• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Kućni ljubimci u restoranima... (da ili ne)
Kućni ljubimci u restoranima...






3268
poruka na forumu
448 1828



post # 1 | 2013-02-22 , 10:09 PM

Sve više restorana, kafića, prodavnica u regionu dopušta da vlasnici borave u njihovom prostoru sa ljubimcima!

Kako biste reagovali na takvu praksu u Vašem mjestu??



Fajlovi: 9266223.jpg (25.7 Kb)

Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 2 | 2013-02-22 , 10:59 PM

Ako je prodavnica/kafic/restoran iskljucivo i samo za ljude sa kucnim ljubimcima to je ok.
Ali u obicnim objektima to treba da je zabranjeno jer ima ljudi alergicnih na krzno zivotinja,ima ljudi koji se plase,ima ljudi koji smatraju da to nije higijenski.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"





  Tufna



42
poruka na forumu
24 125



post # 3 | 2013-02-26 , 2:09 PM

Ja strasno volim zivotinjeee al zivotinju nemoj pored moje hrane i nemoj mi dovodit psa tamo gdje ja jedem!.
a u kaficu mi je ono ok..stvar izbora a eto meni ne smeta :D..u svakom slucaju to opet ovisi o vlasniku ...a na terasi ako je na povodcu ne vidim razlog zasto bi nekome smetao? samo ne volim da mi se petlja tamo gdje ja jedem jer je totalno nehigijenski... dakle ne u restoranima, oni trebaju imat svoj dio ....u ostalom..ocemo ovako idem izvest curu na veceru pa cu povest i svoj psa da nam pravi drustvo?? helouu?? ..ljudi pretjeruju! :D sve 5 ako restoran ima dio gdje ces ostavit psa za to vrijeme..al ovako nikako!..








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 4 | 2014-06-03 , 1:44 PM

Ja znaci volim zivotinje .. i previse mozda... :D
al da uvedem sad zivotinju u restoran gdje je se jede.. mislim da to nije fino ..

Sad zamislite scenu nekolko pasa u restoranu .. nekom fensi.. i da to sve pocne da skace po stolovima.
Razumijem da su dresirani i sve .. ajde ti smiri zivotinju kad je gladna i kad vidi mesoo :D

Quote Tufna ()
ako restoran ima dio gdje ces ostavit psa za to vrijeme..al ovako nikako!..

e bas tako :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








154
poruka na forumu
3 34



post # 5 | 2014-11-23 , 12:21 PM

Au, ja sam protiv toga mislim stvarno još sada trebam da pazim samo da mi ne iskoči neko kuče ili da me ne prepadne ma daj , to ne valja , PROTIV toga sam




Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Kućni ljubimci u restoranima... (da ili ne)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]