopust za posetu kuci ili vam mozda nabacim neke nove clanove sa mesta na kojem budem stacioniran ,ako i kada budem imao vremena za to.Sve u svemu ,nadam se da cu vas sve zateci isto Srecne ,Pozitivne ,"Opasne" ,Ljubazne i "lude" ,kao i do sada.Sve vas POZDRAVLJAM od srca /cak i one koji me ne vole/ i nadam se da ce moje odsustvo od kuce "brzo" proci /jer vec pocinjete da mi nedostajete - ziveli prijatelji /.Sada odlazim da se druzim sa zenom ,a onda na spavanje ,pa na put...Jedino se nadam da cu sacuvati "glavu" na mestu ,jer sam obecao zeni da se vise necu baviti ovim "vojnim" poslom i zbog nje sam i otisao u penziju sa 40 god. /kada bi mi se ,Ne Daj Boze ,"nesto" dogodilo ,uveren sam da mi ona to nikada ne bi oprostila/ ,naravno Mirovne Snage su daleko bezbednije od mog ranijeg "posla" ,ali jednostavno volim miris baruta ili da kazem kao filmofil: "Obozavam miris napalma u ranu zoru"...Toliko od mene i mog "davljenja" i jos jednom - Pozdravljam Vas SVE . . . . . B) cao


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Sta posle Vojvodine Net-a
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]