• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Oooopssss, pogrešan broj!
Oooopssss, pogrešan broj!






3268
poruka na forumu
448 1828



post # 1 | 2013-03-23 , 1:24 AM

Oooopssss, pogrešan broj! Često nam SMS zaluta na pogrešan broj i to onaj koji nikako ne bi smio vidjeti tu poruku.
Jednoj poznanici se desilo da je "malo ogovarala" svoju cimerku i umjesto najboljoj prijateljici, SMS je otišao upravo cimerki.
Nimalo ugodno :)
Dešava li se to Vama, kako reagujete?



Fajlovi: 7287121.jpg (66.8 Kb)

Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2013-03-23 , 12:56 PM

Uhuuuuu sms se mozda desilo 1-2 puta ali zato na netu pp ili msn poruka pa onda dodje do problema :D
Nekako kad god sam tela da nezna neko ja se odam sama i jbg
Moram reci nikad to nisu bili tracevi o nekoj osobi sve jeuz mene vezano znaci ako kog uvaljujem onda stvarno sebe.










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 3 | 2013-03-23 , 8:14 PM

uuu milion puta mi se to desilo da sam poruku kome treba da posljem ne ode vec nekom drugom vecinom mi se to desi recimo ako pisem o nekom ..nekoj osobi tom nekom posaljem....ma samnom cirkuz zivi oko toga uvijek bila i ostal baksuz %) %) %) da


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 4 | 2013-03-24 , 4:26 PM

meni se, hvala Bogu, jos nikada nije desilo da posaljem sms na pogresan broj, a obzirom da nikoga ne ogovaram na taj nacin, nego ja to uz kaficu ;) nikada ne bih ni upala u neku nevolju na taj nacin...
cesto mi se desi da dobijem SMS sa nepoznatog broja i onda se pitam ko li je, sta li je...


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








592
poruka na forumu
208 1412



post # 5 | 2013-03-24 , 9:56 PM

oh ja nisam poslo al sam primio par komada dosta čudnih koje me zbuniše :)
ništa ja ignor i obrišem jednom mi se desilo ponovo ista stigla ja odgovorio da maši broj i to je bilo ukratko to:)








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 6 | 2014-06-21 , 11:33 PM

Desi se,napisem da je pogresan broj i to je sve.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








345
poruka na forumu
17 143



post # 7 | 2014-06-22 , 0:09 AM

hjoooj suti mene su neki dan zvali iz USA ja se zijanio nisam mogao da vjerujem
dode skljskljskljsklj ja mu rekao haaaa kaze on skljskljsklj ja mu oept rekao molim kaze on me du u speak english a ja cuo ono samo vici yes yes nabroja on nesto reko cucemo se mi poslije pa gdje mene nadje pored citavog svijeta bgti
da bi se na kraju ispostavilo da su me zvali u vezi zelene karte nesto


Ali nekako mi kroz glavu prolaze neka obećanja koja su mi ljudi davali. Ona koja nisu ispunjena i vjerovtno neće biti nikada. I pitam se da li sam ja nekada dao obećanje na koje sam zaboravio i nisam ga ispunio? Da li će to obećanje zaboljeti tog nekoga kada ga se prisjeti...


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Oooopssss, pogrešan broj!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]