• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Izbori
Izbori






308
poruka na forumu
349 1445



post # 1 | 2013-03-05 , 6:08 PM

Dali participirate u političnom životu svoje sredine? To znaci dali izlazite na izbore?


Previse znam zato previse patim
Video sam svasta pa sa prestao da cudim se








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2013-03-05 , 6:57 PM

Quote (gancanagh)
To znaci dali izlazite na izbore?


Svake g u oktobru su izbori u Austri idem kad dodje poziv ali samo da znate ja tamo bubnem neko ime samo zaokruzim pojma nemam ni ko je ni zasto ta stranka :D :D :D
Inace ne razumem s eu politiku i te stranke niti me zanima odem jer idu svi inace nebi ni isla.










314
poruka na forumu
15 192



post # 3 | 2013-03-08 , 2:29 AM

Izlazim na izbore, ali ništa. Nikad nije pobijedio onaj za kojeg sam glasala, omladinu










74
poruka na forumu
2 24



post # 4 | 2013-03-08 , 2:51 AM

Bio sam prošle godine na izborima po prvi put i mislim da nisam dobro popunio glasački listić :D








14
poruka na forumu
2 10



post # 5 | 2013-03-21 , 2:43 PM

Cini mi se da su pre petnaestak godina mladi mnogo vise bili ukljuceni u politicki zivot nego danas... Koliko god nam politika, u Srbiji, a koliko cujem i u Hrvatskoj i BiH, bila odvratna, mislim da je za mlade ljude veoma vazno da budu politicki pismeni, da tako kazem, ne samo glasanjem, nego cak i aktivnim ucescem, jer buducnost ipak pripada nama i trebalo bi sami da je krojimo, a ne da dozvolimo da nam se stalno ista lica smenjuju na vlasti...


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Izbori
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]