• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Nasi komentari od ranije
Nasi komentari od ranije






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-02-28 , 7:29 PM

Da li vam se desilo, posle nekog vremena, da prelistate forum i nadete svoje komentare u nekim diskusijama, da li ste se iznenadili da ste tako napisali, ili bukvalno se smejete i samom sebi divite i tako ste ocarali nekoga ili ste postideli i bude vam zao a ipak je prekasno da povucete komentar?










314
poruka na forumu
15 192



post # 2 | 2013-03-01 , 5:52 PM

Uzet ću sebi za pravo da dam odgovor, ali da pitanje preformulišem malo u korist sebe :P

Quote (Dusomoja)
Da li vam se desilo, posle nekog vremena, da prelistate ovaj forum ili neki drugi ukoliko ste bili na nekom i nadete svoje komentare u nekim diskusijama, da li ste se iznenadili da ste tako napisali, ili bukvalno se smejete i samom sebi divite i tako ste ocarali nekoga ili ste postideli i bude vam zao a ipak je prekasno da povucete komentar?


Dešavalo se, itekako :)
Na svu sreću, forum na kojem sam ja bila dugi niz godina, ostao je arhiviran i dan-danas mogu da ga prelistam i da se smijem nekim svojim izjavama.
Koliko ima smiješnih, toliko ima i onih koje su me oduševile.
Tačno vidiš gdje si imao "rupe" u znanju, kad si počeo da emotivno sazrijevaš, da pokazuješ afinitete ka nečemu itd.
Obično diskusije koje sam JA vodila,ako se uopšte mogu nazvati diskusije, svodile su se na šale, nisam mogla da održim dozu ozbiljnosti koja je neophodna da bi te neko shvatao ozbiljno i kad poslije nastojiš to da budeš. Međutim, na moju sreću, bila sam prihvaćena takva kakva jesam što mi se i osladilo kao šestaestogodišnjakinji.

Nisam nikog postidila, koliko sam uspjela da popratim svoje stare komentare,ali znala sam da budem pogrešno protumačena od strane novih članova koji nisu imali nikakvu sliku o meni. Ali općenito, naučila sam iz toga kako se ne treba šaliti sa svima jer nikad ne znaš ko je sa druge strane i ko kako šalu prihvatu ili da li je uopšte zna prihvatiti.

Bili su to lijepi dani, sad se već ostarilo ruza










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2013-11-14 , 7:52 PM

Ponekad se cudim da sam tako pisala ili u momentu razmisljala ali jbg to je dokaz kako s emenjamo kako se pitamo to sto pitamo kako vreme ide nosi svoje pa i nas um.







  Pegaz



1294
poruka na forumu
1315 7661



post # 4 | 2013-11-14 , 9:37 PM

Pisem bas ono sto mislim, i posle njanjanja nema kajanja :) a i ne mijenjam svoje misljenje, tako da sam siguran u svoje rijeci :)










387
poruka na forumu
34 201



post # 5 | 2014-01-20 , 2:09 AM

kako da ne,naletim,a i ne secam se da sam pisala.obicno mi se desi da se ismejem,ali da bih nesto menjala,ne.mozda samo dodala.bude mi drago da vidim da jos neko ima isto misljenje,a sigurno nisam nikoga povredila,bar ne namerno. :D


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 6 | 2014-01-21 , 2:00 AM

nista ne bih menjao bar mislim jer sve je receno kada sam se osecao tako :D


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








58
poruka na forumu
7 39



post # 7 | 2014-01-26 , 1:21 AM

Nekad mi se čini da sam debil, na trenutak.


Мислим да сам видео муњамикса!








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 8 | 2014-04-21 , 10:03 PM

Quote Dusomoja ()
Da li vam se desilo, posle nekog vremena, da prelistate forum i nadete svoje komentare u nekim diskusijama, da li ste se iznenadili da ste tako napisali, ili bukvalno se smejete i samom sebi divite i tako ste ocarali nekoga ili ste postideli i bude vam zao a ipak je prekasno da povucete komentar?


Iznenadim se... haha nekad se i nasmijem ... kazem samoj sebii jesam to ja rekla ..
A sad da li bi kad promijenila sta... ne nikad... uvijek stojim iza onog sto sam rekla/tj napisala ??


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 9 | 2014-04-23 , 1:15 PM

pa ne bih se iznenadio verovatno jer sve sto sam pisao bilo je prema tom trenutku po meni dobro hahaaha :p :D


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








305
poruka na forumu
403 1340



post # 10 | 2014-04-23 , 2:08 PM

NNe,i dalje hejtujem sve :D


Uvek u zivotu postoji neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji i tada nastaju sve nevolje ! ! !








172
poruka na forumu
79 708



post # 11 | 2014-05-11 , 4:29 AM

au itekako xd gledam komentare i krstim se xD ne ne to nisam ja xd


Znas li zasto gavran zvuci kao pisaca masina?
-Ne, zasto?
Neam pojma...








59
poruka na forumu
110 531



post # 12 | 2014-05-11 , 9:16 AM

Jok ja...ma baš me briga.Previše sam opuštena i slobodna život je prekratak i zato volim da grešim,volim da se smejem i sebi ali i drugima,volim da provociram jer zaista mrzim pojedine "mudrice"kojih ima na sajtu tako da isfolirani-out!!!








232
poruka na forumu
1329 2114



post # 13 | 2014-05-29 , 8:30 PM

Procitao,smeh,misao na kakvim li sam drogama bio :D :p


"A ja, ja sam sve ono sto nikad ne biste ni predpostavili.
I nisam, ama bas nista od onog sto bi se moglo reci o meni na prvi pogled"

Acta non Verba








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 14 | 2015-02-02 , 1:41 AM

ponekad nabasam na moj stari komentar i ne bih i dalje nista menjao ....sve je to bilo na mestu tada da


FORTIS FORTUNA ADIUVAT


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Nasi komentari od ranije
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]