• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Sta mislite o ovome?
Sta mislite o ovome?






2620
poruka na forumu
330 2814



post # 1 | 2013-03-10 , 1:47 AM

Rasprava na Internetu: Srbin i Hrvatica se ljube ogrnuti u zastave svojih država.

Kada je jedna starica nju pitala kako može da hoda pored Srbina, ona ga je poljubila.



Fajlovi: 8027531.jpg (112.8 Kb)

Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥





  Mina



418
poruka na forumu
529 3912



post # 2 | 2013-03-10 , 3:29 AM

Ja ne vidim ovde nista nenormalno...Kakve veze ima sto su razlicite vere i nacionalnosti...bitnije je valjda kakv je neko covek...sta ima u srcu i dusi,a bogami i u glavi...mislim da su to stariji ljudi izmislili...ove mladje generacije vidim manje gledaju na to ko je odakle....uostalom ljubav ne zna za godine,a sto bi znala za veru...ne zaljubljujes se u zastavu i veru vec u osobu,koja je isto covek kao i mi...


"Više je za žaljenje onaj koji zbog pameti izgubi ljubav, nego onaj koji zbog ljubavi izgubi pamet."








314
poruka na forumu
15 192



post # 3 | 2013-03-11 , 3:48 PM

Ovo je prelijepo :)










52
poruka na forumu
24 91



post # 4 | 2013-03-11 , 4:09 PM

hm,ako malo bolej pogledate,ovo iza njih je narandzasti spanski zid sto daje posebnu medjunarodnu notu ovom cinu ljubavi i klaustorfobicnom pogledu ljudi i okoline na planeti zemlji koji zive u predrasudama i njihovim tetkama,ljube se pored vrata koja poticu iz smedjeg litvanskog doba sa rucno radjenim duborezom iz 19 veka sto mozemo zakljuciti po rezabrijama koje su u obliku trogla i kvadra u kvadratu,sto opet deje dokaz d ase ovde radi o sirokoj ljubavi koaj prelzi granice primitivnog uma koji zivi u sjenci proslosti,ako jso bolej pogledate vidjecete sitne kapi kise koja je padala taj dan,i zastave su suepr dobro taman dosle kao zastita od iste,zagrlaj za toplinu i poljubac za odrzavanej u zivotu ljubavi i svega sto je ljudsko ostalo u nama a konzervirano je tamo negd eduboko u podrum u duse,a ovo dvoej ljudi imaju kljuc za otvaranje iste i pustanej sijalice na vidjelo dana...a ova baba sto ih prekida,to je luda baba:)


filozofija smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesna








1641
poruka na forumu
171 425



post # 5 | 2013-03-11 , 7:05 PM

Ma ljubav rusi sve barijere.....i treba tako :)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2013-03-11 , 9:27 PM

Macor, Bas o tom sam postavila magazin nekidan:)

Slazem se sa Mininom izjavim u potpunosti nema granice niucemu :)
Drago mi je sto je ova mladja generacija probila led mrznje tu sliku treba okaciti pred one sto se otkako je rat zavrsio bave jednom pricom a to je druga veta.

Ja iskreno uvek nekako posegnem za nekim kontra moje vere :D
Dal je to neka magija dal je to hmmm nebi znala reci ali jedno znam oni koi se vole mogu samo zapevati ne moze nam niko nista ;) ruza










3907
poruka na forumu
677 4248



post # 7 | 2013-03-14 , 11:49 AM

Vere ne treba da se mesaju nikako,a Hrvati i Srbi pogotovo ne zbog toga sto Hrvati mrze Srbe a Srbi su ogorceni zbog njihovog ponizavanja Srba i odbacivanja svega sto je Srpsko.
Oni zele da u Hrvatskoj zive samo Hrvati a "Srbe na vrbe"-skoro je bio takav clanak u novinama.
A ova slika i tekst su cista provokacija radi skretanja paznje sa jezivo loseg stanja u drzavi Srbiji na nesto drugo.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








14
poruka na forumu
2 10



post # 8 | 2013-03-21 , 2:36 PM

Quote (Korisnica)
Vere ne treba da se mesaju nikako,a Hrvati i Srbi pogotovo ne zbog toga sto Hrvati mrze Srbe a Srbi su ogorceni zbog njihovog ponizavanja Srba i odbacivanja svega sto je Srpsko. Oni zele da u Hrvatskoj zive samo Hrvati a "Srbe na vrbe"-skoro je bio takav clanak u novinama. A ova slika i tekst su cista provokacija radi skretanja paznje sa jezivo loseg stanja u drzavi Srbiji na nesto drugo.


Mnogo Srba mrzi Hrvate i mnogo Hrvata mrzi Srbe, ali to ne znaci da se svi mrzimo, cak sam ubedjen da su ovi koji mrze manjina, samo su malo glasniji od nas ostalih... Za mene je slika fenomenalna i daj Boze da bude jos takvih primera...








172
poruka na forumu
79 708



post # 9 | 2013-10-27 , 4:55 PM

Privlace paznju na patetican nacin! pateticno ... sta kog bole uvo sto je ona hrvatica a on srbin i sto se vole.... Pateticno...


Znas li zasto gavran zvuci kao pisaca masina?
-Ne, zasto?
Neam pojma...





  Ktre



47
poruka na forumu
4 31



post # 10 | 2013-10-27 , 5:02 PM

apsolutno nezanimljivo :P verovatno je slikano da bi se okacilo na fb sa opisom ako si srbin like ako si hrvat com ili tome slicno :p ...


"Imagination is more important than knowledge" -Albert Einstein


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Sta mislite o ovome?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]